SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/02/2022. Kategoria: Marka

PIERWSZE POZYTYWNE OPINIE NA TEMAT CITROËNA Ë-JUMPY HYDROGEN UŻYTKOWANEGO PRZEZ GRUPĘ SUEZ

• Po miesiącu intensywnego użytkowania Citroëna ë-Jumpy Hydrogen, SUEZ podkreślił jego zalety w zakresie optymalizacji czasu użytkowania pojazdu, wszechstronności użytkowania i szybkości ładowania, przy jednoczesnym wykorzystaniu czystego źródła energii.

• Dzięki tej wydajnej integracji ogniw paliwowych, ë-Jumpy Hydrogen zachowuje swoją niezwykle użyteczną objętość i ładowność.

• Ta zachęcająca pierwsza informacja zwrotna od SUEZ pokazuje zdolność Citroëna do wprowadzania innowacji i związanych z transformacją energetyczną i dekarbonizacją transportu poprzez oferowanie pojazdów dostosowanych do różnych zastosowań, od My Ami Cargo po ë-Jumper.

czytaj więcej »

02/02/2022. Kategoria: Marka

KONIEC PRODUKCJI CITROËNA C1 ZASTĄPIĄ GO MODELE AMI I C3 PRZYSTOSOWANE DO WYMOGÓW WSPÓŁCZESNEJ MOBILNOŚCI

• Citroën przygotowuje się do uroczystej wysyłki ostatniego egzemplarza Citroëna C1 wyprodukowanego w czeskiej fabryce w Kolinie.
• Od 2005 roku niemal 1,2 miliona egzemplarzy C1 znalazło szczęśliwych nabywców, zafascynowanych świeżością jego designu, zwrotnością i wszechstronnością.
• Citroën dostosowuje się w ten sposób do zmian zachodzących w społeczeństwie, które musi stawić czoła gwałtownemu wzrostowi natężenia ruchu w miastach i coraz szybszej transformacji energetycznej.
• Marka pozostaje wierna swojej filozofii oferowania przystępnych cenowo rozwiązań w zakresie mobilności, które są najlepiej dostosowane do różnych potrzeb użytkowników.
◦ W przypadku krótkich przejazdów, zarówno miejskich jak i podmiejskich, rozwiązaniem jest przystępny cenowo i prosty w użyciu pojazd ze w 100% elektrycznym napędem: Citroën Ami1.
◦ Natomiast dla klientów poszukujących bardziej uniwersalnego samochodu właściwym wyborem będzie przestronny, praktyczny i bogato wyposażony Citroën C3, szczególnie atrakcyjny w swojej serii limitowanej C3 C-Series.

czytaj więcej »

20/12/2021. Kategoria: Marka

CITROËN PRZEKAZUJE GRUPIE SUEZ PIERWSZEGO Ë-JUMPY HYDROGEN

Wraz z zjechaniem z linii produkcyjnej pierwszego ë-Jumpy Hydrogen, rozwój technologii ogniw paliwowych wkroczył w firmie CITROËN w nową fazę.
Dzięki zasięgowi przekraczającemu 400 km* i czasowi tankowania wynoszącemu zaledwie 3 minuty, technologia łącząca akumulator trakcyjny z ogniwem paliwowym pozwoli zaspokoić potrzeby użytkowników pokonujących długie trasy, jak również firm, których działalność wymaga krótkiego czasu ładowania w celu maksymalnego wykorzystania pojazdu.
Pierwszy ë-Jumpy Hydrogen zostanie w najbliższych dniach dostarczony Grupie SUEZ, która przygotowuje się do przeprowadzenia testu drogowego modelu w swoim pilotażowym zakładzie w Carcassonne, w którym Grupa inwestuje w produkcję ekologicznego wodoru. To jedno z głównych wyzwań grupy na najbliższe lata.
CITROËN poszerza w ten sposób swoją ofertę zelektryfikowanych samochodów dostawczych i dostosowuje ją do różnorodnych sposobów użytkowania przez firmy. Marka proponuje najbogatszą gamę modeli na rynku, od My Ami Cargo po ë-Jumpera.

CITROËN i Grupa SUEZ, nasz wieloletni partner biznesowy, kontynuują w ten sposób swoje zaangażowanie w realizację celów opartych na wspólnych wartościach: innowacyjności wychodzącej naprzeciw potrzebom klientów i dążenia do budowania ekoodpowiedzialnego świata poprzez zmiany w zarządzaniu flotami pojazdów, z silnym naciskiem na mobilność bezemisyjną.

czytaj więcej »

09/12/2021. Kategoria: Marka

CITROËN ROZSZERZA USŁUGI DOSTĘPNE W SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH W MODELACH Ë-C4 ORAZ C5 AIRCROSS HYBRID

• Citroën, świadomy wyzwań związanych z przechodzeniem na elektromobilność, stale udoskonala swoje produkty i usługi, by w jak największym stopniu spełniały potrzeby klientów i by umożliwić im bardziej spokojne i wydajne użytkowanie napędów elektrycznych.
• W październiku w modelu ë-C4 wprowadzone zostały zmiany technologiczne, dzięki którym homologowany zasięg w cyklu WLTP wzrośnie do 357 km1. Modyfikacje te zwiększą o blisko 30 km zasięg w rzeczywistej eksploatacji zależnie od jej warunków. Od października Citroën wspomaga swoich klientów – użytkowników modelu C5 Aircross Hybrid we Francji i Wielkiej Brytanii – w ograniczaniu zużycia energii i paliwa oraz zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko dzięki usłudze „Plug-in-Reminder”. Na ekranie samochodu pojawiają się powiadomienia, które zachęcają do doładowania akumulatora, gdy komputer pokładowy stwierdzi możliwość optymalizacji jego stanu w zależności od pokonanych tras i doładowań. Rozwiązanie będzie rozszerzone na inne kraje Europy na początku 2022 roku i zostanie wprowadzone do wyposażenia modelu C5 X. System „PHEV Connect” Citroëna wspiera szefów flot firmowych w zarządzaniu parkiem hybryd plug-in i umożliwia im optymalizację kosztów. PHEV Connect działa w Europie od marca 2021 roku i obejmuje już ponad 7 400 samochodów.

czytaj więcej »