SZUKAJ

Najnowsze informacje

11/01/2019. Kategoria: Marka

Magdalena Redestowicz dyrektorem marketingu marek Citroën i DS w Polsce

W ramach działań zwiększających efektywność Groupe PSA wyodrębnione zostało stanowisko dyrektora marketingu marek Citroën i DS, które objęła Magdalena Redestowicz.

czytaj więcej »

20/12/2018. Kategoria: Marka

NOWY SALON CITROËNA – HADM GRAMATOWSKI W ELBLĄGU

Firma HADM Gramatowski otworzyła nowy salon marki Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Elblągu. Salon znajduje się przy ulicy Warszawskiej 87 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

czytaj więcej »

19/12/2018. Kategoria: Marka

Wzmocnienie struktury organizacyjnej działu komunikacji Groupe PSA w Polsce

W ramach zwiększania efektywności Groupe PSA w Polsce oraz ujednolicenia struktury organizacyjnej firmy, został wyodrębniony osobny dział Public Relations. Nowa organizacja działu ma na celu zapewnienie bardziej efektywnej koordynacji działań komunikacyjnych w ramach Groupe PSA w Polsce, z zachowaniem odrębności i właściwego pozycjonowania marek Peugeot, Citroën, DS i Opel.

czytaj więcej »

14/12/2018. Kategoria: Modele

NAGRODA AUTOBEST 2019 DLA NOWEGO CITROËNA BERLINGO

• Nowy Citroën Berlingo zdobył nagrodę Autobest „Best Buy Car of Europe 2019”, pokonując pięciu pozostałych finalistów.
• Nagrodę otrzymuje samochód, który jest uznany za najlepszą ofertę dla klientów w 2019 roku. Jury przyznało ten prestiżowy tytuł trzeciej generacji kombivanów Citroëna – twórcy tej koncepcji samochodu. Kobivany to idealne samochody dla aktywnych rodzin.
• Nowy Berlingo ma nowoczesną stylistykę, zgodną z najnowszym stylem marki. Jest bardziej komfortowy, praktyczny i oferuje blisko 20 systemów wspomagania prowadzenia.

czytaj więcej »