SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

24/04/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej w ramach projektu europejskiego L3Pilot

Groupe PSA kontynuuje testy jazdy autonomicznej. Od początku kwietnia samochody grupy z systemem autonomicznego prowadzenia poziomu 3*, w ramach europejskiego projektu L3Pilot, poruszają się po drogach publicznych. Przez cały czas trwania projektu, samochody grupy biorą udział w testach drogowych, których celem jest sprawdzenie prawidłowego działania funkcji jazdy autonomicznej na drogach szybkiego ruchu.

czytaj więcej »

15/04/2019. Kategoria: Marka

MASZ ZABYTKOWEGO CITROENA? TO OSTATNI MOMENT NA ZGŁOSZENIE TWOJEGO UDZIAŁU W ZLOCIE STULECIA!

Fani marki mają czas tylko do 30 kwietnia, żeby zgłosić zabytkowe modele Citroëna do Zlotu Stulecia (Le Rassemblement du Siècle). Impreza będzie kulminacyjnym punktem obchodów Stulecia Marki. Tego lata do historycznego ośrodka badawczego marki w La Ferté-Vidame w Eure-et-Loir we Francji przyjedzie nawet 5 000 zabytkowych Citroënów.
Impreza zaplanowana od 19 do 21 lipca obiecuje niezapomniane wrażenia, a udział w niej weźmie około 50 000 osób!
Zarejestruj się na https://citroencc.com

czytaj więcej »

15/04/2019. Kategoria: Marka

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W SZANGHAJU 2019 - OFENSYWA SUV-ÓW I WIZJA PRZYSZŁOŚCI MARKI O STULETNIEJ HISTORII

Salon Samochodowy Szanghaj 2019 to dla marki Citroën okazja do świętowania stu lat śmiałych rozwiązań i innowacji, które podnoszą komfort i służą swobodzie poruszania się. To także możliwość spojrzenia w przyszłość i zaprezentowania:

• Dziedzictwa marki – z kultowym modelem Traction Avant w barwach stulecia firmy.
• Dynamiki rozwoju – z odnowioną i dostosowaną do oczekiwań chińskiego klienta gamą modeli, z ofensywą SUV-ów na czele i wprowadzonym właśnie do sprzedaży nowym SUV-em C3-XR. Towarzyszą mu SUV-y C4 Aircross i C5 Aircross. To również ofensywa sedanów z nową wersją C4 L, który uzupełnia gamę C-Elysée, C4, C5 i C6. Samochody w barwach kolekcjonerskiej edycji „Origins” to połączenie spójności stylistycznej z wyjątkowym komfortem, wykorzystującym 100-letnie know-how.
• Wizji przyszłości marki – z premierowym pokazem Ami One Concept na rynku chińskim. To przełomowy, w 100% elektryczny pojazd, który wykorzystuje cyfrowe technologie do zapewnienia nowego doświadczenia swobodnej i bezstresowej jazdy po mieście w odpowiedzi na nowe wyzwania, szczególnie widoczne w Chinach.

Stoisko Dongfenga i Citroëna to przestrzeń unikatowej stylistyki i komfortu. Dla prasy będzie dostępne 16 kwietnia.

czytaj więcej »

12/04/2019. Kategoria: Marka

100-LECIE CITROËNA NA BLOGU!

Dzieje Citroëna to 100 lat niezwykłych wydarzeń, odważnych pomysłów, pionierskich rozwiązań i nietuzinkowych osobowości. Z okazji setnego jubileuszu marki przygotowaliśmy blog, na którym w ciekawy sposób chcemy przybliżyć historię spod znaku dwóch szewronów.

czytaj więcej »