SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/05/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 W RAJDZIE PORTUGALII

52. Rajd Portugali (17-20 maja 2018 r.) – zapowiedź.
Citroën C3 R5 przestawia się z korsykańskich asfaltów, na których odbył w kwietniu swój imponujący debiut, na szutry tras Rajdu Portugalii. W ten sposób nowy produkt flagowy Citroën Racing staje przed innym wyzwaniem, jednak cel pozostaje niezmienny. Stéphane Lefebvre i jego pilot Gabin Moreau postarają się udowodnić, że Citroën C3 R5 jest w stanie stać się punktem odniesienia w swojej klasie także na nawierzchniach szutrowych.

czytaj więcej »

16/05/2018. Kategoria: Sport

C3 WRC W PORTUGALSKIM TYGLU

52. Rajd Portugali (17-20 maja 2018) – zapowiedź.
W Rajdzie Portugalii, pierwszej w tym roku europejskiej rundzie na trasach szutrowych, zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wystawi aż trzy C3 WRC. Pojadą nimi załogi Kris Meeke/Paul Nagle, Craig Breen/Scott Martin i Mads Østberg/Torstein Eriksen. Każda z nich ma w tym rajdzie solidne atuty, dlatego ich udział przekłada się na trzy równorzędne szanse dla zespołu na zabłyśnięcie i sukces na portugalskich trasach.

czytaj więcej »

02/05/2018. Kategoria: Sport

OBIECUJĄCA EWOLUCJA CITROËNA C3 WRC

38. Rajd Argentyny (26-29 kwietnia 2018 r.) – podsumowanie
W Rajdzie Argentyny zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wyraźnie nie miał szczęścia. Kris Meeke walczył o miejsce na podium, ale niefortunnie przebita opona sprawiła, że wysiłki zespołu nie przełożyły się na końcowy wynik. Powodem do satysfakcji może być fakt, że Citroëny C3 WRC po raz kolejny były zdolne do rywalizacji na czołowych pozycjach. Również homologowane ostatnio modyfikacje tylnego zawieszenia tego auta okazały się przydatne i skuteczne.

czytaj więcej »

23/04/2018. Kategoria: Sport

C3 WRC NA ARGENTYŃSKIEJ PAMPIE

38. Rajd Argentyny (26-29 kwietnia 2018) – zapowiedź
Rajd Argentyny, pierwsza z nadchodzącej serii czterech rund rozgrywanych na nawierzchniach szutrowych, zapowiada się jako najcięższa w całym sezonie próba dla samochodów, a więc także trudne wyzwanie dla mechaników. Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wystawi w Argentynie trzy załogi: Krisa Meeke i Paula Nagle, Craiga Breena i Scotta Martina oraz Khalida Al Qassimi i Chrisa Pattersona. Zawodnicy ci pojadą Citroënami C3 WRC w najnowszej specyfikacji, w których udoskonalono konstrukcję zawieszenia tylnej osi.

czytaj więcej »