SZUKAJ

Najnowsze informacje

03/04/2019. Kategoria: Sport

CZWARTE Z RZĘDU PODIUM CITROËNA C3 WRC - DRUGIE MIEJSCE ZAŁOGI OGIER-INGRASSIA NA KORSYCE

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia po raz kolejny zademonstrowali swój upór i niezłomną postawę, dzięki czemu w Rajdzie Korsyki, po raz trzeci w tym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, wywalczyli miejsce na podium. Dla zespołu Citroën Total World Rally Team to czwarte podium w czterech rozegranych dotychczas rajdach. Dzięki zdobytym punktom Ogier i Ingrassia umacniają się na drugim miejscu w klasyfikacji kierowców, a od lidera dzielą ich tylko dwa punkty. Esapekka Lappi i Janne Ferm zajęli siódme miejsce, które pozwoliło całemu zespołowi umocnić się na drugim miejscu w tabeli producentów. Młoda fińska załoga wzbogaciła swoje doświadczenie o kolejne kilometry za kierownicą Citroëna C3 WRC na trasach asfaltowych.

czytaj więcej »

02/04/2019. Kategoria: Marka

Wojciech Mieczkowski - dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku

Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce, w uznaniu za udane połączenie na polskim rynku dwóch organizacji – Groupe PSA i Opla, został wyróżniony tytułem Moto Menedżera Roku. Nagrodę odebrał z rąk Cezarego Szymanka, redaktora naczelnego rp.pl (Rzeczpospolita) podczas Poznań Motor Show 2019.

czytaj więcej »

28/03/2019. Kategoria: Sport

C3 WRC PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ NA DROGACH KORSYKI

Czwarta runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2019 będzie równocześnie pierwszym w tym sezonie rajdem rozgrywanym na nawierzchni wyłącznie asfaltowej. Podczas Tour de Corse ekipa Citroën Total World Rally wystąpi przed rodzimą, francuską publicznością. Nic więc dziwnego, że załogi Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi i Janne Ferm podchodzą do rajdu z wielkimi ambicjami, tym bardziej że wprowadzone w tym roku dość znaczne zmiany trasy bardzo im się podobają.

czytaj więcej »

22/03/2019. Kategoria: Marka

NOWA KAMPANIA MARKI CITROËN PRZYGOTOWANA Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY JEJ POWSTANIA

• W 2019 roku Citroën świętuje stulecie istnienia - 100 lat odwagi, innowacyjności, sportowych osiągnięć i kultowych reklam.
• Wszystkie te cechy podkreśla również najnowsza kampania reklamowa marki z udziałem autostopowicza w czterech wyjątkowych sytuacjach.
• Kampania reklamowa przewiduje prezentację nowych, kultowych modeli Citroëna z udziałem wielu osobistości nierozerwalnie związanych z historią marki.
• Najnowszy film jest dostępny na stronie: https://youtu.be/PSfN7d6eI3k

czytaj więcej »