SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

01/08/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC GOTOWE BY POKAZAĆ SWOJE TALENTY AKROBATYCZNE

Po krótkiej, letniej przerwie Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA startują ponownie. Rajd Finlandii jest jedną z najbardziej oczekiwanych i widowiskowych rund w kalendarzu WRC. Niezwykle szybkie odcinki specjalne wytyczone na drogach wznoszących się i opadających na łagodnych pagórkach stanowią jedyne w swoim rodzaju wyzwanie dla samochodów i ich załóg. Zespół Citroën Total World Rally Team wystawi w dziewiątej rundzie sezonu dwie załogi: Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi i Janne Ferm, obydwie zwycięskie w poprzednich edycjach tego prestiżowego rajdu. I obydwie pełne motywacji, by potwierdzić swoją klasę i po raz kolejny stanąć na podium.

czytaj więcej »

19/06/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC W WALCE O CENNE PUNKTY NA SARDYNII

Szanse zespołu Citroën Total World Rally Team na dobry wynik w Rajdzie Sardynii zostały pogrzebane już w pierwszym dniu, jednak Sébastien Ogier i Julien Ingrassia po raz kolejny pokazali niezwykłą determinację i zawziętość w walce. Drugie miejsce zajęte na odcinku Power Stage dało im cztery dodatkowe punkty do klasyfikacji. Esapekka Lappi i Janne Ferm dotarli do mety rajdu na siódmym miejscu, po bezbłędnym pokonaniu dwóch ostatnich etapów.

czytaj więcej »

11/06/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC NA KRĘTYCH I WYBOISTYCH DROGACH SARDYNII

Sezon 2019 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA wkracza w drugą połowę. Załogi zespołu Citroën Total World Rally Team w składzie Sébastien Ogier / Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi / Janne Ferm przygotowują się do jednej z najtrudniejszych technicznie rund w kalendarzu WRC. Rajd, który pod względem wytrzymałości stawia naprawdę wysokie wymagania zarówno załogom, jak i ich samochodom, odbywa się w idyllicznej scenerii, z błękitnymi wodami Morza Śródziemnego w tle.

czytaj więcej »

07/06/2019. Kategoria: Sport

KOLEJNE PODIUM DLA CITROËNA

Chociaż walka o zwycięstwo w Rajdzie Portugalii była bardzo trudna z powodu niekorzystnej kolejności startowej, Sébastien Ogier i Julien Ingrassia nie mieli zamiaru się poddać. Ich nieustępliwa, pełna determinacji postawa przyniosła efekt w postaci miejsca na podium – już po raz szósty w bieżącym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Dla zespołu Citroën Total World Rally Team jest to siódme podium w siedmiu rozegranych do tej pory rundach. Esapekka Lappi i Janne Ferm również jechali bardzo ambitnie i zasługiwali na zajęcie wysokiego miejsca, jednak pod koniec rajdu, niedaleko przed metą, popełnili błąd i opuścili drogę. Uszkodzenia samochodu oznaczały dla nich koniec jazdy.

czytaj więcej »