Najnowsze informacje

04/06/2014. Kategoria: Marka

CZERWCOWY WYŚCIG PO LOTNĄ PREMIĘ W SALONACH CITROËNA!

Klienci, którzy zdecydują się na zakup i odbiór nowego CITROËNA lub modelu spod znaku DS w czerwcu mogą liczyć na 10.000 PLN lotnej premii. Wyścig o premię, sygnowany nazwiskiem Rafała Majki, który zabłysnął w zakończonym właśnie Giro d’Italia zakończy się z ostatnim dniem czerwca. Gra toczy się o 300 samochodów w promocyjnych cenach!

czytaj więcej »

26/03/2014. Kategoria: Marka

CITROEN NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU

W tegorocznej edycji Motor Show Poznań, która odbędzie się w dniach 27-30 marca, ekspozycja Citroëna będzie realizowana przez lokalnych dilerów Marki – firmy Labijak Auto Lama oraz Szpot.

czytaj więcej »

19/02/2014. Kategoria: Marka

Wyniki finansowe za rok 2013 PSA Peugeot Citroen zapowiada szereg strategicznych projektów na rzecz rozwoju Grupy Wykorzystano operacyjne środki pieniężne na lepszym poziomie niż planowano

W roku 2013 Grupa PSA Peugeot Citroën kontynuowała realizację planów umacniania swojej pozycji na rynku europejskim, który odnotował spadek popytu o 2%.

czytaj więcej »

19/02/2014. Kategoria: Modele

CITROEN NA SALONIE SAMOCHODOWYM W GENEWIE: NOWA ERA

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie CITROËN prezentuje dwie światowe premiery, które są prawdziwym manifestem nowego pozycjonowania gamy głównej: CITROËNA C4 CACTUS i Nowego CITROËNA C1. Linia DS natomiast, ze wspaniałym wynikiem 420 000 samochodów sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku, potwierdza, że stanowi alternatywną propozycję dla tradycyjnych marek Premium. Wraz z zaprezentowanym ostatnio modelem DS 5LS linia nadal rozwija się i kontynuuje podbój rynku, szczególnie poza Europą.

czytaj więcej »