SZUKAJ

Najnowsze informacje

01/08/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC GOTOWE BY POKAZAĆ SWOJE TALENTY AKROBATYCZNE

Po krótkiej, letniej przerwie Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA startują ponownie. Rajd Finlandii jest jedną z najbardziej oczekiwanych i widowiskowych rund w kalendarzu WRC. Niezwykle szybkie odcinki specjalne wytyczone na drogach wznoszących się i opadających na łagodnych pagórkach stanowią jedyne w swoim rodzaju wyzwanie dla samochodów i ich załóg. Zespół Citroën Total World Rally Team wystawi w dziewiątej rundzie sezonu dwie załogi: Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi i Janne Ferm, obydwie zwycięskie w poprzednich edycjach tego prestiżowego rajdu. I obydwie pełne motywacji, by potwierdzić swoją klasę i po raz kolejny stanąć na podium.

czytaj więcej »

30/07/2019. Kategoria: Modele

NOWY SUV CITROËN C5 AIRCROSS - JUŻ 50 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW!

Pół roku po wprowadzeniu na rynek sprzedano ponad 50 000 egzemplarzy Nowego SUV-a Citroën C5 Aircross. Model zajmuje trzecie miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów osobowych marki. SUV-y stanowiły jedną czwartą światowej sprzedaży Citroëna w pierwszym półroczu (C3 Aircross + C5 Aircross). W Europie Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma duży udział w dynamice sprzedaży Citroëna. W pierwszym półroczu marka odnotowała najwyższy wzrost w grupie 12 najlepiej sprzedających się marek samochodowych.

czytaj więcej »

16/07/2019. Kategoria: Marka

CITROËN WSPIERA POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY

Model Citroën SpaceTourer został przekazany do Polskiego Związku Kajakowego. Samochody mają pomóc w przygotowaniach reprezentacji do Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020 oraz w rozpowszechnianiu bogatej tradycji polskiego kajakarstwa. Wsparcie logistyczne jest wynikiem porozumienia podpisanego przez prezesa Polskiego Związku Kajakowego Tadeusza Wróblewskiego oraz dyrektora PSA Retail Polska, Piotra Borowieckiego.

czytaj więcej »

16/07/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA sprzedała 1,9 mln pojazdów na świecie w pierwszej połowie 2019 r.

• Wzmocnienie pozycji w Europie dzięki zwiększeniu udziału w rynku o 0,3 p.p.
• Uruchomienie produkcji w zakładach w Kenitrze w celu wsparcia ofensywy handlowej na Bliskim Wschodzie i w Afryce
• Elektryfikacja gamy i dziewięć zelektryfikowanych modeli w przygotowaniu

czytaj więcej »