SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

07/12/2015. Kategoria: Sport

Jean-Marc FINOT mianowany dyrektorem Centrum Doskonalenia i Sportów Samochodowych PSA Peugeot Citroën

Z dniem 1 stycznia 2016 r. Jean-Marc FINOT obejmie stanowisko dyrektora Centrum Doskonalenia i Sportów Samochodowych i będzie odpowiadać za ogólne prowadzenie ośrodka i wdrażanie projektu zmierzającego do skoncentrowania całej działalności sportowej w jednym miejscu, w zakładzie Versailles Satory.
Pod względem operacyjnym będzie podlegał dyrektorom marek Peugeot, Citroën i DS.

czytaj więcej »

02/11/2015. Kategoria: Sport

TAJLANDIA - CHANG INTERNATIONAL CIRCUIT (31 października – 1 listopada 2015) – META.

JOSÉ MARÍA LÓPEZ ZACHOWOJE SWÓJ TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA!
Dzięki zdobyciu pole position i zwycięstwu w wyścigu nr 1, José María López zyskał pewność, że bieżący sezon w barwach zespołu Citroën Total zakończy jako Wyścigowy Mistrz Świata WTCC FIA w klasyfikacji kierowców. Na podium oprócz Argentyńczyka stanęli także jego koledzy z zespołu, Sébastien Loeb i Ma Qing Hua, którzy zajęli w wyścigu nr 2 miejsca drugie i trzecie.

czytaj więcej »

28/10/2015. Kategoria: Sport

TAJLADNIA – C HANG INTERNATIONAL CIRCUIT (31.10 – 01.11 2015) – Zapowiedź

DECYDUJĄCA RUNDA JOSÉ MARÍI LÓPEZA
– W pięć tygodni po zdobyciu w Chinach tytułu Wyścigowego Mistrza Świata Producentów*, Citroën przygotowuje się do kolejnego decydującego weekendu.
– José María López, od początku sezonu lider w klasyfikacji indywidualnej, utrzymuje znaczną przewagę punktową nad konkurentami i już w najbliższej rundzie może – po raz drugi z rzędu – zapewnić sobie tytuł Mistrza WTCC FIA wśród kierowców. Jedynym zawodnikiem, który teoretycznie może jeszcze odebrać mu mistrzostwo, jest Yvan Muller.
– Kierowcy zespołu Citroën Total zajmują cztery pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej bieżącego sezonu – za Lópezem i Mullerem plasują się kolejno Sébastien Loeb i Ma Qing Hua.
– Wyścigi WTCC FIA po raz pierwszy odbędą się w Tajlandii, na torze Chang International znajdującym się w prowincji Buriram.

czytaj więcej »

29/09/2015. Kategoria: Sport

CITROËN PO RAZ DRUGI MISTRZEM ŚWIATA WTCC FIA

Dzięki zdobyciu pole position i dwukrotnie pierwszego miejsca na torze w Szanghaju, Citroën obronił tytuł Wyścigowego Mistrza Świata Producentów WTCC FIA.

czytaj więcej »