SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

08/11/2007. Kategoria: Marka

GUY FRÉQUELIN ODCHODZI Z CITROËN SPORT. ZASTĄPI GO OLIVIER QUESNEL

Po długiej karierze w pełni poświęconej dziedzinie sportu samochodowego, Guy Fréquelin zdecydował się przejść na emeryturę. W obustronnym porozumieniu z marką Citroën i zgodnie z zasadą, że rajd można wygrać dopiero za linią mety,
Guy Fréquelin będzie nadal prowadził ekipę Citroën Sport i jej załogi do końca sezonu 2007 Rajdowych Mistrzostw Świata, z celem zdobycia czwartego tytułu mistrzowskiego dla załogi Sébastien Loeb / Daniel Elena.

czytaj więcej »

08/11/2007. Kategoria: Marka

GUY FRÉQUELIN ODCHODZI Z CITROËN SPORT. ZASTĄPI GO OLIVIER QUESNEL

Po długiej karierze w pełni poświęconej dziedzinie sportu samochodowego, Guy Fréquelin zdecydował się przejść na emeryturę. W obustronnym porozumieniu z marką Citroën i zgodnie z zasadą, że rajd można wygrać dopiero za linią mety, Guy Fréquelin będzie nadal prowadził ekipę Citroën Sport i jej załogi do końca sezonu 2007 Rajdowych Mistrzostw Świata, z celem zdobycia czwartego tytułu mistrzowskiego dla załogi Sébastien Loeb / Daniel Elena.

czytaj więcej »

05/07/2007. Kategoria: Marka

Nowa organizacja sprzyjająca ofensywie handlowej Citroëna

Gilles Michel, dyrektor generalny marki Citroën, ogłosi jutro, podczas konferencji poświęconej wynikom handlowym za pierwsze
półrocze, europejskie cele dla Citroëna.
Aby zapewnić marce dynamiczny rozwój, od 9 lipca zostanie wprowadzona nowa organizacja.

czytaj więcej »

05/07/2007. Kategoria: Marka

NOWA ORGANIZACJA SPRZYJAJĄCA OFENSYWIE HANDLOWEJ CITROËNA

Gilles Michel, dyrektor generalny marki Citroën, ogłosi jutro, podczas konferencji poświęconej wynikom handlowym za pierwsze półrocze, europejskie cele dla Citroëna.

czytaj więcej »