SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/04/2018. Kategoria: Sport

UDANY CHRZEST BOJOWY CITROËNA C3 R5

61. Tour de Corse (5-8 kwietnia 2018) – podsumowanie
Podczas rajdu Tour de Corse Stéphane Lefebvre i Gabin Moreau wygrali dwa oesy w klasie WRC2. Francuzi dokonali tego w najintensywniejszej fazie rywalizacji o wygraną w rajdzie. Druga załoga C3 R5 – Yoann Bonato i jego pilot Benjamin Boulloud – dotarła do mety rajdu na znakomitym, drugim miejscu w WRC2. Obydwie załogi sprawiły, że Citroën C3 R5 pokazał się z najlepszej strony i wyraźnie zaznaczył swój potencjał na trasach należących do najtrudniejszych na świecie.

czytaj więcej »

11/04/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 - dossier prasowe

WYWIAD: O CITROËNIE C3 R5 MÓWI FRANÇOIS WALES,
Dyrektor działu rozwoju samochodów programu sportowego dla klientów

czytaj więcej »

10/04/2018. Kategoria: Sport

C3 WRC – KONKURENCYJNE, CHOĆ PECHOWE

61. Tour de Corse (5-8 kwietnia 2018) – podsumowanie
Choć osiągi obydwu załóg Citroën Total Abu Dhabi WRT podczas tegorocznego Tour de Corse były zgodne z oczekiwaniami zespołu, końcowe wyniki rajdu nie były satysfakcjonujące. Bardzo wysokie tempo na trasach zaliczanych do najtrudniejszych w całym sezonie WRC nie przełożyło się na sukces na mecie rajdu.

czytaj więcej »

06/04/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 WRC W GÓRACH KORSYKI

Po dwóch rajdach zimowych i jednym rozegranym na trasach szutrowych, zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT stanie na starcie pierwszej w tym roku rundy WRC w całości rozgrywanej na asfalcie – Rajdu Francji, organizowanego na Korsyce. W legendarnym Tour de Corse wezmą udział załogi Kris Meeke/Paul Nagle oraz Sébastien Loeb/Daniel Elena. Dla francuskiej załogi będzie to drugi z trzech występów w WRC zaplanowanych na ten sezon. Dziewięciokrotni Rajdowi Mistrzowie Świata zamierzają w nim odegrać liczącą się rolę.

czytaj więcej »