SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

07/09/2017. Kategoria: Sport

Pierwsze testy drogowe Citroëna C3 R5

 W tym tygodniu – po roku badań, obliczeń i pracy projektowej–Citroën Racing przeprowadza pierwsze testy nowego modelu rajdowego C3 R5.
 Citroën C3 R5 jest produktem w 100 proc. nowym, przeznaczonym do programów sportowych dla klientów i zaplanowanym jako nowy punkt odniesienia w swojej kategorii.

czytaj więcej »

23/08/2017. Kategoria: Sport

CITROËN REALIZUJE SWOJE CELE W NIEMCZECH

Podium dla załogi Andreas Mikkelsen / Anders Jæger i finisz w pierwszej piątce drugiego
C3 WRC prowadzonego przez Craiga Breena
i Scotta Martina oznaczają, że zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT osiągnął w Niemczech cele, jakie Yves Matton wyznaczył przed startem.

czytaj więcej »

22/08/2017. Kategoria: Sport

MIKKELSEN DRUGI W RAJDZIE NIEMIEC

Po zaciętej walce aż do ostatniego odcinka specjalnego, Andreas Mikkelsen i Anders Jæger zajęli drugie miejsce na mecie Rajdu Niemiec. Wynik zespołu Citroën Total Abu Dhabi WRT uzupełniła załoga Craig Breen / Scott Martin, która już po raz szósty w tym sezonie wywalczyła piąte miejsce.

czytaj więcej »

20/08/2017. Kategoria: Sport

MIKKELSEN BRONI POZYCJI

Na trasach sobotniego etapu Rajdu Niemiec, poprowadzonych głównie na poligonie wojskowym Baumholder, Andreas Mikkelsen i Anders Jæger toczyli zaciętą walkę o utrzymanie drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej. Craig Breen i Scott Martin zbliżali się do awansu
na piąte miejsce, natomiast Kris Meeke i Paul Nagle wskutek defektu swojego auta musieli wycofać się z dalszego udziału w rajdzie.

czytaj więcej »