SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/11/2019. Kategoria: Marka

ELEKTRYCZNA OFENSYWA W GAMIE LEKKICH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH CITROËNA!

- Citroën to wiodący producent i pionier na rynku lekkich samochodów dostawczych. Marka zajmuje obecnie 6. miejsce w Europie z udziałem rynkowym na poziomie 9,2% za pierwsze półrocze 2019 roku.
- Citroën przyjął w 2018 roku strategię „Inspired by Pro”, aby umocnić swoją pozycję. Strategia zakłada tworzenie spersonalizowanych rozwiązań, które będą zaspokajać potrzeby klientów biznesowych pod względem produktowym (nowe gamy Berlingo Vana, Jumpy, czy Jumpera) oraz w zakresie usług świadczonych przez sieć.
- Do 2025 roku marka planuje zrealizować wielką elektryczną ofensywę, której celem jest pełne zelektryfikowanie gamy. Ofensywa dotyczy lekkich samochodów dostawczych oraz powiązanych samochodów osobowych i stanie się ważnym czynnikiem wzrostu Citroëna. Pierwszym krokiem będzie w 100% elektryczna wersja Jumpy w 2020 roku - efekt innowacyjnych rozwiązań Groupe PSA w zakresie elektryfikacji. Do 2021 roku będzie również wprowadzona w 100% elektryczna wersja Nowego Berlingo Vana.

czytaj więcej »

05/11/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA i FCA planują połączyć siły, aby zostać światowym liderem nowej ery zrównoważonej mobilności

Rozmowy otworzyły ścieżkę do utworzenia nowej grupy o skali globalnej, z zasobami należącymi w 50% do akcjonariuszy Groupe PSA i w 50% do akcjonariuszy FCA. W szybko zmieniającym się otoczeniu, w którym motoryzacja staje w obliczu nowych wyzwań związanych z opcjami łączności, elektryfikacją, współdzieleniem i autonomiczną jazdą, połączony podmiot może wykorzystać potencjał wynikający z globalnej sieci ośrodków badawczo-rozwojowych, aby wspierać innowacyjność oraz szybko sprostać tym wyzwaniom przy optymalnym wykorzystaniu inwestowanego kapitału.

czytaj więcej »

24/10/2019. Kategoria: Marka

Wzrost przychodów Groupe PSA w trzecim kwartale 2019 r.

• Przychody Groupe PSA wyniosły 15,6 miliarda euro, co oznacza wzrost o 1%;
• Przychody pionu motoryzacyjnego wyniosły 11,8 miliarda euro, czyli wzrosły o 0,1%;
• Kolejny wzrost udziału w rynku europejskim: +0,1 pp.

czytaj więcej »

21/10/2019. Kategoria: Marka

PSA Aftermarket zaprezentował nowe produkty na międzynarodowych targach Equip’Auto

• Distrigo dystrybuuje teraz także części do samochodów marek Opel i Vauxhall, poszerza swój asortyment i otwiera nowe centra Distrigo za granicą
• Service Box Multi-brand, czyli nowy wielomarkowy katalog online, jest dostępny w 86 krajach
• Eurorepar Car Service poszerza zakres usług i rozwija się w skali międzynarodowej

czytaj więcej »