SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

17/05/2019. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 W RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI

Citroën C3 R5 to samochód, który zadebiutował na rajdowych odcinkach specjalnych w 2018 r. i od razu udowodnił swój wielki potencjał. W sezonie 2019 będzie można oglądać go także w Polsce. Łukasz Kotarba i Tomasz Kotarba wystartują nim w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

czytaj więcej »

14/05/2019. Kategoria: Sport

SZÓSTE Z RZĘDU PODIUM CITROËNA C3 WRC – OGIER I INGRASSIA NA DRUGIM MIEJSCU

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia po raz kolejny rywalizowali o najwyższe pozycje w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Na mecie Rajdu Chile zajęli drugie miejsce, dzięki czemu przedłużyli swoją imponującą serię wyników na podium.

czytaj więcej »

10/05/2019. Kategoria: Sport

CITROËNY C3 WRC PO RAZ PIERWSZY W CHILE

W szóstej rundzie sezonu – trzeciej rozgrywanej na nawierzchniach szutrowych po rajdach Meksyku i Argentyny – Citroëny C3 WRC zadebiutują w Rajdzie Chile.
To zupełnie nowa impreza w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Zespół Citroën Total World Rally i jego załogi w składzie Sébastien Ogier i Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi i Janne Ferm są dobrze przygotowani do podjęcia tego nowego wyzwania i zapowiadają walkę o sukces.

czytaj więcej »

30/04/2019. Kategoria: Sport

PIĄTE Z RZĘDU PODIUM DLA CITROËNA C3 WRC - OGIER I INGRASSIA NA TRZECIM MIEJCU W ARGENTYNIE

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia zaimponowali kolejnym znakomitym występem. W Rajdzie Argentyny zaliczyli swoje czwarte w tym sezonie miejsce na podium. Dla zespołu Citroën Total World Rally Team to piąte podium w tym roku. Kulminacyjnym punktem ich rywalizacji o miejsce w czołówce był trzymający w napięciu ostatni odcinek specjalny.

czytaj więcej »