SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

05/08/2021. Kategoria: Sport

CITROËN PARTNEREM 78. EDYCJI TOUR DE POLOGNE

Tour de Pologne – najważniejszy wyścig kolarski w kraju i jeden z najważniejszych w Europie – odbędzie się w połowie sierpnia na trasie prowadzącej przez niemal całą Polskę.
Na tegoroczną edycję zawodów pojazdy dostarczy Citroën Polska. Model C3 Aircross będzie nie tylko głównym samochodem wyścigu, ale także nagrodą dla zwycięzcy zawodów.

czytaj więcej »

01/07/2021. Kategoria: Sport

PORTRET JULIENA JURDIE, DYREKTORA SPORTOWEGO DRUŻYNY AG2R CITROËN

• Julien Jurdie – strateg, trener, dyrektor sportowy drużyny AG2R CITROËN – odgrywa kluczową rolę w sukcesach drużyny podczas ważnych imprez kolarskich.
• Podczas wyścigu potrzebuje niezawodnego partnera, jakim jest Citroën C5 Aircross, który pomaga mu wywiązywać się z obowiązków dyrektora sportowego i towarzyszyć kolarzom w komfortowych warunkach.
• Zobacz, jak wygląda dzień powszedni Juliena Jurdie, dyrektora sportowego AG2R CITROËN TEAM w jego mobilnym biurze – Citroënie C5 Aircross: https://youtu.be/Dcfz1qFkGBM

czytaj więcej »

21/12/2020. Kategoria: Sport

AG2R CITROEN TEAM - NOWA KOSZULKA ZESPOŁU

Vincent Lavenu, dyrektor generalny wraz z całym zespołem AG2R LA MONDIALE oraz firma CITROËN z dumą przedstawiają nową, oficjalną koszulkę zawodowej grupy kolarskiej AG2R CITROËN TEAM.

czytaj więcej »

22/07/2020. Kategoria: Sport

RIDER THE CITROËNIST FIRMY MARTONE WYGODNE I ELEGANCKIE ROWERY OFEROWANE PRZEZ MARKĘ CITROËN

- Jazda na rowerze, która zyskuje na popularności od czasu zakończenia okresu odosobnienia, musi być wygodna i elegancka.
- Citroën oferuje teraz dwa modele Rider The Citroënist firmy Martone, rowery łączące funkcjonalność i styl.
- Nowy Woman Rider The Citroënist firmy Martone z koszem jest przeznaczony do codziennego użytkowania.

czytaj więcej »