SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

20/12/2021. Kategoria: Marka

CITROËN PRZEKAZUJE GRUPIE SUEZ PIERWSZEGO Ë-JUMPY HYDROGEN

Wraz z zjechaniem z linii produkcyjnej pierwszego ë-Jumpy Hydrogen, rozwój technologii ogniw paliwowych wkroczył w firmie CITROËN w nową fazę.
Dzięki zasięgowi przekraczającemu 400 km* i czasowi tankowania wynoszącemu zaledwie 3 minuty, technologia łącząca akumulator trakcyjny z ogniwem paliwowym pozwoli zaspokoić potrzeby użytkowników pokonujących długie trasy, jak również firm, których działalność wymaga krótkiego czasu ładowania w celu maksymalnego wykorzystania pojazdu.
Pierwszy ë-Jumpy Hydrogen zostanie w najbliższych dniach dostarczony Grupie SUEZ, która przygotowuje się do przeprowadzenia testu drogowego modelu w swoim pilotażowym zakładzie w Carcassonne, w którym Grupa inwestuje w produkcję ekologicznego wodoru. To jedno z głównych wyzwań grupy na najbliższe lata.
CITROËN poszerza w ten sposób swoją ofertę zelektryfikowanych samochodów dostawczych i dostosowuje ją do różnorodnych sposobów użytkowania przez firmy. Marka proponuje najbogatszą gamę modeli na rynku, od My Ami Cargo po ë-Jumpera.

CITROËN i Grupa SUEZ, nasz wieloletni partner biznesowy, kontynuują w ten sposób swoje zaangażowanie w realizację celów opartych na wspólnych wartościach: innowacyjności wychodzącej naprzeciw potrzebom klientów i dążenia do budowania ekoodpowiedzialnego świata poprzez zmiany w zarządzaniu flotami pojazdów, z silnym naciskiem na mobilność bezemisyjną.

czytaj więcej »

09/12/2021. Kategoria: Marka

CITROËN ROZSZERZA USŁUGI DOSTĘPNE W SAMOCHODACH ELEKTRYCZNYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH W MODELACH Ë-C4 ORAZ C5 AIRCROSS HYBRID

• Citroën, świadomy wyzwań związanych z przechodzeniem na elektromobilność, stale udoskonala swoje produkty i usługi, by w jak największym stopniu spełniały potrzeby klientów i by umożliwić im bardziej spokojne i wydajne użytkowanie napędów elektrycznych.
• W październiku w modelu ë-C4 wprowadzone zostały zmiany technologiczne, dzięki którym homologowany zasięg w cyklu WLTP wzrośnie do 357 km1. Modyfikacje te zwiększą o blisko 30 km zasięg w rzeczywistej eksploatacji zależnie od jej warunków. Od października Citroën wspomaga swoich klientów – użytkowników modelu C5 Aircross Hybrid we Francji i Wielkiej Brytanii – w ograniczaniu zużycia energii i paliwa oraz zmniejszaniu negatywnego wpływu na środowisko dzięki usłudze „Plug-in-Reminder”. Na ekranie samochodu pojawiają się powiadomienia, które zachęcają do doładowania akumulatora, gdy komputer pokładowy stwierdzi możliwość optymalizacji jego stanu w zależności od pokonanych tras i doładowań. Rozwiązanie będzie rozszerzone na inne kraje Europy na początku 2022 roku i zostanie wprowadzone do wyposażenia modelu C5 X. System „PHEV Connect” Citroëna wspiera szefów flot firmowych w zarządzaniu parkiem hybryd plug-in i umożliwia im optymalizację kosztów. PHEV Connect działa w Europie od marca 2021 roku i obejmuje już ponad 7 400 samochodów.

czytaj więcej »

10/11/2021. Kategoria: Marka

CITROËN BOHATEREM NAJNOWSZEGO FILMU WESA ANDERSONA „FRANCUSKI KURIER” („THE FRENCH DISPATCH”)

Nowy film Wesa Andersona „Francuski kurier” jest adaptacją zbioru opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego czasopisma, który ukazał się w fikcyjnym francuskim miasteczku z XX wieku.
Współpraca artystyczna Citroëna przy tej produkcji zaowocowała przewijającymi się w czołowych rolach przez cały film modelami Traction Avant i Type H.
Oprócz nich na ulicach tego typowo francuskiego miasteczka pojawia się też kilka innych modeli Citroëna

czytaj więcej »

18/10/2021. Kategoria: Marka

TRZECIE MIEJSCE DLA MARKI CITROËN W WIELKIM TEŚCIE SALONÓW!

30 września 2021 r., podczas konferencji motoryzacyjnej „ELEKTRYZUJACE CZASY” organizowanej przez Minds & Roses Automotive w partnerstwie z Kantar Polska zostały wręczone nagrody za najlepsze wyniki w tegorocznej edycji badania Wielki Test Salonów, realizowanego wspólnie z tygodnikiem Auto Świat. Marka Citroën zajęła trzecie miejsce.

czytaj więcej »