SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

06/09/2018. Kategoria: Marka

WSZYSTKIE OSOBOWE MODELE MARKI CITROËN SĄ JUŻ HOMOLOGOWANE ZGODNIE Z PROTOKOŁEM WLTP

Wszystkie osobowe samochody marki Citroën mają od teraz homologację zgodną z protokołem WLTP, który jest bardziej rygorystyczny i zbliżony do rzeczywistych warunków użytkowania. Marka dysponuje bogatą gamą wydajnych i przyjaznych dla środowiska silników, wyposażonych w najbardziej skuteczne technologie oczyszczania spalin, takie jak SCR (Selective Catalytic Reduction) w silnikach wysokoprężnych BlueHDi i GPF (filtr cząstek stałych) w silnikach benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Rozwiązania te spełniają wymagania nowych, obowiązujących od 1 września 2018 roku przepisów i przygotowują z wyprzedzeniem silniki Citroëna do kolejnych, bardziej zaostrzonych norm czystości spalin.

czytaj więcej »

03/09/2018. Kategoria: Marka

Wszystkie samochody osobowe Groupe PSA są oferowane z homologacją zgodną z protokołem WLTP

• Wszystkie osobowe modele marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall mają obecnie homologację zgodną z protokołem WLTP, który lepiej odzwierciedla zużycie paliwa w rzeczywistych warunkach użytkowania.
• Przemyślany dobór technologii – SCR (selektywna redukcja katalityczna) i GPF (filtr cząstek stałych dla silników benzynowych) – wprowadzony z wyprzedzeniem wobec przyszłych przepisów, zapewnia Groupe PSA pozycję lidera we wdrażaniu bardziej rygorystycznych norm w zakresie obniżania emisji zanieczyszczeń.

czytaj więcej »

30/08/2018. Kategoria: Marka

Zmiany organizacyjne w Groupe PSA w Polsce

• Maciej Szerszeński zostaje dyrektorem finansowym i administracyjnym marek Peugeot, Citroën, DS i Opel w Polsce
• Grzegorz Handzlik zostaje nowym dyrektorem marki Opel
• Paweł Gawryluk zostaje nowym dyrektorem marki Peugeot
• Sebastian Domeracki pozostaje dyrektorem marek Citroën & DS

czytaj więcej »

17/07/2018. Kategoria: Marka

Wzrost sprzedaży na świecie o 38,1% w pierwszej połowie 2018 r.

Grupa PSA sprzedała na świecie 2 181 800 pojazdów, co stanowi nowy rekord wszech czasów i oznacza wzrost o 38,1% w stosunku do wyników pierwszej połowy 2017 r.
Ofensywa produktowa w segmencie SUV: stabilny sukces wspiera rentowny wzrost Grupy.
Wzmocnienie pozycji marek Peugeot, Citroën i Opel/Vauxhall jako europejskich liderów w segmencie lekkich pojazdów użytkowych (LCV) z udziałem w rynku 25,3%.

czytaj więcej »