SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

28/11/2022. Kategoria: Marka

NOWY SKLEP INTERNETOWY Z KOLEKCJAMI DS AUTOMOBILES

• Kolekcje produktów lifestylowych oferowane przez DS Automobiles można kupić online w nowym sklepie internetowym marki.
• Strona sklepu lifestyle.dsautomobiles.com, dostępna w siedmiu językach (francuskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim i niderlandzkim), oferuje miniaturowe modele samochodów, kolekcję wyrobów skórzanych, zaprojektowanych przez DS DESIGN STUDIO PARIS, oraz produkty opracowane we współpracy ze znanymi markami, takimi jak Maison Fabre, B.R.M oraz INES DE LA FRESSANGE PARIS.
• Przy zakupie produktów o wartości powyżej 100 euro sklep oferuje bezpłatną dostawę na całym świecie.

czytaj więcej »

05/10/2022. Kategoria: Marka

CITROËN URUCHAMIA „CITROËN CITIZEN SERVICES®” – NOWY KOMPLEKSOWY PROGRAM USŁUG

Citroën prezentuje „Citroën Citizen Services®”, kompleksowy program łączący pod jednym wspólnym szyldem gamę usług na rzecz bezstresowej i odpowiedzialnej mobilności, dostosowanej do wyzwań współczesnego społeczeństwa.
Inicjatywa jest uzupełnieniem programu Citroën Advanced Comfort® i zdecydowanie wykracza poza samą dbałość Citroena o dobre samopoczucie klientów podróżujących samochodami marki.
Program „Citroën Citizen Services®” ułatwia bezstresowe użytkowanie samochodów i zachęca do świadomego wyboru odpowiedzialnej mobilności, zarówno pod względem sposobu utrzymania samochodu, jego prowadzenia, ubezpieczenia, jak i przygotowania tras podróży, a w przypadku samochodów elektrycznych – także ułatwienia ładowania.
Program Citroën Citizen Services® będzie systematycznie wzbogacany o kolejne innowacyjne usługi, które mają ułatwić życia wszystkim klientom Citroëna oraz promować recykling i wtórne wykorzystanie części.

czytaj więcej »

04/10/2022. Kategoria: Marka

CITROËN BX ŚWIĘTUJE SWOJE 40-LECIE

Citroën w tym roku świętuje 40-lecie modelu BX, który miał swoją premierę 23 września 1982 roku pod wieżą Eiffla. BX – samochód rodzinny z lat 80 ubiegłego stulecia o imponującej stylistyce, zaprojektowany przez włoskiego konstruktora nadwozi Bertone – został wyprodukowany w 2,3 miliona egzemplarzy, odniósł ogromny sukces handlowy i przyczynił się do wzrostu Citroëna w segmencie D w latach 1982–1994.

BX zapisał bogatą i niespodziewaną kartę zarówno w historii marki, jak i ogólnie motoryzacji: odniósł niezwykły sukces handlowy w ciągu 12 lat swej obecności na rynku. Oczywiście BX zagościł też w sercach posiadaczy samochodów i kolekcjonerów, którzy z najwyższą radością świętują jego 40. jubileusz.

czytaj więcej »

23/09/2022. Kategoria: Marka

CITROËN I UBITRICITY WSPÓŁPRACUJĄ W CELU ZWIĘKSZENIA DOSTĘPNOŚCI E-MOBILNOŚCI DLA MIESZKAŃCÓW EUROPEJSKICH MIAST

• Citroën i ubitricity rozpoczynają współpracę od wprowadzenia na rynek brytyjski Citroëna Ami, zapewniając pierwszym nabywcom Ami bezpłatny dostęp do ładowarek ubitricity EV przez 3 miesiące.
• Kierowcy mogą z łatwością ładować pojazdy w ponad 5 500 ładowarkach ubitricity EV w całym Londynie i Wielkiej Brytanii, z planami rozszerzenia na kolejne miasta w Wielkiej Brytanii i Europie.

czytaj więcej »