SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/02/2020. Kategoria: Marka

W 2022 ROKU, STO LAT PO PIERWSZEJ WYPRAWIE PRZEZ SAHARĘ, CITROËN PODEJMIE WYZWANIE: PRZEPRAWĘ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Zaprezentowanie na salonie Rétromobile 2020 repliki Złotego Skarabeusza jest początkiem śmiałego projektu, w stylu André Citroëna. W 2022 roku, sto lat po pierwszej wyprawie samochodowej przez Saharę, Citroën powtórzy ten wyczyn, organizując przeprawę samochodem elektrycznym przez Saharę.

czytaj więcej »

07/02/2020. Kategoria: Marka

AMI ONE CONCEPT NAGRODZONY NA MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU MOTORYZACJI W PARYŻU!

• Citroën zaprezentował się na 35. Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji, który odbył się w dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2020 roku w Paryżu w Hôtel des Invalides.
• Marka przedstawiła na nim swoją wizję przyszłości wyrażoną dwoma modelami koncepcyjnymi o mocnym designie, które symbolizują mobilność jutra: Ami One Concept, nowe, w 100% cyfrowe rozwiązanie w zakresie miejskiej mobilności i 19_19 Concept, wyrafinowana koncepcja podróżowania w trybie ë-Comfort.
• Podczas inauguracji Ami One Concept został wyróżniony przez jury złożone z ekspertów i entuzjastów motoryzacji nagrodą Grand Prix Mobilności w Mieście za przełomowe podejście w promowaniu w 100% elektrycznej mobilności dostępnej dla wszystkich.

czytaj więcej »

05/02/2020. Kategoria: Marka

SALON RETROMOBILE 2020: CITROËN ŚWIĘTUJE 50-LECIE MODELU GS I PIERWSZY ŚMIAŁY PRZEJAZD SAMOCHODEM PRZEZ SAHARĘ

• Z okazji salonu Retromobile 2020, który odbędzie się w dniach 5 – 9 lutego w Paryżu, Citroën świętuje 50-lecie modelu GS i pierwszy śmiały przejazd przez Saharę.
• 50-lecie modelu GS, który miał swoją premierę w 1970 roku, jest dla marki okazją do zaprezentowania Citroëna GS w wersji zaprojektowanej przez znanego architekta wnętrz Tristana Auera dla Les Bains.
• W powietrzu czuć również zapach przygody, bowiem na wystawie znalazła się replika Złotego Skarabeusza, czyli pierwszego samochodu, który przejechał Saharę w 1922 roku.

czytaj więcej »

23/01/2020. Kategoria: Marka

INSPIRËD BY YOU ALL - NOWE HASŁO DLA NOWEJ ZELEKTRYFIKOWANEJ GAMY CITROËNA!

Citroën wprowadza nową wersję hasła marki – INSPIRËD BY YOU ALL*, aby podkreślić przejście na napęd elektryczny. Nowe hasło pojawi się w filmach i reklamach zelektryfikowanych modeli marki z okazji debiutu Nowego SUV-a C5 Aircross Hybrid.

czytaj więcej »