SZUKAJ

Najnowsze informacje

27/09/2019. Kategoria: Marka

BRĄZOWY KLUCZ JAKOŚCI 2019 ZA NAJLEPSZĄ OBSŁUGĘ KLIENTA W ASO DLA MARKI CITROËN!

19 września 2019 r., podczas siódmej konferencji motoryzacyjnej Kantar Automotive “BACK TO THE FUTURE” zostały wręczone Klucze Jakości – nagrody za najlepszą obsługę klienta w ASO, przyznane na podstawie badania Kantar Garage Quality Check 2019. Marka Citroën zajęła trzecie miejsce i otrzymała Brązowy Klucz Jakości za wysoką jakość obsługi autoryzowanych serwisów ASO.

czytaj więcej »

20/09/2019. Kategoria: Marka

OD NOWEGO JORKU PO NEW JERSEY – CITROËN PREZENTUJE 100 LAT PASJI MOTORYZACYJNEJ

• Z okazji stulecia marki Citroën przedstawia swoich fanów z całego świata za pomocą serii krótkich filmów „Citroën Generations”.
• Po pierwszych 7 odcinkach wypuszczonych w kwietniu Citroën wyruszył do Nowego Jorku, New Jersey i Bry-Sur-Marne, aby nagrać 3 nowe odcinki, które będzie można obejrzeć w wirtualnym muzeum Citroën Origins.

czytaj więcej »

18/09/2019. Kategoria: Sport

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

czytaj więcej »

16/09/2019. Kategoria: Marka

CITROËN POSZERZA SWOJĄ KOLEKCJĘ LIFESTYLOWĄ CITROËN RACING

• Kolekcja Citroën Racing Replica 2019 nawiązuje do stulecia marki Citroën i oferuje unikatową linię sportowej odzieży.
• Nowy miniaturowy model 1:43 C3 WRC, którym jeżdżą Ogier i Ingrassia, z niezwykle wiernie odtworzonymi detalami samochodu.
• Wszystkie nowości można kupić w sklepie internetowym Citroën Lifestyle: lifestyle.citroen.com

czytaj więcej »