SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

11/06/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC NA KRĘTYCH I WYBOISTYCH DROGACH SARDYNII

Sezon 2019 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA wkracza w drugą połowę. Załogi zespołu Citroën Total World Rally Team w składzie Sébastien Ogier / Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi / Janne Ferm przygotowują się do jednej z najtrudniejszych technicznie rund w kalendarzu WRC. Rajd, który pod względem wytrzymałości stawia naprawdę wysokie wymagania zarówno załogom, jak i ich samochodom, odbywa się w idyllicznej scenerii, z błękitnymi wodami Morza Śródziemnego w tle.

czytaj więcej »

07/06/2019. Kategoria: Sport

KOLEJNE PODIUM DLA CITROËNA

Chociaż walka o zwycięstwo w Rajdzie Portugalii była bardzo trudna z powodu niekorzystnej kolejności startowej, Sébastien Ogier i Julien Ingrassia nie mieli zamiaru się poddać. Ich nieustępliwa, pełna determinacji postawa przyniosła efekt w postaci miejsca na podium – już po raz szósty w bieżącym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Dla zespołu Citroën Total World Rally Team jest to siódme podium w siedmiu rozegranych do tej pory rundach. Esapekka Lappi i Janne Ferm również jechali bardzo ambitnie i zasługiwali na zajęcie wysokiego miejsca, jednak pod koniec rajdu, niedaleko przed metą, popełnili błąd i opuścili drogę. Uszkodzenia samochodu oznaczały dla nich koniec jazdy.

czytaj więcej »

29/05/2019. Kategoria: Sport

C3 WRC wraca do Europy

Po krótkim objeździe krajów Ameryki Południowej cykl WRC wraca do Europy. Zespół Citroën Total World Rally Team przygotowuje się do siódmej rundy w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – rajdu, który ma szczególne znaczenie dla obydwu jego załóg. Zarówno Sébastien Ogier / Julien Ingrassia, jak i Esapekka Lappi / Janne Ferm odczuwają wielką motywację, by w Portugalii osiągnąć dobre wyniki.

czytaj więcej »

17/05/2019. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 W RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI

Citroën C3 R5 to samochód, który zadebiutował na rajdowych odcinkach specjalnych w 2018 r. i od razu udowodnił swój wielki potencjał. W sezonie 2019 będzie można oglądać go także w Polsce. Łukasz Kotarba i Tomasz Kotarba wystartują nim w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

czytaj więcej »