Najnowsze informacje

24/08/2017. Kategoria: Modele

Kompaktowy SUV -Citroën C3 Aircross - polska gama modelu i konfigurator

Salony sieci Citroëna w Polsce rozpoczęły zbieranie przedpremiorowo zamówień na nowy model w gamie: Citroëna C3 Aircross. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynają się od 52 900 PLN za poziom wyposażenia LIVE, od 58 900PLN za poziom FEEL i 66 500 za topową odmianę SHINE.

czytaj więcej »

03/08/2017. Kategoria: Modele

Kompaktowy SUV -Citroën C3 Aircross ceny na rynku polskim

Citroën Polska kontynuuje ofensywę modelową wprowadzając do oferty marki nowy kompaktowy SUV - C3 Aircross. Nowy model Citroena wyróżniają liczne możliwości personalizacji, obejmujące  90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza, zaawansowane technologie obejmujące 12 systemów wspomagania prowadzenia, obszerne i komfortowe wnętrze zaprojektowane w myśl programu „Citroën Advanced Comfort®”. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynąją się od 52 900 PLN. Nowego Citroëna C3 Aircross można przedpremierowo już zamawiać w polskiej sieci marki.

czytaj więcej »

30/06/2017. Kategoria: Modele

NOWY KOMPAKTOWY SUV, CITROËN C3 AIRCROSS I JEGO ZALETY INACZEJ!

Przejażdżka rollercoasterem, gra w kręgle, nie kończące się domino, …
Citroën w właściwej sobie zabawnej i lekkiej formule i promując swą dewizę„Feel Good”, przedstawia rozwiązania i technologie Nowego C3 Aircross w 2 tygodnie po premierze modelu w Paryżu.
Na portalu tumblr. La Traction Créative, marka opowiada o mocnych stronach modelu, w swieży sposób prezentując swą nowość animacjami. Dwanaście wideoklipów poświęconych nowemu C3 Aircross właśnie wzbogaciło „wirtualną galerię”, na której w ciągu roku od jej powstania do tej pory zostało opublikowanych sześćdziesiąt filmików. Do dnia wejścia modelu na rynek zaplanowanego na październik, wideoklipy będzie można oglądać w miarę ich pojawiania się, na stronie: http://latractioncreativecitroenfr.tumblr.com/

czytaj więcej »

12/06/2017. Kategoria: Modele

CITROËN KONTYNUUJE ŚWIATOWĄ OFENSYWĘ W SEGMENCIE SUV-ÓW Z NOWYM KOMPAKTOWYM CITROËNEM C3 AIRCROSS.

Citroën kontynuuje światową ofensywę w segmencie SUV-ów. Po wprowadzeniu modelu C5 Aircross, prezentuje z kolei model C3 Aircross. To kompaktowy, pełen wyrazu SUV nowej generacji. Osobowość tego modelu odzwierciedlają liczne możliwości personalizacji, obejmujące 90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ten „People Minded SUV” oferuje niespotykanie przestronne wnętrze o wyjątkowych możliwościach konfiguracji oraz doskonałe doświetlenie kabiny dzięki otwieranemu, przeszklonemu dachowi. Model C3 Aircross, stworzony w myśl programu „Citroën Advanced Comfort®”, zaprasza do podróży w komfortowych warunkach i zapewnia unikatowe doznania z jazdy. Swobodnie czuje się w mieście jak i na dalekich trasach, ma większe możliwości poruszania się w trudnym terenie dzięki systemom Grip Control ® i Hill Assist Descent. Dodatkowo dysponuje zaawansowanymi technologiami obejmującymi 12 systemów wspomagania prowadzenia, takimi jak wyświetlacz przezierny HUD i cztery technologie łączności z otoczeniem, jak np. bezprzewodowa ładowarka do smartfonów. Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross trafi do sprzedaży w drugiej połowie 2017 roku, najpierw na terenie Europy, a następnie na rynki pozaeuropejskie.

czytaj więcej »