SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

12/05/2020. Kategoria: Marka

Stopniowy i bezpieczny restart zakładu produkcji silników PureTech Groupe PSA

• Wdrożenie wzmocnionych środków higieny osobistej i barier zabezpieczających, wspólnie z partnerami społecznymi, przed ponownym rozpoczęciem działalności.
• Audyt potwierdzający wdrożenie zabezpieczeń w 100% jednostek produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i komercyjnych Grupy.
• Stopniowe i bezpieczne wznowienie działalności produkcyjnej, w powiązaniu z działalnością komercyjną.

czytaj więcej »

11/05/2020. Kategoria: Marka

Groupe PSA przedstawia nowe zasady pracy w odpowiedzialny sposób

- Podejście zgodne z niepodważalną zasadą ochrony pracowników i firmy
- Projekt, który przyczynia się do osiągnięcia przez Groupe PSA lepszych wyników w zakresie ochrony środowiska, poprzez zmniejszenie śladu węglowego firmy
- Osiągnięcie komplementarności pomiędzy pracą zdalną a pracą zespołową w biurze
- Projekt, który promuje elastyczność, wydajność i lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, opracowany we współpracy z partnerami społecznymi i jako kontynuacja porozumienia „Motywacja i dobre samopoczucie w pracy”.

czytaj więcej »

30/04/2020. Kategoria: Marka

EUROREPAR Car Service w Polsce oferuje swoje usługi

- Wszystkie 64 warsztaty Eurorepar Car Service w Polsce są aktualnie otwarte i świadczą usługi w pełnym zakresie utrzymania prawidłowego stanu technicznego samochodów w segmencie pojazdów do 3,5 t.

- W związku z ogłoszonym stanem epidemii, we wszystkich warsztatach Eurorepar Car Service wprowadzone zostały wzmocnione środki ostrożności.

- Polskie platformy Distrigo bez zakłóceń kontynuują zaopatrywanie warsztatów.

czytaj więcej »

29/04/2020. Kategoria: Marka

100% ELEKTRYCZNY AMI GAMA I CENY WE FRANCJI

27 lutego Citroën zaprezentował Ami – 100% ëlectric, przełomowe i innowacyjne rozwiązanie mobilności w mieście dostępne dla wszystkich.
Ami jest drugim pojazdem ofensywy elektrycznej rozpoczętej przez Citroëna w 2020 roku. Dzięki Ami Citroën oferuje wyjątkową odpowiedź na wyzwanie mobilności w mieście, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miast. Ami to indywidualne rozwiązanie mobilności, jest w 100% elektryczny i dostępny dla wszystkich.

czytaj więcej »