Najnowsze informacje

21/11/2016. Kategoria: Modele

ZŁOTA KIEROWNICA TYGODNIKA AUTO ŚWIAT DLA NOWEGO CITROËNA C3

Nowy Citroën C3, który zadebiutuje oficjalnie na polskim rynku 22 listopada br., zdobył tytuł Złotej Kierownicy tygodnika Auto Świat w kategorii samochody małe i kompaktowe. Uroczysta gala podsumowująca ubiegłoroczną – 21. już edycję plebiscytu Złota Kierownica odbyła się 18 listopada.

czytaj więcej »

21/10/2016. Kategoria: Modele

CITROËN WRACA DO SEGMENTU B

Nowy Citroën C3 to oferta dla wszytskich tych, którzy szukają uniwersalnego hatchbacka, wyróżniającego się stylem. Zamówienia na nowego C3 będzie można składać od 1 listopada 2016 roku, a model będzie dostępny już od 39 900 zł.

czytaj więcej »

22/08/2016. Kategoria: Modele

Citroën C3 w plebiscycie "Złota kierownica"

Nowy Citroën C3 walczy o tytuł „Złotej kierownicy” w kategorii auta małe i kompaktowe. Na swojego faworyta można głosować od 22 sierpnia do 1 września, za pośrednictwem formularza dostępnego na www.zlotakierownica.pl

czytaj więcej »

29/06/2016. Kategoria: Modele

Nowy Citroën C3 - komunikat prasowy

Marka Citroën prezentuje dziś Nowego Citroëna C3 modernizując tym samym swój bestsellerowy model, który od 2002 roku znalazł ponad 3,5 miliona nabywców. Nowy C3, swą barwną osobowością oraz świeżym i optymistycznym designem zrywa z utartymi kanonami w tym segmencie. Wyróżnia się niepowtarzalnym stylem i elementami graficznymi nadającymi mu dynamiczny i pewny wygląd. Odważną stylistykę dodatkowo wzmacniają liczne możliwości personalizacji. Wnętrze Nowego C3 zaprojektowano bez żadnych kompromisów pod względem komfortu tak, by każda trasa była mile spędzonym czasem. Samochód ten dysponuje także technologiami multimedialnymi na miarę naszych czasów, a wśród nich, po raz pierwszy na świecie, ConnectedCAM Citroën™, pokładową kamerą HD umożliwiającą udostępnianie zdjęć i filmów.

czytaj więcej »