SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

21/09/2018. Kategoria: Sport

LEKCJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Po raz kolejny Citroëny C3 WRC okazały się w pełni konkurencyjne pod względem czasów zaliczanych na odcinkach specjalnych. Niestety, podobnie jak wiele aut rywali, zostały pokonane przez ogromne trudności terenowe na trasie, wyjątkowo ciężkiej i wyniszczającej dla pojazdów.

czytaj więcej »

12/09/2018. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC PO RAZ PIERWSZY W TURCJI

W dziesiątej rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA Citroëny C3 WRC po raz pierwszy wystartują na oesach Rajdu Turcji. To będzie jednak debiut jedynie dla aktualnej rajdówki marki, bowiem Citroën odnosił już w Turcji wiele sukcesów – to właśnie w tym rajdzie Citroën Xsara WRC odniósł pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach świata na nawierzchni szutrowej. Stawka WRC wystartuje w Turcji po raz siódmy. Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wystawi w tym rajdzie trzy załogi: Craig Breen/ Scott Martin, Mads Østberg/ Torstein Eriksen oraz Khalid Al Qassimi/ Chris Patterson.

czytaj więcej »

22/08/2018. Kategoria: Sport

STALE KONKURENCYJNI

16. Rajd Niemiec (16-19 sierpnia 2018) – podsumowanie
Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT nie osiągnął w Rajdzie Niemiec wyniku na miarę swoich oczekiwań, ale po raz kolejny zademonstrował zalety Citroëna C3 WRC. Dowodem dużej konkurencyjności samochodu jest jeden wygrany odcinek specjalny i kilka bardzo dobrych czasów na innych oesach.

czytaj więcej »

03/08/2018. Kategoria: Sport

OWOCNA PRACA U PODSTAW

45. Rajd Finlandii (26-29 lipca 2018) – podsumowanie
Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT nie ukrywa, że już od pewnego czasu skupia swoje wysiłki na przyszłym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Jednak wyniki w tegorocznych rundach WRC nadal pozostają dla zespołu bardzo ważne. W tym kontekście zajęcie przez Madsa Østberga drugiego miejsca na mecie Rajdu Finlandii jest dobrą wiadomością. Trzeci w ostatnim czasie wynik na podium, po drugiej lokacie w Szwecji i trzeciej w Rajdzie Meksyku, potwierdza bardzo wysoką konkurencyjność Citroënów C3 WRC.

czytaj więcej »