Najnowsze informacje

30/10/2018. Kategoria: Modele

NOWE CITROËNY BERLINGO I C4 CACTUS W FINALE KONKURSU AUTOBEST 2019

Jury europejskiej nagrody Autobest wyłoniło sześciu finalistów spośród 20 zgłoszonych modeli. Wśród nich znalazły się dwa modele Citroëna - Nowy Citroën Berlingo i Nowy Citroën C4 Cactus. W ciągu 18 lat istnienia konkursu po raz pierwszy w finale znalazły się dwa modele tego samego producenta. Zwycięzca „Best Buy Car of Europe” zostanie ogłoszony 15 grudnia.

czytaj więcej »

05/07/2018. Kategoria: Modele

TRZECIA GENERACJA BERLINGO – POLSKIE CENY

Citroën, który w 1996 r. stworzył segment „kombivanów”, przedstawia nowego Berlingo. Trzecia generacja jest kontynuacją sagi tego niekonwencjonalnego, prostego i funkcjonalnego samochodu. Przez lata w modelu wprowadzono wiele innowacji. Stał się synonimem „praktycznego zmysłu”, partnera w każdej formie wypoczynku i dla każdej rodziny. Nowy Berlingo jest całkowicie spójny z linią ostatnich modeli marki. Jego stylistyka i komfort sprawiają, że jest bardziej nowoczesny. Jednocześnie podkreśla świeżość rozwiązań oraz funkcjonalność, które złożyły się na sukces tego kultowego modelu. Dotychczas Berlingo został sprzedany w ponad 1,7 miliona egzemplarzy. Nowa generacja przejmuje nową sylwetkę i elementy tożsamości stylu Citroena, które nadają mu solidny, a jednocześnie przyjazny wygląd. Nowy Berlingo umacnia też swoje dotychczasowe atuty: modułowość i przestrzeń we wnętrzu. Jest znacznie łatwiejszy w codziennym użytkowaniu dzięki trzem niezależnym i składanym w prosty sposób tylnym siedzeniom, płaskiej podłodze sięgającej aż do przedniego fotela pasażera, również składanego, długości powierzchni ładunkowej 2,70 m i dodatkowym 100 l pojemności bagażnika. Doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych użytkowników dzięki nowej platformie, 19 systemom wspomagania prowadzenia i 4 systemom łączności, układom napędowym najnowszej generacji (nowe silniki: wysokoprężny 1.5 BlueHDi lub benzynowy 1.2 PureTech), czy też automatycznej skrzyni biegów EAT8 oraz nowemu zawieszeniu, które zwiększa komfort. Nowy Citroën Berlingo jest teraz dostępny w dwóch długościach nadwozia M i XL (4,40 m lub 4,75 m), w wersjach z pięcioma lub siedmioma miejscami siedzącymi. Model jest dostępny w Polsce od 61 900 zł.

czytaj więcej »

15/02/2018. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO - HISTORIA WIELKIEGO SUKCESU

Historia Citroëna Berlingo i jego protoplastów sięga połowy XX w., a dokładnie 1950 r.!

czytaj więcej »

15/02/2018. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO WIĘCEJ STYLU, FUNKCJONALNOŚCI I KOMFORTU. CIĄG DALSZY SAGI

Citroën, który w 1996 r. był pionierem segmentu kombivanów, przedstawia dziś Nowego Berlingo. Trzecia generacja modelu kontynuuje sagę tego nietuzinkowego, prostego i funkcjonalnego samochodu, który w ciągu lat wprowadził wiele innowacji. Dzięki nim stał się synonimem „praktycznego zmysłu”, partnerem dla każdej formy wypoczynku i dla każdej rodziny. Nowoczesna stylistyka i komfort sprawiają, że Nowy Berlingo jest w pełni spójny z linią ostatnich modeli marki. Jednocześnie podkreślają świeżość rozwiązań oraz funkcjonalność, które złożyły się na sukces tego kultowego modelu.

czytaj więcej »