Najnowsze informacje

25/06/2019. Kategoria: Modele

CZYTELNICY INTERII ZAGŁOSOWALI NA NOWEGO SUVA CITROËNA C5 AIRCROSS!

Już po raz czwarty portal Interia.pl przeprowadził plebiscyt MotoAs. O laury ubiegało się przeszło 100 samochodów, rywalizujących w 10 kategoriach. Wśród tych „Na każdą drogę” najwięcej głosów otrzymał Nowy SUV Citroën C5 Aircross.

czytaj więcej »

14/11/2018. Kategoria: Modele

CITROËN – BLISKO 100 LAT HISTORII KOMFORTU

Citroën otwiera kolejny etap w niemal 100-letniej tradycji innowacyjności komfortu podróżowania i prezentuje podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu nowego SUV-a C5 Aircross. Nowy, ultra modułowy SUV marki oferuje zupełnie nowy rodzaj doznań z jazdy. Szczególnie ze względu na zawieszenie z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi® i fotele Advanced Comfort jest kolejnym świadectwem osiągnięć Citroëna w ustawicznym zwiększaniu komfortu podróżowania. W ciągu blisko 100-letniej historii marka wielokrotnie dowodziła konsekwencji i śmiałości rozwiązań służących dobremu samopoczuciu kierowcy i pasażerów. Komfort Citroëna, jedyny w swoim rodzaju i wyróżniający markę od 1919 roku, efekt wielu nowatorskich rozwiązań, stał się jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym. Obecnie Citroën wykorzystuje bogaty dorobek w tym zakresie w ramach programu Citroën Advanced Comfort®. Program jest inspirowany oczekiwaniami klientów i tworzy podwaliny globalnego, nowoczesnego i wieloaspektowego komfortu, opartego na czterech głównych filarach: komforcie jazdy, komforcie na codzień, komforcie użytkowania i komforcie psychicznym.

czytaj więcej »

03/10/2018. Kategoria: Modele

NOWY SUV C5 AIRCROSS Z FABRYKI CITROËNA W RENNES – LA JANAIS POJAWI SIĘ NA SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU ZE ZNAKIEM „ORIGINE FRANCE GARANTIE”

Nowy SUV C5 Aircross zostanie zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu od 4 do 14 października 2018 roku w wersji produkowanej we Francji. Model ten wyróżnia się unikatowym charakterem, większym komfortem i modułowością. Jest już dostępny na zamówienie, a do sprzedaży wejdzie na początku 2019 roku. Nowy SUV C5 Aircross jest produkowany w fabryce w Rennes – La Janais, miejscu o symbolicznym znaczeniu dla Citroëna. Model otrzymał w sierpniu znak „Origine France Garantie”. Poniżej przedstawiamy krótki zarys historii tego zakładu przemysłowego, w którym produkowana była większość legendarnych modeli Marki i który z powodzeniem przeszedł dogłębną transformację przed uruchomieniem produkcji nowego sztandarowego modelu Citroëna.

czytaj więcej »

28/09/2018. Kategoria: Marka

CITROËN NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU 2018

GWIAZDA NA STOISKU CITROËNA NA MIĘDZYNARODOWYM SALONIE SAMOCHODOWYM W PARYŻU 2018 - NOWY SUV C5 AIRCROSS POKAZUJE NOWĄ „TWARZ” MARKI CITROËN I ZAPOWIADA OFENSYWĘ SAMOCHODÓW Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM PLUG-IN

czytaj więcej »