Najnowsze informacje

10/03/2021. Kategoria: Modele

OTWARCIE ZAMÓWIEŃ NA NOWEGO CITROËNA C3 AIRCROSS

- Nowy Citroën C3 Aircross jest teraz dostępny na zamówienie w cenie rozpoczynającej się od 70 850 zł [1] w gamie samochodów z silnikiem benzynowym i od 80 850 zł w gamie samochodów z silnikiem wysokoprężnym.

- C3 Aircross staje się modelem dojrzalszym, posiada bogatsze wyposażenie. Nowy wygląd przodu nadwozia, nowe kolory lakierów i barwny wystrój wnętrza silniej wyraża jego charakter.

- SUV zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia zachowuje swe liczne możliwości aranżacji wnętrza, przestronność i podnosi wygodę podróżowania poprzez wprowadzenie foteli Citroën Advanced Comfort oraz technologii przydatnych w codziennym użytkowaniu takich jak nowy, 9-calowy ekran dotykowy.

- Nowy C3 Aircross pozycjonuje się w segmencie B-SUV i oferuje szeroką gamę modelową, która umożliwia spełnienie oczekiwań wszystkich klientów, zarówno indywidualnych jak i firm.

- Samochód pojawi się w punktach sprzedaży marki Citroën w czerwcu 2021 roku.

[1] Wszystkie ceny, to sugerowane ceny detaliczne z VAT w Polsce

czytaj więcej »

15/12/2020. Kategoria: Modele

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ CITROËN C3 AIRCROSS W WERSJI RIP CURL

Seria specjalna Rip Curl jest kontynuacją czteroletniej współpracy z marką Rip Curl. To współpraca dwóch marek, które koncentrują swoje działania wokół kreatywnych i zaawansowanych technologicznie produktów.
Seria specjalna Rip Curl oparta na poziomie Shine, który wzmacnia jego charakter dzięki specyficznym stylowym cechom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferuje wiele standardowych elementów wyposażenia, które ułatwiają codzienne życie, na przykład Citroën Connect Nav 3D na 7-calowym tablecie dotykowym z funkcją Mirror Screen, Citroën Connect Box i automatyczną klimatyzację.
Dzięki tej specjalnej serii Rip Curl SUV C3 Aircross utrwala swój charakter jako pełnoprawny poszukiwacz przygód.

czytaj więcej »

25/06/2019. Kategoria: Modele

SUV CITROËN C3 AIRCROSS: JUŻ 200 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW!

Dwadzieścia miesięcy od momentu wprowadzenia na rynek sprzedano już 200 000 kompaktowych SUV-ów Citroëna C3 Aircross. Z takim wynikiem model zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów osobowych marki, trzecie w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie we Francji i szóste w Europie*. Dzięki temu wnosi ogromny wkład w dynamikę handlową Citroëna, który odnotowuje najwyższy wzrost w grupie TOP 12 marek samochodowych w Europie*.

czytaj więcej »

03/07/2018. Kategoria: Modele

C3 AIRCROSS - NOWA SERIA SPECJALNA RIP CURL!

Nowy C3 Aircross jest na rynku kompaktowych SUV-ów od niedawna. Na tle konkurencji wyróżnia się niepowtarzalnym wyglądem, bogatą ofertą personalizacji i wysokim komfortem, który wystawia doskonałe świadectwo programowi Citroën Advanced Comfort®. Unikatowy charakter oraz największa przestrzeń i możliwości zmiany aranżacji wnętrza kabiny w tym segmencie zapewniły mu mocną pozycję na rynku w ciągu dziewięciu miesięcy. Nowy SUV zdobył serca blisko 90 tysięcy klientów w Europie, w tym niemal 35 tysięcy we Francji. Dziś w ofercie pojawia się nowa seria specjalna Rip Curl, stworzona na bazie wersji Feel. Rip Curl odznacza się atrakcyjnymi elementami stylistycznymi nadwozia i we wnętrzu kabiny, które podkreślają charakter samochodu. Liczne elementy wyposażenia tj. Citroën Connect Radio z ekranem dotykowym 7’’ i funkcją Mirror Screen i automatyczna klimatyzacja ułatwiają codzienną eksploatację.
Nowy SUV C3 Aircross dołączy do rodziny modeli z logo Rip Curl, do której należą również C4 SpaceTourer, Grand C4 SpaceTourer oraz SpaceTourer. Te nowoczesne i zaawansowane technologicznie modele, funkcjonalne i przestrzenne są idealnymi partnerami w długich trasach dla tych, którzy marzą o ucieczce od codzienności nie rezygnując z komfortu. Każdy znajdzie dla siebie samochód odpowiedniej wielkości. Nowy SUV C3 Aircross Rip Curl jest dostępny w Polsce od 72 000 zł.

czytaj więcej »