SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

03/11/2017. Kategoria: Sport

Weekend bez sensacji dla Citroën Racing

W przedostatniej rundzie sezonu 2017 Rajdowych Mistrzostw Świata WRC zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT zmierzył się ze słynnymi, szutrowym trasami w lasach i na łąkach Walii. Kris Meeke zajął na mecie rajdu siódme miejsce, a jego zespół z zadowoleniem obserwował potencjał, prezentowany przez cały weekend przez Citroëny C3 WRC.

czytaj więcej »

25/10/2017. Kategoria: Sport

Domowa runda załóg Citroën Racing

Chociaż żaden z nich nie jest Walijczykiem, Kris Meeke, Paul Nagle, Craig Breen, Scott Martin i Chris Patterson zgodnie uznają Rajd Walii za domową rundę WRC. W trzy tygodnie po zwycięstwie w Katalonii, zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT przystępuje, pełen nadziei i ambicji, do przedostatniej rundy w sezonie 2017.

czytaj więcej »

10/10/2017. Kategoria: Sport

CITROËN RACING POWRACA NA ZWYCIĘSKĄ ŚCIEŻKĘ

Wraz ze zwycięstwem załogi Kris Meeke / Paul Nagle oraz szóstym miejscem Stéphane’a Lefebvre i Gabina Moreau zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT zapisał na swoim koncie najbardziej udany weekend rajdowy od początku tego sezonu. W jedynej w kalendarzu rundzie rozegranej na trasach o mieszanej nawierzchni zespół kierowany przez Yvesa Matton pokazał pełnię możliwości Citroëna C3 WRC w każdym terenie i potwierdził, że intensywne prace nad autem, prowadzone w ostatnich miesiącach, zmierzały we właściwym kierunku.

czytaj więcej »

09/10/2017. Kategoria: Sport

NOWE ZWYCIĘSTWO CITROËNA C3 WRC! KRIS MEEKE WYGRYWA RAJD HISZPANII

Podczas ostatniego etapu Rajdu Katalonii Kris Meeke i Paul Nagle byli poza zasięgiem rywali. Wygrali pięć z sześciu odcinków specjalnych do mety dotarli na pierwszym miejscu. To drugie zwycięstwo brytyjskiej załogi odniesione w tym sezonie Citroënem C3 WRC. Dzięki zajęciu przez Stéphane’a Lefebvre i Gabina Moreau szóstego miejsca, zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT zalicza w Katalonii swój najlepszy wynik punktowy w klasyfikacji producentów w tym sezonie.

czytaj więcej »