SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/04/2019. Kategoria: Marka

100-LECIE CITROËNA NA BLOGU!

Dzieje Citroëna to 100 lat niezwykłych wydarzeń, odważnych pomysłów, pionierskich rozwiązań i nietuzinkowych osobowości. Z okazji setnego jubileuszu marki przygotowaliśmy blog, na którym w ciekawy sposób chcemy przybliżyć historię spod znaku dwóch szewronów.

czytaj więcej »

09/04/2019. Kategoria: Marka

CITROËN WCHODZI NA RYNEK INDYJSKI

Linda Jackson, CEO marki Citroën, na konferencji prasowej w Chennai w południowych Indiach oficjalnie potwierdziła debiut marki na rynku indyjskim. To kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Citroëna na światowych rynkach. Marka rozpocznie ofensywę w Indiach w 2020 roku, wprowadzając flagowego SUVa C5 Aircross.

czytaj więcej »

02/04/2019. Kategoria: Marka

Wojciech Mieczkowski - dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, w uznaniu za udane połączenie na polskim rynku dwóch organizacji – Groupe PSA i Opla, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku. Nagrodę odebrał z rąk Cezarego Szymanka, redaktora naczelnego rp.pl (Rzeczpospolita) podczas Poznań Motor Show 2019.

czytaj więcej »

15/03/2019. Kategoria: Marka

ROWER RIDER THE CITROËNIST BY MARTONE - NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE STYLU Z MOBILNOŚCIĄ

• Citroën przedstawił ekskluzywny rower „Rider The Citroënist by Martone” na Salonie Samochodowym w Genewie.
• Rower jest uzupełnieniem SpaceTourer The Citroënist Concept - nowoczesnego, pełnego charakteru vana inspirowanego poczuciem wolności i wspólnoty.
• Rower został opracowany we współpracy z Martone Cycling i nawiązuje do stylistyki concept-caru. Jest dostępny na www.lifestyle.citroen.com

czytaj więcej »