SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

08/10/2017. Kategoria: Sport

KRIS MEEKE PROWADZI W RAJDZIE KATALONII

W sobotnim etapie Rajdu Katalonii Kris Meeke i Paul Nagle zademonstrowali pełnię możliwości swojego Citroëna C3 WRC na katalońskich asfaltach i objęli prowadzenie w tabeli. Na mecie etapu załoga zespołu Citroën Total Abu Dhabi WRT ma przewagę 13 sek. nad najbliższym konkurentem. StéphaneLefebvre i Gabin Moreau awansowali na 8. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.

czytaj więcej »

08/10/2017. Kategoria: Sport

KRIS MEEKE NIE ODPUSZCZA

Pierwszy dzień Rajdu Katalonii upłynął pod znakiem intensywnej walki co najmniej sześciu załóg o czołowe pozycje. Kris Meeke i Paul Nagle przez cały czas utrzymywali się wśród najlepszych i ukończyli etap na trzecim miejscu, tracąc tylko trzy sekundy do lidera. StéphaneLefebvre i Gabin Moreau z odcinka na odcinek nabierali coraz większej pewności siebie.
Na mecie etapu złożonego w większości z szutrowych odcinków Francuzi uplasowali się na dziewiątym miejscu.

czytaj więcej »

04/10/2017. Kategoria: Sport

KATALONIA CZYLI ASFALT I SZUTER W JEDNYM

Po wakacyjnej przerwie, Rajd Katalonii wznawia Rajdowe Mistrzostwa Świata WRC 2017. Zadaniem załóg Citroënów C3 WRC będzie pokazanie siły i możliwości zespołu na wytyczonych w Katalonii trasach asfaltowych
i szutrowych. Citroën Total Abu Dhabi WRT zgłasza na start trzy załogi: w Hiszpanii pojadą Kris Meeke i Paul Nagle, Stéphane Lefebvre
i Gabin Moreau oraz Khalid Al Qassimi i Chris Patterson.

czytaj więcej »

08/09/2017. Kategoria: Sport

MEEKE LEFEBVRE I AL QASSIMI ZA KIEROWNICAMI CITROËNÓW C3 WRC W HISZPANII

Sezon 2017 Rajdowych Mistrzostw Świata WRC powraca po sześciu tygodniach przerwy. Pierwszą
z jesiennych rund będzie Rajd Hiszpanii (RACC Katalonia), zaplanowany na 5-8 października 2017 r.

Citroën Total Abu Dhabi World Rally Team wystawi trzy Citroëny C3 WRC. Pojadą nimi załogi Kris Meeke / Paul Nagle, Stéphane Lefebvre / Gabin Moreau oraz Khalid Al Qassimi / Chris Patterson.

W Hiszpanii obecni będą także Craig Breen i jego pilot Scott Martin, którzy wezmą udział w zapoznaniu z trasą. Irlandzko-brytyjska załoga wystąpi w dwóch ostatnich rundach tegorocznego sezonu WRC – w rajdach Wielkiej Brytanii (Walia) 26-29 października oraz Australii 16-19 listopada.

Citroën Racing życzy wszelkiego powodzenia i sukcesów załodze Andreas Mikkelsen / Anders Jæger, która po trzech rajdach w Citroënie C3 WRC będzie kontynuowała rywalizację w barwach innego zespołu.

czytaj więcej »