SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

09/06/2014. Kategoria: Sport

MOSCOW RACEWAY (7-8 czerwca 2014) – META

MA QING HUA WPISUJE SIĘ Z CITROËNEM W KARTY HISTORII SPORTU SAMOCHODOWEGO!
• Ma Qing Hua swoim rewelacyjnym występem na torze w Moskwie wszedł do historii sportu samochodowego – jest pierwszym kierowcą chińskim, jaki wygrał rundę Mistrzostw Świata FIA.
• José-María López potwierdził swoją klasę, wygrywając, po starcie z pole position, pierwszy wyścig.
• Radość stanięcia na podium dzielili ze swoimi kolegami także pozostali kierowcy zespołu, Sébastien Loeb i Yvan Muller. Kolejność w klasyfikacji generalnej bieżącego sezonu WTC nie uległa zmianie – liderem jest López, miejsca drugie i trzecie zajmują Muller i Loeb.

czytaj więcej »

06/06/2014. Kategoria: Sport

MOSCOW RACEWAY (07-08 czerwca 2014) – ZAPOWIEDŹ

WYŚCIG W MOSKWIE I DEBIUT MA QING HUA:
• Szósta runda Wyścigowych Mistrzostw Świata Samochodów Turystycznych odbędzie się w Rosji, na torze Moscow Raceway.
• Na moskiewskim torze zadebiutuje w tym sezonie chiński kierowca Ma Quing Hua, który obok José-Maríi Lópeza, Yvana Mullera i Sébastiena Loeba reprezentować będzie barwy zespołu Citroën Total.
• Po dziewięciu wyścigach liderem w klasyfikacji kierowców pozostaje López, wyprzedzając dwóch swoich kolegów z zespołu. Citroën prowadzi także w klasyfikacji producentów.

czytaj więcej »

25/05/2014. Kategoria: Sport

SALZBURGRING (23-25 maja 2014) – META

MULLER I LÓPEZ – WŁADCY RINGU! Korzystając w wyścigu nr 1 z pierwszej pozycji startowej, Yvan Muller odniósł na torze Salzburgring w Austrii swoje trzecie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Drugiego wyścigu Muller nie ukończył – zamieszany w karambol kilku aut tuż po starcie, odpadł już w pierwszej fazie. Zwycięzcą tego biegu został José-María López, który już w wyścigu nr 1 zajął miejsce na podium, w drugim zaś popisał się serią znakomitych manewrów wyprzedzania. José-María López powiększył swoją przewagę na czele klasyfikacji indywidualnej Wyścigowych Mistrzostw Świata. Argentyński kierowca ma obecnie odpowiednio 41 i 45 pkt przewagi nad Yvanem Mullerem i Sébastienem Loebem. Loeb zajął w dzisiejszych wyścigach miejsca 4 i 7.

czytaj więcej »

20/05/2014. Kategoria: Sport

SALZBURGRING RING (24-25 maja 2014) – Zapowiedź

CITROËN W MIEŚCIE MOZARTA CZYLI DO AUSTRII PO KOLEJNE SUKCESY!

czytaj więcej »