Najnowsze informacje

15/12/2017. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS MODEL SEGMENTU KOMPAKTOWYCH SUV-ÓW NAGRODZONY TYTUŁAMI NAJLEPSZY SUV MIEJSKI I SAMOCHÓD ROKU W EDYCJI 2018 NAGRÓD ARGUS

Podczas uroczystości wręczenia nagród Argus 2018, nowy Citroën C3 Aircross Compact SUV został podwójnie uhonorowany. Otrzymał dwa tytuły: uznano go za „Najlepszy SUV miejski” oraz „Argus Car 2018” czyli najlepszy samochód przyszłego roku według firmy Argus. Nagrody te stanowią znaczące wyróżnienie dla tego modelu, który zdążył już osiągnąć wielki sukces w Europie, gromadząc 30 000 zamówień. Nowa odmiana C3 to kompaktowy SUV o niepowtarzalnym kształcie, którego wyjątkową cechą jest możliwość personalizacji wyglądu zewnętrznego – dostępne jest aż 90 kombinacji! Klientów przyciąga również atrakcyjna cena oraz szereg zalet odczuwalnych w codziennej eksploatacji, takich jak przestronność, wzorcowa modułowość i rozwiązania techniczne najnowszej generacji, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa.

czytaj więcej »

30/11/2017. Kategoria: Marka

Nowy kompaktowy SUV - Citroen C3 Aircross w finale Car of the Year 2018

Jury konkursu „Car of the Year” wyłoniło siedmiu finalistów spośród 37 modeli biorących w nim udział. Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross znalazł się w gronie finalistów tego prestiżowego konkursu. Zdobywca tytułu „Samochód roku 2018” zostanie ogłoszony 5 marca 2018 roku podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

czytaj więcej »

09/11/2017. Kategoria: Marka

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross - 20 000 zamowień i 5 gwiazdek w testach Euro NCAP

Nowy Citroën C3 Aircross wyróżniający się unikatową, pełną siły i świeżości sylwetką został już zamówiony w Europie w liczbie ponad 20 000 sztuk. Klienci są pod wrażeniem wnętrza świadczącego o wyjątkowym doświadczeniu Citroëna w zakresie przestronności, modularności i doświetlenia. Samochód oferuje wysoki poziom komfortu jazdy dzięki zastosowaniu 12 nowoczesnych technologii wspomagania prowadzenia i 4 technologii łączności. Od niedawna może także poszczycić się 5 gwiazdkami zdobytymi w teście Euro NCAP. To gwarancja spokoju ducha dla użytkowników tego SUV-a, który sprawdza się w mieście i na bezdrożach dzięki systemowi Grip Control z funkcją Hill Assist Descent.

czytaj więcej »

30/10/2017. Kategoria: Marka

Złota Kierownica Auto Świat dla Nowego kompaktowego SUV-a - Citroëna C3 Aircross

Nowy kompaktowy SUV marki- Citroën C3 Aircross, który trafi do polskich salonów w listopadzie br., zdobył tytuł Złotej Kierownicy tygodnika Auto Świat w kategorii małe SUVy. Uroczysta gala podsumowująca plebiscytu Złota Kierownica odbyła się w piątek, 27 listopada w Warszawie.

czytaj więcej »