SZUKAJ

Najnowsze informacje

12/09/2019. Kategoria: Sport

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

czytaj więcej »

06/09/2019. Kategoria: Marka

PRODUKTY LIFESTYLOWE CITROËNA NA DOBRY POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO!

- Lifestylowa kolekcja sklepu internetowego Citroëna na początek roku szkolnego 2019 z ubraniami, akcesoriami i grami pozwoli Ci szybko odnaleźć właściwy rytm.
- Wszystkie oryginalne i pomysłowe artykuły, które sprawią przyjemność tobie lub twoim bliskim znajdziesz na www.lifestyle.citroen.com.

czytaj więcej »

30/08/2019. Kategoria: Marka

Wszystkie samochody osobowe Groupe PSA są homologowane zgodnie z nową normą EURO 6 i już dostępne w sprzedaży

Wszystkie samochody osobowe marek Peugeot, Citroën, DS, Opel i Vauxhall są homologowane zgodnie z nową normą emisji spalin EURO 6 (EURO 6d-TEMP-EVAP-ISC), która będzie obowiązywać od 1 września 2019 roku.

czytaj więcej »

29/08/2019. Kategoria: Sport

CITROËN JUŻ SKUPIONY NA TURCJI

Zarówno Sébastien Ogier/Julien Ingrassia, jak i Esapekka Lappi/Janne Ferm nie zaliczą zakończonego w niedzielę Rajdu Niemiec do udanych. Obie załogi nie miały możliwości pokazania pełnego potencjału Citroëna C3 WRC, a dla Francuzów dodatkowym problemem okazały się dwa przebicia opon, w tym jedno z zejściem opony z felgi. W tej sytuacji reprezentanci zespołu Citroën Total World Rally Team zajęli dopiero miejsca siódme i ósme. Zespół uznał swoją porażkę, zostawia nieudany rajd za sobą i od dzisiaj skupia się już na przygotowaniach do następnej rundy, która odbędzie się w Turcji w dniach 12-15 września.

czytaj więcej »