Najnowsze informacje

22/08/2016. Kategoria: Modele

Citroën C3 w plebiscycie "Złota kierownica"

Nowy Citroën C3 walczy o tytuł „Złotej kierownicy” w kategorii auta małe i kompaktowe. Na swojego faworyta można głosować od 22 sierpnia do 1 września, za pośrednictwem formularza dostępnego na www.zlotakierownica.pl

czytaj więcej »

29/06/2016. Kategoria: Modele

Nowy Citroën C3 - komunikat prasowy

Marka Citroën prezentuje dziś Nowego Citroëna C3 modernizując tym samym swój bestsellerowy model, który od 2002 roku znalazł ponad 3,5 miliona nabywców. Nowy C3, swą barwną osobowością oraz świeżym i optymistycznym designem zrywa z utartymi kanonami w tym segmencie. Wyróżnia się niepowtarzalnym stylem i elementami graficznymi nadającymi mu dynamiczny i pewny wygląd. Odważną stylistykę dodatkowo wzmacniają liczne możliwości personalizacji. Wnętrze Nowego C3 zaprojektowano bez żadnych kompromisów pod względem komfortu tak, by każda trasa była mile spędzonym czasem. Samochód ten dysponuje także technologiami multimedialnymi na miarę naszych czasów, a wśród nich, po raz pierwszy na świecie, ConnectedCAM Citroën™, pokładową kamerą HD umożliwiającą udostępnianie zdjęć i filmów.

czytaj więcej »

20/11/2015. Kategoria: Marka

PSA Peugeot Citroën: zakład Française de Mécanique wyprodukował już 200 tys. silników benzynowych Turbo PureTech

Dwustutysięczny 3-cylindrowy, benzynowy silnik turbo PureTech opuścił linię montażową zakładu Française de Mécanique w sobotę, 7 listopada 2015 roku. Egzemplarz ten wyprodukowali pracownicy zmiany weekendowej, uruchomionej w październiku tego roku, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na ten typ silnika. Zostanie on wysłany do montowni w Madrycie i będzie zamontowany w jednym z samochodów Citroën C4 Cactus, których blisko 20% jest wyposażonych właśnie w ten 3-cylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem.

czytaj więcej »

16/07/2015. Kategoria: Modele

500 TYSIĘCY CITROËNÓW C3 WYPRODUKOWANYCH W ZAKŁADZIE W POISSY!

CITROËN C3 odniósł ogromny sukces - od momentu debiutu rynkowego został wyprodukowany w ilości ponad 3,5 miliona sztuk i nadal zdobywa serca klientów swoją osobowością i doskonałymi zaletami użytkowymi. Najlepszym dowodem sukcesu tego modelu jest fakt, że zakład w Poissy, gdzie model ten jest produkowany od 2009 roku, odnotował niedawno zejście z taśmy produkcyjnej pięćsettysięcznego egzemplarza C3. Od 2013 r. model ten posiada znak „Origine France Garantie”.

czytaj więcej »