SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

04/03/2019. Kategoria: Marka

SALON SAMOCHODOWY W GENEWIE 2019 CITROËN ŚWIĘTUJE 100 LAT ODWAŻNYCH INNOWACJI, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ SWOBODNE PRZEMIESZCZANIE SIĘ

Na Salonie Samochodowym w Genewie 2019, Citroën prezentuje na swoim stoisku historię 100 lat odważnych innowacji, które umożliwiają swobodę poruszania się dzięki popularnym modelom marki. Na stoisku marki będziemy mogli zobaczyć:
Dorobek marki:
- 3 kultowe modele w kolorach stulecia: Type A, Traction Avant i 2 CV.
Jej dynamikę:
- Nowoczesna, mocna i spójna gama z flagowym SUV-em C5 Aircross i nową serią specjalną Origins. Modele łączące śmiałą stylistykę z wyjątkowym komfortem, którego symbolem jest dziś program Citroën Advanced Comfort, owoc 100-letniego know-how marki.
- Światowa premiera modelu SpaceTourer The Citroënist Concept - nowoczesnego i inteligentnego vana oraz roweru „Rider The Citroënist by Martone”, który jeszcze bardziej poszerza możliwości poruszania się. Citroën proponuje nam przestrzeń do życia i pracy, by każda eskapada stała się okazją do intensywnych doznań i wspólnych przeżyć.
- Model C3 WRC, który zdobył w rajdzie Monte Carlo setne zwycięstwo marki w WRC.
Wizję przyszłości marki:
- Ami One Concept, przełomowy, w 100% elektryczny pojazd, który wykorzystuje cyfrowe technologie do zapewnienia nowego doświadczenia swobodnej i bezstresowej jazdy po mieście w odpowiedzi na nowe wyzwania.
Stoisko Citroëna to przestrzeń unikatowej stylistyki i komfortu, poświęcona stuleciu marki, a jednocześnie zwrócona ku przyszłości, od „La Maison Citroën” do Comptoir Ami One. Na stoisku codziennie będzie można zobaczyć performance „The Place to C” i jeżdżący swobodnie samochód koncepcyjny Ami One Concept.

czytaj więcej »

31/01/2019. Kategoria: Marka

W 2019 ROKU CITROËN OBCHODZI STULECIE ISTNIENIA I ZAPOWIADA WIELE MIĘDZYNARODOWYCH UROCZYSTOŚCI ROCZNICOWYCH

W Citroënie przygotowania do obchodów 2019 roku trwają już od wielu miesięcy. Nie bez przyczyny, gdyż jest to rok stulecia istnienia firmy! Punktem wyjścia dla założeń uroczystości rocznicowych było proste pytanie - jak stulecie świętowałby jej założyciel, André Citroën? Ten wizjoner, twórca nowoczesnych metod komunikacji, z pewnością nie zorganizowałby ich w taki sposób jak inni. Noblesse oblige, dlatego Citroën przygotował zaplanowaną z rozmachem światową kampanię obchodów z wieloma wydarzeniami i pokazami, które będą trwać przez cały 2019 rok. Program obejmuje imprezy masowe, wykorzystanie sieci społecznościowych do inicjatyw pod hasłem „Inspired by You”, w których będą mogli wypowiadać się fani marki, prezentację unikatowych modeli koncepcyjnych, które są ilustracją wizji przyszłości motoryzacji Citroëna i wiele innych niespodzianek… Poniżej przedstawiamy kalendarz obchodów.

czytaj więcej »

29/01/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA inauguruje działalność multi-energetycznego Centrum Eksperckiego Jednostek Napędowych, by wspierać transformację energetyczną

• Otwarcie Centrum Eksperckiego Jednostek Napędowych w Carrières-sous-Poissy (region Île-de-France, Francja) prowadzącego prace nad zelektryfikowanymi, benzynowymi i wysokoprężnymi układami napędowymi z myślą o stałym obniżaniu emisji CO2.

• Centrum, we współpracy z centralą spółki joint-venture Nidec-PSA emotors, zajmującej się projektowaniem, doskonaleniem, produkcją i sprzedażą elektrycznych silników trakcyjnych, będzie pracować nad rozwiązaniami odpowiadającymi na wyzwania związane z elektryfikacją.

• Centrum Eksperckie Jednostek Napędowych o powierzchni 15 hektarów umożliwi większą synergię dzięki zebraniu w jednym miejscu 1 300 pracowników i 80 stanowisk badawczych do oceny osiągów samochodów, układów napędowych i silników. Inwestycja w środki badawcze na poziomie 32 milionów euro posłuży opracowywaniu nowych, bardziej konkurencyjnych układów napędowych, spełniających najwyższe standardy rynkowe.

• Globalna organizacja badawczo-rozwojowa Groupe PSA, została powołana, by spełniać oczekiwania wszystkich klientów i zapewniać zgodność z wszelkimi normami: CEP jest jednym z dziewięciu centrów badawczo-rozwojowych, które wspierają rozwój grupy w ramach multimarkowych i multiregionalnych programów. Ośrodki badawczo-rozwojowe znajdują się we Francji (Belchamp, Carrières-sous-Poissy, La Ferté Vidame, Sochaux, Vélizy), w Niemczech (Rüsselsheim), w Maroku (Casablanca), w Chinach (Szanghaj) oraz w Brazylii (Sao Paulo).

czytaj więcej »

18/01/2019. Kategoria: Marka

Nowy rekord w 2018 roku – 3,9 miliona sprzedanych samochodów i wzrost ogólnoświatowej sprzedaży Groupe PSA o 6,8%

• Wzrost sprzedaży piąty rok z rzędu i wzmocnienie pricing power pomimo niekorzystnej sytuacji gospodarczej i geopolitycznej.
• Core Model Strategy przynosi efekty – sukces nowych modeli i pozycja lidera w Europie na rynku lekkich samochodów dostawczych.

czytaj więcej »