SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/06/2019. Kategoria: Marka

CITROËN CORAZ MOCNIEJSZY NA POLSKIM RYNKU

Marka Citroën zanotowała rekordowy wzrost sprzedaży nowych samochodów w porównaniu z analogicznym okresem 2018 roku. Systematyczny wzrost sprzedaży w pierwszych miesiącach bieżącego roku dostarcza wielu powodów do optymizmu.

czytaj więcej »

28/05/2019. Kategoria: Marka

ZŁOTY SKARABEUSZ - WYZWANIE DLA MŁODYCH: PROJEKT REKONSTRUKCJI POJAZDU PÓŁGĄSIENICOWEGO NA STULECIE CITROËNA

• Właśnie zakończyła się rozpoczęta w 2016 roku rekonstrukcja Złotego Skarabeusza (Scarabée d’Or), półgąsienicowego pojazdu Citroëna, który w 1922 roku jako pierwszy w historii przejechał Saharę.
• 13 maja w Muzeum Historii Techniki w Paryżu zaprezentowana została replika samochodu. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy tego projektu edukacyjnego.
• Wiernie odtworzony przez licealistów i inżynierów stażystów pojazd półgąsienicowy od czerwca stanie się atrakcją obchodów stulecia Citroëna, a w lipcu zostanie zaprezentowany podczas „Zlotu Stulecia”.
• Więcej zobaczysz na zdjęciach i dowiesz się z materiałów prasowych przygotowanych przez Stowarzyszenie „Des voitures & des hommes”, które zrealizowało projekt: https://bit.ly/2VY3zMm

czytaj więcej »

24/05/2019. Kategoria: Marka

PO SUKCESIE OKULARÓW SEETROËN MARKA PRZEDSTAWIŁA NA TARGACH VIVATECH NOWY MODEL

- Po sukcesie Seetroën - pierwszych okularów łagodzących objawy choroby lokomocyjnej, Citroën przedstawił na targach VivaTech nowy model S19.
- Okulary Seetroën S19 działają na tej samej zasadzie, która zapewniła sukces pierwszego modelu w lipcu zeszłego roku. Za pomocą kolorowego płynu odtwarzają linię horyzontu, a to zapobiega konfliktowi sensorycznemu.
- Oba modele są już dzisiaj dostępne w sprzedaży na stronie butiku lifestylowego marki za 99 euro (lifestyle.citroen.com).
- Okulary można zobaczyć na filmie: https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

czytaj więcej »

17/05/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA wprowadza nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych Spoticar

Groupe PSA wprowadza Spoticar - nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych
• Jednolity program sprzedaży samochodów używanych popularnych marek Groupe PSA zostanie uruchomiony w 11 krajach Europy w 2019 r.
• Nowa oferta będzie dostępna na specjalnej stronie internetowej oraz u wyspecjalizowanych dealerów.
• Inicjatywa pomoże w realizacji wyznaczonego w planie „Push to Pass” celu 1 miliona umów sprzedaży oraz innych transakcji w segmencie samochodów używanych rocznie do 2021 r.

czytaj więcej »