SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

25/07/2018. Kategoria: Sport

W ŚWIĄTYNI PRĘDKOŚCI

Rajd Finlandii – ósma runda bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – to legendarna impreza, zaliczana do najtrudniejszych w całym sezonie. Citroënami C3 WRC po najnowszych modyfikacjach pojadą trzy załogi Citroën Total Abu Dhabi WRT: Craig Breen i Scott Martin, Mads Østberg i Torstein Eriksen oraz Khalid Al Qassimi i Chris Patterson.

czytaj więcej »

24/07/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 GOTÓW DO STARTU

Po krętych, górskich drogach na Sardynii, następnym wyzwaniem dla nowego Citroëna C3 R5 będzie występ w jednej z najważniejszych imprez w sporcie motorowym – Rajdzie Finlandii. Zespół Citroën Racing ma nadzieję sięgnąć tam po podium w kategorii WRC2. Jeżeli plan się powiedzie, będzie to trzeci taki sukces w rozpoczynającej się karierze tego samochodu. Zadania realizacji ambitnego celu podejmą się ponownie kierowca Stéphane Lefebvre i jego pilot Gabin Moreau, stanowiący oficjalną załogę zespołu fabrycznego. Drugim egzemplarzem pojadą Simone Tempestini i Sergiu Itu, zawodnicy, dla których start w Finlandii będzie nagrodą za zwycięstwo w sezonie Citroën Ultimate Challenge 2017.

czytaj więcej »

20/07/2018. Kategoria: Sport

ESTOŃSKA LEKCJA PEWNOŚCI SIEBIE - Rajd Estonii (13-15 lipca 2018) – meta

Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wystawił załogę Craig Breen/Scott Martin w Rajdzie Estonii. Jej udział był częścią przygotowań do zbliżającej się rundy WRC – Rajdu Finlandii. Breen i Martin wygrali w Estonii trzy odcinki specjalne, co czyni ich drugą najskuteczniejszą załogą rajdu. Na mecie zajęli trzecie miejsce i razem z zespołem zebrali komplet danych i wniosków, przydatnych przed występem w Finlandii w dniach 26-29 lipca

czytaj więcej »

12/06/2018. Kategoria: Sport

SARDYNIA - HONOROWY WYNIK ZESPOŁU

Sytuacja na trasie Rajdu Sardynii WRC sprawiła, że załogi zespołu Citroën Total Abu Dhabi WRT niedługo po starcie musiały poprzestać na obronie zajmowanych pozycji. W tej roli zawodnicy Citroëna zaprezentowali pewną, regularną jazdę przez pozostałe dni weekendu, zakończoną zajęciem piątego i szóstego miejsca na mecie.

czytaj więcej »