SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

20/07/2011. Kategoria: Historia

Największy światowy zlot miłośników Citroëna 2CV z zapowiadanym udziałem ponad 6 000 samochodów

Wszystko wskazuje na to, że 19e Światowe spotkanie Przyjaciół 2 CV, na które wpłynęło 5 300 zgłoszeń, pobije wszelkie rekordy uczestnictwa. W dniach od 26 do 31 lipca, na terenie o powierzchni 60 hektarów położonym w gminie Salbris (we Francji, w departamencie le Loir et Cher) większość klubów 2 CV stawi się na największej imprezie poświęconej modelowi CITROËN 2 CV. Marka pokaże 4 przedseryjne egzemplarze przedwojenne, a kilkudniowe spotkanie upłynie pod znakiem licznych atrakcji i wystaw, ku radości właścicieli legendarnego samochodu i zgromadzonych gości. Impreza będzie również okazją dla zaprezentowania małego, miejskiego i bardzo luksusowego prototypu REVOLTe, oferującego nowoczesne rozwiązania technologiczne, którego sylwetka nawiązuje do 2 CV.

czytaj więcej »

19/07/2011. Kategoria: Historia

40 LAT CITROENA GS NA III ZLOCIE ZABYTKOWYCH CITROËNÓW W GDYNI

III Zlot Zabytkowych Citroenów przeszedł do historii. W miniony weekend gdynianie oraz turyści wypoczywający nad Bałtykiem byli świadkami fantastycznej parady pojazdów spod znaku szewrona. Piękna pogoda oraz wakacyjny klimat sprzyjały podziwianiu w ruchu jak również podczas statycznych ekspozycji prawie 30 ikon światowej motoryzacji.

czytaj więcej »

12/07/2011. Kategoria: Historia

ZABYTKOWE CITROËNY OZDOBĄ TRÓJMIASTA

Klub miłośników kultowych modeli spod znaku szewrona organizuje trzecią już edycję Zlotu Zabytkowych Citroënów. Tym razem odbędzie się ona w Gdyni w dniach 15-17 lipca.

czytaj więcej »