Najnowsze informacje

25/07/2018. Kategoria: Sport

W ŚWIĄTYNI PRĘDKOŚCI

Rajd Finlandii – ósma runda bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – to legendarna impreza, zaliczana do najtrudniejszych w całym sezonie. Citroënami C3 WRC po najnowszych modyfikacjach pojadą trzy załogi Citroën Total Abu Dhabi WRT: Craig Breen i Scott Martin, Mads Østberg i Torstein Eriksen oraz Khalid Al Qassimi i Chris Patterson.

czytaj więcej »

24/07/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 GOTÓW DO STARTU

Po krętych, górskich drogach na Sardynii, następnym wyzwaniem dla nowego Citroëna C3 R5 będzie występ w jednej z najważniejszych imprez w sporcie motorowym – Rajdzie Finlandii. Zespół Citroën Racing ma nadzieję sięgnąć tam po podium w kategorii WRC2. Jeżeli plan się powiedzie, będzie to trzeci taki sukces w rozpoczynającej się karierze tego samochodu. Zadania realizacji ambitnego celu podejmą się ponownie kierowca Stéphane Lefebvre i jego pilot Gabin Moreau, stanowiący oficjalną załogę zespołu fabrycznego. Drugim egzemplarzem pojadą Simone Tempestini i Sergiu Itu, zawodnicy, dla których start w Finlandii będzie nagrodą za zwycięstwo w sezonie Citroën Ultimate Challenge 2017.

czytaj więcej »

11/06/2018. Kategoria: Modele

CITROËN C3 NAGRODZONY W KONKURSIE „FLEET AWARDS POLSKA 2018”

Już od przeszło 10 lat magazyn „Flota” organizuje konkurs „Fleet Awards Polska”, wybierając najlepsze samochody i produkty dla stale rosnącego rynku flotowego. W tegorocznej edycji na liście zwycięzców znalazł się także Citroën: model C3 został uznany za najlepszy wybór w klasie pojazdów dla handlowców.

czytaj więcej »

07/05/2018. Kategoria: Modele

CITROËN C3 ELLE - MODNY, MIEJSKI STYL

Gama Citroëna w Polsce wzbogaca się dziś o specjalną, modną, miejską serię modelu C3 ELLE – skierowaną do tych, którzy poszukują samochodu stylowego i z charakterem. Citroën C3 ELLE to efekt współpracy z magazynem ELLE.
W oparciu o nią powstał nietuzinkowy projekt miejskiego modelu. Citroën C3 ELLE został wyposażony w szereg dodatkowych elementów seryjnych, takich jak Airbumpy® , dwukolorowe nadwozie, czujniki parkowania z tyłu czy klimatyzację automatyczną i 7”ekran dotykowy.
Citroën C3 ELLE jest dostępny od 53 000 PLN i trafi a właśnie do polskich salonów sprzedaży.

czytaj więcej »