SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

23/10/2019. Kategoria: Sport

CITROËN CHCE ODRABIAĆ STRATY

Zbliżający się Rajd Hiszpanii – Katalonii będzie przedostatnią rundą bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA i jedyną rozgrywaną na nawierzchniach mieszanych (asfalt/szuter). Załogi Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm, reprezentujące zespół Citroën Total World Rally Team, zapowiadają maksymalnie ofensywną taktykę. Ich celem będzie podtrzymanie szans pierwszej z nich na wywalczenie za kierownicą Citroëna C3 WRC siódmego z rzędu tytułu mistrzowskiego.

czytaj więcej »

11/10/2019. Kategoria: Sport

CITROËN I OGIER NA TRZECIM MIEJSCU W WIELKIEJ BRYTANII!

Edycja 2019 Rajdu Wielkiej Brytanii nie zawiodła oczekiwań. Zgodnie z tradycją okazała się bardzo trudna z powodu zmiennej pogody i śliskich dróg. Sébastien Ogier i Julien Ingrassia dotarli do mety rajdu na trzecim miejscu, natomiast Esapekka Lappi i Janne Ferm, którzy po opuszczeniu drogi wrócili do rywalizacji zgodnie z regułą Rallye 2, poświęcili kolejne etapy na gromadzenie cennych doświadczeń.

czytaj więcej »

03/10/2019. Kategoria: Sport

RAJD WIELKIEJ BRYTANII: CITROËN GOTOWY KONTYNUOWAĆ OFENSYWĘ

Zespół Citroën Total World Rally Team, podbudowany podwójnym zwycięstwem w Rajdzie Turcji, w najbliższej rundzie w Wielkiej Brytanii wystawi dwie załogi swojego składu fabrycznego. Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi i Janne Ferm to, odpowiednio, zwycięzcy i zdobywcy trzeciego miejsca w poprzedniej edycji tego rajdu. W tej sytuacji ambicje walki o czołowe pozycje i kontynuowanie ataku w końcówce sezonu wydają się w pełni uzasadnione.

czytaj więcej »

18/09/2019. Kategoria: Sport

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

czytaj więcej »