Najnowsze informacje

30/11/2017. Kategoria: Marka

Nowy kompaktowy SUV - Citroen C3 Aircross w finale Car of the Year 2018

Jury konkursu „Car of the Year” wyłoniło siedmiu finalistów spośród 37 modeli biorących w nim udział. Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross znalazł się w gronie finalistów tego prestiżowego konkursu. Zdobywca tytułu „Samochód roku 2018” zostanie ogłoszony 5 marca 2018 roku podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

czytaj więcej »

09/11/2017. Kategoria: Marka

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross - 20 000 zamowień i 5 gwiazdek w testach Euro NCAP

Nowy Citroën C3 Aircross wyróżniający się unikatową, pełną siły i świeżości sylwetką został już zamówiony w Europie w liczbie ponad 20 000 sztuk. Klienci są pod wrażeniem wnętrza świadczącego o wyjątkowym doświadczeniu Citroëna w zakresie przestronności, modularności i doświetlenia. Samochód oferuje wysoki poziom komfortu jazdy dzięki zastosowaniu 12 nowoczesnych technologii wspomagania prowadzenia i 4 technologii łączności. Od niedawna może także poszczycić się 5 gwiazdkami zdobytymi w teście Euro NCAP. To gwarancja spokoju ducha dla użytkowników tego SUV-a, który sprawdza się w mieście i na bezdrożach dzięki systemowi Grip Control z funkcją Hill Assist Descent.

czytaj więcej »

30/10/2017. Kategoria: Marka

Złota Kierownica Auto Świat dla Nowego kompaktowego SUV-a - Citroëna C3 Aircross

Nowy kompaktowy SUV marki- Citroën C3 Aircross, który trafi do polskich salonów w listopadzie br., zdobył tytuł Złotej Kierownicy tygodnika Auto Świat w kategorii małe SUVy. Uroczysta gala podsumowująca plebiscytu Złota Kierownica odbyła się w piątek, 27 listopada w Warszawie.

czytaj więcej »

24/10/2017. Kategoria: Modele

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross finalistą konkursu AutoBest 2018

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross został wybrany do finału prestiżowego konkursu AUTOBEST 2018. Jury wybrało 6 modeli do finałowych testów, które odbędą się w ośrodku testowym w Vairano we Włoszech. Po raz ostatni przed ogłoszeniem końcowego werdyktu Citroën C3 Aircross zmierzy się z konkurencyjnymi modelami.

czytaj więcej »