Najnowsze informacje

19/02/2015. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO: NOWOCZESNY, BEZPROBLEMOWY, POMYSŁOWY!

CITROËN BERLINGO, który zapoczątkował segment kombivanów, w praktyczny i nowoczesny sposób odpowiada na oczekiwania klientów. O jego sukcesie może świadczyć 2,9 miliona sztuk sprzedanych od 1996 r. CITROËN BERLINGO to pojemny, uniwersalny i funkcjonalny samochód z charakterem. Wersja MULTISPACE jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, a wersja dostawcza świetnie sprawdza się w firmach.

czytaj więcej »

16/02/2015. Kategoria: Marka

PROTOTYP CITROËN BERLINGO MOUNTAIN VIBE SPEŁNIA MARZENIA O PODRÓŻY W NIEZNANE

Nowy CITROËN BERLINGO zostanie zaprezentowany 3 marca z okazji salonu w Genewie. Na chwilę przed premierą wersji seryjnej Marka prezentuje prototyp BERLINGO MOUNTAIN VIBE, który wyraża optymizm i energię. Prototyp BERLINGO MOUNTAIN VIBE oferuje dodatkowe wyposażenie umożliwiające odkrywanie natury, wędrówki po bezdrożach i zdobywanie szczytów i pretenduje do roli idealnego partnera dla wszystkich miłośników wolności i sportów plenerowych.

czytaj więcej »

06/04/2009. Kategoria: Modele

C-Crosser i Nowy Citroën Berlingo z homologacją ciężarową

Po wprowadzeniu do oferty modeli Xsara Picasso, Grand C4 Picasso, C8 oraz Jumpy z homologacją ciężarową, Citroën oferuje klientom kolejne modele, od których możliwe jest pełne odliczenia podatku VAT.

czytaj więcej »

29/05/2008. Kategoria: Modele

NOWE BERLINGO OTRZYMUJE 4 GWIAZDKI W TESTACH EURO NCAP

Nowy Citroën Berlingo z powodzeniem zdał testy przeprowadzane przez Euro NCAP i uzyskał wzorcowy wynik na rynku kombivanów.

czytaj więcej »