Najnowsze informacje

25/10/2021. Kategoria: Modele

CITROËN Ë-BERLINGO VAN FURGON KTÓRY WYZNACZA TRENDY W SWOIM SEGMENCIE. TERAZ RÓWNIEŻ W WERSJI ELEKTRYCZNEJ DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

Otwieramy zamówienia na model ë-Berlingo Van. To doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników tego niezwykłego furgonu, który zajmuje drugie miejsce pod względem sprzedaży w swoim segmencie na rynku europejskim.
Zasięg na jednym ładowaniu do 275 km1 oraz silnik elektryczny rozwijający moc 136 KM/100 kW sprawiają, że ten praktyczny samochód użytkowy doskonale sprawdza się zarówno na dłuższych trasach, jak i w ruchu miejskim, umożliwiając codzienne poruszanie się bez konieczności ładowania pojazdu w ciągu dnia.
Wersja elektryczna zachowała wszystkie zalety, z których znany jest model Berlingo Van. Oferuje więc pojemność ładunkową do 4,4 m³, długość przestrzeni ładunkowej do 3,44 m oraz możliwość różnych konfiguracji wnętrza kabiny Extenso®. Wyświetlacz head-up oraz nowy 10-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości mają za zadanie zwiększyć komfort użytkowania.
Citroën ë-Berlingo Van jest adresowany przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, firm dostawczych oraz osób prowadzących działalność rzemieślniczą lub handlową, które przemieszczają się samochodem głównie na krótkich dystansach i muszą dotrzeć ze swoim ładunkiem również do stref objętych ograniczeniami ruchu.
Model ë-Berlingo Van, którego cena zaczyna się od 113 000 zł netto2, jest dostępny w dwóch rozmiarach: M (4,40 m) i XL (4,75 m) oraz pięciu wersjach nadwozia, w tym w wersji z przedłużoną kabiną w rozmiarze nadwozia XL.

czytaj więcej »

01/06/2021. Kategoria: Modele

OTWARCIE ZAMÓWIEŃ Ë-BERLINGO PRAKTYCZNOŚĆ I KORZYŚCI MOBILNOŚCI ELEKTRYCZNEJ

W wersji elektrycznej nadal oferuje rodzinom i osobom prowadzącym aktywne życie dużą swobodę poruszania się i niezrównaną praktyczność – cechy, które przemawiają w szczególności do klientów, zwracających uwagę na swój budżet i środowisko.
Ë-Berlingo ma zasięg 245 km 1 , a jego właściwości jezdne są płynne i relaksujące dzięki silnikowi o mocy 100 kW / 136 KM.
Nie uznaje kompromisów w kluczowych elementach, które sprawiają, że jest tak popularny: kompaktowość i przestrzeń wnętrza, funkcjonalność i rozbudowana modułowość. Dostępny w dwóch długościach i mogący pomieścić do siedmiu osób, ë-Berlingo wyróżnia się trzema niezależnymi tylnymi siedzeniami, Modutop®, wielofunkcyjnym dachem i otwieraną tylną szybą.
Będąc nowoczesnym pojazdem, ë- Berlingo jest wyposażony w wyświetlacz Head-up, nowy 10-calowy wyświetlacz cyfrowy o wysokiej rozdzielczości oraz wszelkie technologie przydatne na co dzień.
Już dostępny do zamówienia ë-Berlingo zaczyna się od ceny zakupu 137 140 PLN 2 . W salonach pojawi się w drugiej połowie 2021 roku.

czytaj więcej »

30/10/2018. Kategoria: Modele

NOWE CITROËNY BERLINGO I C4 CACTUS W FINALE KONKURSU AUTOBEST 2019

Jury europejskiej nagrody Autobest wyłoniło sześciu finalistów spośród 20 zgłoszonych modeli. Wśród nich znalazły się dwa modele Citroëna - Nowy Citroën Berlingo i Nowy Citroën C4 Cactus. W ciągu 18 lat istnienia konkursu po raz pierwszy w finale znalazły się dwa modele tego samego producenta. Zwycięzca „Best Buy Car of Europe” zostanie ogłoszony 15 grudnia.

czytaj więcej »

05/07/2018. Kategoria: Modele

TRZECIA GENERACJA BERLINGO – POLSKIE CENY

Citroën, który w 1996 r. stworzył segment „kombivanów”, przedstawia nowego Berlingo. Trzecia generacja jest kontynuacją sagi tego niekonwencjonalnego, prostego i funkcjonalnego samochodu. Przez lata w modelu wprowadzono wiele innowacji. Stał się synonimem „praktycznego zmysłu”, partnera w każdej formie wypoczynku i dla każdej rodziny. Nowy Berlingo jest całkowicie spójny z linią ostatnich modeli marki. Jego stylistyka i komfort sprawiają, że jest bardziej nowoczesny. Jednocześnie podkreśla świeżość rozwiązań oraz funkcjonalność, które złożyły się na sukces tego kultowego modelu. Dotychczas Berlingo został sprzedany w ponad 1,7 miliona egzemplarzy. Nowa generacja przejmuje nową sylwetkę i elementy tożsamości stylu Citroena, które nadają mu solidny, a jednocześnie przyjazny wygląd. Nowy Berlingo umacnia też swoje dotychczasowe atuty: modułowość i przestrzeń we wnętrzu. Jest znacznie łatwiejszy w codziennym użytkowaniu dzięki trzem niezależnym i składanym w prosty sposób tylnym siedzeniom, płaskiej podłodze sięgającej aż do przedniego fotela pasażera, również składanego, długości powierzchni ładunkowej 2,70 m i dodatkowym 100 l pojemności bagażnika. Doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników dzięki nowej platformie, 19 systemom wspomagania prowadzenia i 4 systemom łączności, układom napędowym najnowszej generacji (nowe silniki: wysokoprężny 1.5 BlueHDi lub benzynowy 1.2 PureTech), czy też automatycznej skrzyni biegów EAT8 oraz nowemu zawieszeniu, które zwiększa komfort. Nowy Citroën Berlingo jest teraz dostępny w dwóch długościach nadwozia M i XL (4,40 m lub 4,75 m), w wersjach z pięcioma lub siedmioma miejscami siedzącymi. Model jest dostępny w Polsce od 61 900 zł.

czytaj więcej »