SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/04/2014. Kategoria: Sport

FRANCJA – TOR PAUL RICARD (19-20 kwietnia 2014) – ZAPOWIEDŹ

CITROËN GRA NA WŁASNYM BOISKU!
- W tydzień po inauguracyjnej rundzie w Maroku, Wyścigowe Mistrzostwa Świata FIA WTCC po raz pierwszy zawitają na tor Paul Ricard w Prowansji.
- Citroëny C-Elysée WTCC, debiutujące w nowej dla Marki dyscyplinie sportów motorowych, zdążyły już zrobić wielkie wrażenie, zaliczając potrójne, a następnie podwójne zwycięstwo w Maroku.
- José-María López jest liderem klasyfikacji kierowców WMŚ; o jeden punkt ustępuje mu Sébastien Loeb. Yvan Muller, któremu w Marrakeszu zabrakło szczęścia, jest piąty w tabeli.

czytaj więcej »

14/04/2014. Kategoria: Sport

MARRAKESZ – TOR MOULAY EL HASSAN (12-13 kwietnia 2014) – META

WIELKI SUKCES CITROËNA W MARRAKESZU
Citroën Racing zapisał w swoich kronikach historyczny dzień na torze Moulay El Hassan w Marrakeszu. W swoim pierwszym występie w serii wyścigowej WTCC FIA francuski zespół odniósł potrójne zwycięstwo, które wywalczyli José-María López, Sébastien Loeb i Yvan Muller. W drugim wyścigu weekendu Citroëny C-Elysée WTCC triumfowały podwójnie – pierwsze miejsce zajął Sébastien Loeb, wyprzedzając „Pechito” Lopeza. Yvan Muller wskutek kolizji z innym zawodnikiem nie ukończył tego biegu. José-María López wyjeżdża z Maroka jako lider klasyfikacji kierowców Wyścigowych Mistrzostw Świata FIA, mając jeden punkt przewagi nad Sébastienem Loebem.

czytaj więcej »

10/04/2014. Kategoria: Sport

Już w ten weekend startuje pierwsza runda Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych - Race of Morroco 2014!

Po 8. wywalczonych tytułach Mistrza Świata WRC w kategorii Producentów, WTCC to zupełnie nowe wyzwanie dla marki Citroën.

czytaj więcej »

10/04/2014. Kategoria: Sport

MARRAKESZ – TOR MOULAY EL HASSAN (12-13 kwietnia 2014) – ZAPOWIEDŹ

PIERWSZY WYŚCIGOWY WEEKEND CITROËNÓW C-ELYSÉE WTCC!
· Po dziewięciu miesiącach przygotowań i ponad 10 tys. km jazd testowych zespół Citroën Racing rozpoczyna swój pierwszy sezon w Wyścigowych Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych.
· Nowy sezon wyścigowy rozpocznie się w Maroku, na torze Moulay El Hassan w Marrakeszu. Cztery pierwsze rundy odbędą się w ciągu zaledwie pięciu tygodni.
· Na starcie staną trzy Citroëny C-Elysée WTCC, którymi pojadą Yvan Muller (nr 1), Sébastien Loeb (nr 9) i José-María López (nr 37).

czytaj więcej »