SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

19/06/2019. Kategoria: Marka

CITROËN LIDEREM JAKOŚCI OBSŁUGI SERWISOWEJ WŚRÓD MAREK EUROPEJSKICH W POLSCE

Kolejny rok z rzędu Citroën okazał się najlepszą europejską marką samochodów pod względem jakości obsługi klienta w autoryzowanych stacjach. W niezależnym, polskim badaniu „Wybór Kierowców” blisko 7 na 10 ankietowanych przyznało francuskiemu producentowi maksymalną ocenę.

czytaj więcej »

12/06/2019. Kategoria: Marka

CITROËN CORAZ MOCNIEJSZY NA POLSKIM RYNKU

Marka Citroën zanotowała rekordowy wzrost sprzedaży nowych samochodów w porównaniu z analogicznym okresem 2018 roku. Systematyczny wzrost sprzedaży w pierwszych miesiącach bieżącego roku dostarcza wielu powodów do optymizmu.

czytaj więcej »

28/05/2019. Kategoria: Marka

ZŁOTY SKARABEUSZ - WYZWANIE DLA MŁODYCH: PROJEKT REKONSTRUKCJI POJAZDU PÓŁGĄSIENICOWEGO NA STULECIE CITROËNA

• Właśnie zakończyła się rozpoczęta w 2016 roku rekonstrukcja Złotego Skarabeusza (Scarabée d’Or), półgąsienicowego pojazdu Citroëna, który w 1922 roku jako pierwszy w historii przejechał Saharę.
• 13 maja w Muzeum Historii Techniki w Paryżu zaprezentowana została replika samochodu. W wydarzeniu wzięli udział partnerzy tego projektu edukacyjnego.
• Wiernie odtworzony przez licealistów i inżynierów stażystów pojazd półgąsienicowy od czerwca stanie się atrakcją obchodów stulecia Citroëna, a w lipcu zostanie zaprezentowany podczas „Zlotu Stulecia”.
• Więcej zobaczysz na zdjęciach i dowiesz się z materiałów prasowych przygotowanych przez Stowarzyszenie „Des voitures & des hommes”, które zrealizowało projekt: https://bit.ly/2VY3zMm

czytaj więcej »

24/05/2019. Kategoria: Marka

PO SUKCESIE OKULARÓW SEETROËN MARKA PRZEDSTAWIŁA NA TARGACH VIVATECH NOWY MODEL

- Po sukcesie Seetroën - pierwszych okularów łagodzących objawy choroby lokomocyjnej, Citroën przedstawił na targach VivaTech nowy model S19.
- Okulary Seetroën S19 działają na tej samej zasadzie, która zapewniła sukces pierwszego modelu w lipcu zeszłego roku. Za pomocą kolorowego płynu odtwarzają linię horyzontu, a to zapobiega konfliktowi sensorycznemu.
- Oba modele są już dzisiaj dostępne w sprzedaży na stronie butiku lifestylowego marki za 99 euro (lifestyle.citroen.com).
- Okulary można zobaczyć na filmie: https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

czytaj więcej »