Najnowsze informacje

10/01/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID – ŚWIATOWA PREMIERA SUV-a KLASY Ë-COMFORT Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM PLUG-IN NA SALONIE SAMOCHODOWYM MOTORSHOW 2020 W BRUKSELI

Podczas 98. edycji salonu samochodowego w Brukseli w dniach 10-19 stycznia 2020 roku Citroën prezentuje na stoisku aktualną ofertę, zgodną z filozofią „Inspirëd By You All”:
• Zapoczątkowanie ofensywy samochodów elektrycznych – od 100 lat Citroën przyczynia się do upowszechnienia samochodów, a w 2020 roku przyczyni się do upowszechnienia samochodów elektrycznych. Dzięki gamie sześciu zelektryfikowanych modeli samochody o niskiej emisji staną się dostępne dla wszystkich:

czytaj więcej »

08/11/2019. Kategoria: Modele

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID: SUV KLASY Ë-KOMFORT

• Citroën rozpoczyna elektryczną ofensywę i prezentuje swój flagowy, zaawansowany technologicznie model: Citroën C5 Aircross SUV Hybrid – Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort.
• Nowy SUV C5 Aircross, będący już obecnie wzorcem komfortu, w szczególności dzięki zawieszeniu z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniom Advanced Comfort i 20 systemom wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap w ramach programu Citroën Advanced Comfort® i prezentuje się w nowej, hybrydowej wersji plug-in:

czytaj więcej »

28/08/2019. Kategoria: Modele

NOWY SUV CITROËN C5 AIRCROSS SAMOCHODEM PROWADZĄCYM 6. NOCNY 4F PÓŁMARATON PRASKI

Marka Citroën dołączyła do grona sponsorów 6. Nocnego 4F Półmaratonu Praskiego. Najnowszy produkt marki – Nowy SUV Citroën C5 Aircross – będzie samochodem prowadzącym bieg. Już podczas odbioru pakietów startowych Citroën motywuje do walki o najlepsze czasy. Przyjdź do Soho Factory i napisz na samochodzie, w jaki czas celujesz!

czytaj więcej »

30/07/2019. Kategoria: Modele

NOWY SUV CITROËN C5 AIRCROSS - JUŻ 50 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW!

Pół roku po wprowadzeniu na rynek sprzedano ponad 50 000 egzemplarzy Nowego SUV-a Citroën C5 Aircross. Model zajmuje trzecie miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów osobowych marki. SUV-y stanowiły jedną czwartą światowej sprzedaży Citroëna w pierwszym półroczu (C3 Aircross + C5 Aircross). W Europie Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma duży udział w dynamice sprzedaży Citroëna. W pierwszym półroczu marka odnotowała najwyższy wzrost w grupie 12 najlepiej sprzedających się marek samochodowych.

czytaj więcej »