SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/05/2014. Kategoria: Sport

MULLER I LÓPEZ NA WYSOKOŚCI ZADANIA!

Deszcz, padający przez całą niedzielę nad torem Slovakia Ring, poważnie utrudnił rozegranie 7 i 8 rundy Wyścigowych Mistrzostw Świata FIA WTCC. Wyścig numer jeden został zakończony przedwcześnie z powodu warunków panujących na trasie. Sébastien Loeb, który na starcie wyprzedził José-Maríę Lópeza, odniósł swoje drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Po południu deszcz zmienił się w ulewę. Organizatorzy uznali, że warunki uniemożliwiają przeprowadzenie wyścigu i odwołali bieg numer dwa.

czytaj więcej »

30/04/2014. Kategoria: Sport

WĘGRY- TOR HUNGARORING (3-4 maja 2014) – ZAPOWIEDŹ

NOWE TERENY RYWALIZACJI DLA CITROËNÓW C-ELYSÉE WTCC

czytaj więcej »

21/04/2014. Kategoria: Sport

FRANCJA – TOR PAUL RICARD (19-20 kwietnia 2014) – META

ZWYCIĘSTWA YVANA MULLERA I JOSÉ-MARÍI LÓPEZA WE FRANCJI!

• Pierwsza edycja Wyścigowych Mistrzostw Świata FIA zorganizowana na torze Paul Ricard we Francji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności, zebranej szczególnie licznie ze względu na obecność zespołu Citroën Racing i jego kierowców – reprezentantów gospodarzy Sébastiena Loeba i Yvana Mullera.
• Yvan Muller, startujący w pierwszym wyścigu z pole position w roli samotnego rycerza swego zespołu, popisał się rewelacyjną jazdą i odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Sébastien Loeb i José-María López, którzy ruszyli na trasę wyścigu z końca peletonu, zajęli odpowiednio drugie i czwarte miejsce!
• Bohaterem wyścigu numer dwa był José-María López. Argentyńczyk zyskiwał kolejne pozycje, awansując z pozycji ostatniej na pierwszą. Ponieważ Yvan Muller zajął drugie miejsce, zespół Citroën Racing ponownie wywalczył podwójne zwycięstwo, a Sébastien Loeb ukończył bieg nr 2 na szóstej pozycji.

czytaj więcej »

18/04/2014. Kategoria: Sport

FRANCJA – TOR PAUL RICARD (19-20 kwietnia 2014) – TRANSMISJE NA ŻYWO

Zapraszamy do śledzenia zmagań Sébastiena Loeba, Yvana Mullera i José-Maríi Lopeza w wyścigowych Citroënach C-Elysée WTCC podczas drugiej rundy Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych. Odbędzie się ona na francuskim torze Paul Ricard.

czytaj więcej »