SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

14/11/2019. Kategoria: Sport

RAJD AUSTRALII ODWOŁANY

Organizatorzy Rajdu Australii byli zmuszeni ogłosić odwołanie finałowej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Powodem są wyjątkowo gwałtowne pożary pustoszące obecnie region Nowej Południowej Walii, w którym wytyczone są odcinki specjalne tej edycji rajdu. Zespół Citroën Total WRT rozumie i podziela tę rozsądną decyzję.

czytaj więcej »

07/11/2019. Kategoria: Sport

CITROËN JUŻ SKONCENTROWANY NA SEZONIE 2020!

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia mogli toczyć równą walkę z konkurentami tylko do drugiego odcinka specjalnego rajdu. Awaria układu hydraulicznego mocno spowolniła ich jazdę – to oznaczało straty czasowe, które pozbawiły ich szansy na wysokie miejsce na mecie. W kolejnych etapach rajdu zespół Citroën Total World Rally Team potwierdził postępy w zakresie osiągów C3 WRC na asfalcie, ale nie był w stanie przeszkodzić w rozstrzygnięciu, już w Hiszpanii, rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata kierowców i pilotów.

czytaj więcej »

23/10/2019. Kategoria: Sport

CITROËN CHCE ODRABIAĆ STRATY

Zbliżający się Rajd Hiszpanii – Katalonii będzie przedostatnią rundą bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA i jedyną rozgrywaną na nawierzchniach mieszanych (asfalt/szuter). Załogi Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm, reprezentujące zespół Citroën Total World Rally Team, zapowiadają maksymalnie ofensywną taktykę. Ich celem będzie podtrzymanie szans pierwszej z nich na wywalczenie za kierownicą Citroëna C3 WRC siódmego z rzędu tytułu mistrzowskiego.

czytaj więcej »

11/10/2019. Kategoria: Sport

CITROËN I OGIER NA TRZECIM MIEJSCU W WIELKIEJ BRYTANII!

Edycja 2019 Rajdu Wielkiej Brytanii nie zawiodła oczekiwań. Zgodnie z tradycją okazała się bardzo trudna z powodu zmiennej pogody i śliskich dróg. Sébastien Ogier i Julien Ingrassia dotarli do mety rajdu na trzecim miejscu, natomiast Esapekka Lappi i Janne Ferm, którzy po opuszczeniu drogi wrócili do rywalizacji zgodnie z regułą Rallye 2, poświęcili kolejne etapy na gromadzenie cennych doświadczeń.

czytaj więcej »