Najnowsze informacje

03/07/2018. Kategoria: Modele

C3 AIRCROSS - NOWA SERIA SPECJALNA RIP CURL!

Nowy C3 Aircross jest na rynku kompaktowych SUV-ów od niedawna. Na tle konkurencji wyróżnia się niepowtarzalnym wyglądem, bogatą ofertą personalizacji i wysokim komfortem, który wystawia doskonałe świadectwo programowi Citroën Advanced Comfort®. Unikatowy charakter oraz największa przestrzeń i możliwości zmiany aranżacji wnętrza kabiny w tym segmencie zapewniły mu mocną pozycję na rynku w ciągu dziewięciu miesięcy. Nowy SUV zdobył serca blisko 90 tysięcy klientów w Europie, w tym niemal 35 tysięcy we Francji. Dziś w ofercie pojawia się nowa seria specjalna Rip Curl, stworzona na bazie wersji Feel. Rip Curl odznacza się atrakcyjnymi elementami stylistycznymi nadwozia i we wnętrzu kabiny, które podkreślają charakter samochodu. Liczne elementy wyposażenia tj. Citroën Connect Radio z ekranem dotykowym 7’’ i funkcją Mirror Screen i automatyczna klimatyzacja ułatwiają codzienną eksploatację.
Nowy SUV C3 Aircross dołączy do rodziny modeli z logo Rip Curl, do której należą również C4 SpaceTourer, Grand C4 SpaceTourer oraz SpaceTourer. Te nowoczesne i zaawansowane technologicznie modele, funkcjonalne i przestrzenne są idealnymi partnerami w długich trasach dla tych, którzy marzą o ucieczce od codzienności nie rezygnując z komfortu. Każdy znajdzie dla siebie samochód odpowiedniej wielkości. Nowy SUV C3 Aircross Rip Curl jest dostępny w Polsce od 72 000 zł.

czytaj więcej »

06/03/2018. Kategoria: Modele

JAZDY TESTOWE NOWYM CITROËNEM C3 AIRCROSS Z NAJWYŻSZĄ OCENĄ DZIENNIKARZY W 2017 ROKU

Agencja Advent opublikowała swój doroczny ranking najlepszych jazd testowych dla przedstawicieli mediów. Europejscy dziennikarze motoryzacyjni, ankietowani przez agencję, przyznali jazdom testowym nowym kompaktowym SUV em Citroën C3 Aircross najwyższą ocenę. Wynik ten jest tym bardziej satysfakcjonujący, że w 2017 r. zorganizowanych zostało łącznie aż 79 tego typu jazd.

czytaj więcej »

26/02/2018. Kategoria: Modele

Już 50 000 sprzedanych Nowych SUV-ów Citroën C3 Aircross

Wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku nowy, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross sprzedał się już w 50 000 sztuk w Europie, w tym w 23 000 we Francji.
Sukces przeszedł oczekiwania marki i potwierdził wyjątkową atrakcyjność nowego SUV-a Citroëna! Nowy model, drugi pod względem sprzedaży spośród samochodów marki zaraz po C3, symbolizuje jej powrót do ofensywy. Sprzedaż Citroëna w Europie wzrosła w styczniu o 19%!

czytaj więcej »

15/12/2017. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3 AIRCROSS MODEL SEGMENTU KOMPAKTOWYCH SUV-ÓW NAGRODZONY TYTUŁAMI NAJLEPSZY SUV MIEJSKI I SAMOCHÓD ROKU W EDYCJI 2018 NAGRÓD ARGUS

Podczas uroczystości wręczenia nagród Argus 2018, nowy Citroën C3 Aircross Compact SUV został podwójnie uhonorowany. Otrzymał dwa tytuły: uznano go za „Najlepszy SUV miejski” oraz „Argus Car 2018” czyli najlepszy samochód przyszłego roku według firmy Argus. Nagrody te stanowią znaczące wyróżnienie dla tego modelu, który zdążył już osiągnąć wielki sukces w Europie, gromadząc 30 000 zamówień. Nowa odmiana C3 to kompaktowy SUV o niepowtarzalnym kształcie, którego wyjątkową cechą jest możliwość personalizacji wyglądu zewnętrznego – dostępne jest aż 90 kombinacji! Klientów przyciąga również atrakcyjna cena oraz szereg zalet odczuwalnych w codziennej eksploatacji, takich jak przestronność, wzorcowa modułowość i rozwiązania techniczne najnowszej generacji, podnoszące poziom komfortu i bezpieczeństwa.

czytaj więcej »