Najnowsze informacje

24/10/2017. Kategoria: Modele

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross finalistą konkursu AutoBest 2018

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross został wybrany do finału prestiżowego konkursu AUTOBEST 2018. Jury wybrało 6 modeli do finałowych testów, które odbędą się w ośrodku testowym w Vairano we Włoszech. Po raz ostatni przed ogłoszeniem końcowego werdyktu Citroën C3 Aircross zmierzy się z konkurencyjnymi modelami.

czytaj więcej »

24/08/2017. Kategoria: Modele

Kompaktowy SUV -Citroën C3 Aircross - polska gama modelu i konfigurator

Salony sieci Citroëna w Polsce rozpoczęły zbieranie przedpremiorowo zamówień na nowy model w gamie: Citroëna C3 Aircross. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynają się od 52 900 PLN za poziom wyposażenia LIVE, od 58 900PLN za poziom FEEL i 66 500 za topową odmianę SHINE.

czytaj więcej »

03/08/2017. Kategoria: Modele

Kompaktowy SUV -Citroën C3 Aircross ceny na rynku polskim

Citroën Polska kontynuuje ofensywę modelową wprowadzając do oferty marki nowy kompaktowy SUV - C3 Aircross. Nowy model Citroena wyróżniają liczne możliwości personalizacji, obejmujące  90 kombinacji wyglądu zewnętrznego i pięć możliwości wystroju wnętrza, zaawansowane technologie obejmujące 12 systemów wspomagania prowadzenia, obszerne i komfortowe wnętrze zaprojektowane w myśl programu „Citroën Advanced Comfort®”. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynąją się od 52 900 PLN. Nowego Citroëna C3 Aircross można przedpremierowo już zamawiać w polskiej sieci marki.

czytaj więcej »

30/06/2017. Kategoria: Modele

NOWY KOMPAKTOWY SUV, CITROËN C3 AIRCROSS I JEGO ZALETY INACZEJ!

Przejażdżka rollercoasterem, gra w kręgle, nie kończące się domino, …
Citroën w właściwej sobie zabawnej i lekkiej formule i promując swą dewizę„Feel Good”, przedstawia rozwiązania i technologie Nowego C3 Aircross w 2 tygodnie po premierze modelu w Paryżu.
Na portalu tumblr. La Traction Créative, marka opowiada o mocnych stronach modelu, w swieży sposób prezentując swą nowość animacjami. Dwanaście wideoklipów poświęconych nowemu C3 Aircross właśnie wzbogaciło „wirtualną galerię”, na której w ciągu roku od jej powstania do tej pory zostało opublikowanych sześćdziesiąt filmików. Do dnia wejścia modelu na rynek zaplanowanego na październik, wideoklipy będzie można oglądać w miarę ich pojawiania się, na stronie: http://latractioncreativecitroenfr.tumblr.com/

czytaj więcej »