SZUKAJ

Wynik wyszukiwania

31/10/2018. Kategoria: Sport

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

Sébastien Loeb i Daniel Elena odnieśli w Hiszpanii swoje 79. zwycięstwo w WRC. Niezrównaną karierę rajdową wzbogacili o kolejny triumf w rajdzie, w którym zażarta rywalizacja toczyła się do ostatniego metra. Dzięki ich osiągnięciu Citroën Total Abu Dhabi WRT ma powody do satysfakcji: potwierdza się klasa zespołu jako całości – jako grupy ludzi, którzy nigdy nie tracą motywacji.

czytaj więcej »

24/10/2018. Kategoria: Sport

PODWÓJNE WYZWANIE DLA C3 WRC

12. runda w kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2018 zapowiada się jako wszechstronny sprawdzian z techniki i skuteczności jazdy: Rajd Hiszpanii rozegrany zostanie na nawierzchniach mieszanych, z przewagą asfaltu, ale i niemałą porcją tras szutrowych. Przy tej okazji w składzie zespołu Citroën Total Abu Dhabi WRT po raz trzeci w tym sezonie wystąpi załoga Sébastien Loeb/Daniel Elena. Obok niej Citroënami C3 WRC wystartują załogi Craig Breen/Scott Martin i Khalid Al Qassimi/Chris Patterson.

czytaj więcej »

11/10/2018. Kategoria: Sport

W TEMPIE NAJLEPSZYCH

Zespół Citroën Total Abu Dhabi WRT wraca z Rajdu Wielkiej Brytanii z poczuciem satysfakcji z dokonanych postępów. Craig Breen długo walczył o miejsce na podium, a Citroën C3 WRC po raz kolejny okazał się zdecydowanie konkurencyjnym samochodem. Kierowcy zespołu sprawdzili się w trudnym terenie, w którym trzeba stale dopasowywać tempo jazdy do zmiennego poziomu przyczepności.

czytaj więcej »

21/09/2018. Kategoria: Sport

LEKCJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Po raz kolejny Citroëny C3 WRC okazały się w pełni konkurencyjne pod względem czasów zaliczanych na odcinkach specjalnych. Niestety, podobnie jak wiele aut rywali, zostały pokonane przez ogromne trudności terenowe na trasie, wyjątkowo ciężkiej i wyniszczającej dla pojazdów.

czytaj więcej »