SZUKAJ

Najnowsze informacje

08/11/2007. Kategoria: Marka

GUY FRÉQUELIN ODCHODZI Z CITROËN SPORT. ZASTĄPI GO OLIVIER QUESNEL

Po długiej karierze w pełni poświęconej dziedzinie sportu samochodowego, Guy Fréquelin zdecydował się przejść na emeryturę. W obustronnym porozumieniu z marką Citroën i zgodnie z zasadą, że rajd można wygrać dopiero za linią mety, Guy Fréquelin będzie nadal prowadził ekipę Citroën Sport i jej załogi do końca sezonu 2007 Rajdowych Mistrzostw Świata, z celem zdobycia czwartego tytułu mistrzowskiego dla załogi Sébastien Loeb / Daniel Elena.

czytaj więcej »

25/10/2007. Kategoria: Modele

CITROËN JUMPY ZOSTAŁ WYBRANY „SAMOCHODEM DOSTAWCZYM ROKU 2008”

Dzięki ofercie innowacyjnych modeli, dokładnie spełniających oczekiwania użytkowników, Citroën jest jednym z czołowych producentów na rynku lekkich samochodów dostawczych. Pozycja marki uległa dalszemu wzmocnieniu wraz z wyborem modelu Jumpy „samochodem dostawczym roku 2008”.

czytaj więcej »

18/10/2007. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C5: URZEKAJĄCY STYL, DYNAMIZM, PRESTIŻ I JAKOŚĆ

Przez stworzenie modelu C5 marka Citroën zaangażowała swój potencjał, w spełnienie kryteriów segmentu samochodów klasy średniej wyższej, pośród których wartościami wiodącymi są dynamizm, prestiż i jakość. Nowy C5 wyróżnia się indywidualnym stylem, widocznym dynamicznym charakterem, prestiżem limuzyny oraz wysoką jakością.

czytaj więcej »

04/10/2007. Kategoria: Modele

NEMO: MAŁY, INTELIGENTNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Citroën wprowadzi do sprzedaży nowy model - Nemo, który wzbogaci gamę lekkich samochodów dostawczych.

czytaj więcej »