Najnowsze informacje

19/06/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN Ë-SPACETOURER 9 MIEJSC KOMPAKTOWY W 100% ËLEKTRYCZNY VAN

Jako pionier w dziedzinie przewozu osób i samochodów dostawczych, Citroën ma prawdziwą wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania wszechstronnych i przestronnych samochodów, w których przyjemnie jest przebywać. Marka ponownie to potwierdza, przedstawiając w 100% ëlektryczną wersję kompaktowego modelu VAN SpaceTourer: ë-SpaceTourer. W ten sposób klienci będą mogli wybrać układ napędowy (benzyna, diesel lub w 100% elektryczny), i idealnie dostosować pojazd do swoich potrzeb.

czytaj więcej »

05/03/2019. Kategoria: Modele

ŚWIATOWA PREMIERA SPACETOURERA THE CITROËNIST CONCEPT

- Podczas Salonu Samochodowego Genewa 2019, Citroën zaprezentował w ramach światowej premiery model SpaceTourer The Citroënist Concept – nowoczesny van z charakterem, inspirowany pragnieniem swobody i wspólnego spędzania czasu. To prawdziwa mobilna przestrzeń do życia i pracy. Stwarza nieograniczone możliwości wypadów w nieznane z zachowaniem łączności ze światem.
- Nazwa modelu wiąże się z najważniejszymi cechami marki Citroën, które cenią jej fani - sylwetki pełnej wyrazu i swobody podróżowania w najwyższym komforcie.
- Swoboda jest tym większa, że wraz z koncepcyjnym modelem powstał unikatowy rower zgodny ze stylistyką samochodu „Rider The Citroënist by Martone”, zaprojektowany we współpracy z firmą Martone. Rower będzie można nabyć online na stronie www.lifestyle.citroen.com, podobnie jak inne produkty z serii „The Citroënist”.
- Unikatowy, koncepcyjny model kampera, stworzony na bazie SpaceTourera ma wyjątkowe wnętrze, zaprojektowane we współpracy z firmą Pössl, dostawcą Campstera. We wnętrzu jest miejsce do spania dla dwóch osób, miejsce na rower oraz pokładowe biuro z dostępem do Internetu.
- SpaceTourer The Citroënist Concept świadczy o dynamicznym rozwoju Citroëna na rynku kamperów, na którym marka odnotowała w 2018 roku wzrost na poziomie 71%, umacniając w ten sposób drugą pozycję.

czytaj więcej »

15/06/2018. Kategoria: Modele

CITROËN WPROWADZA SERIĘ SPECJALNĄ SPACETOURER RIP CURL!

Na kilka dni przed letnimi wakacjami Citroën prezentuje serię specjalną SpaceTourer Rip Curl. Po modelach C4 Cactus Rip Curl w 2016 roku, C4 SpaceTourer Rip Curl i Grand C4 SpaceTourer na początku 2018 roku, rozpoczyna się nowy etap współpracy z firmą Rip Curl. Model SpaceTourer ma ucieleśnić ideę wspólnej ucieczki od codzienności, odwołującą się do wartości obu marek. Nowa seria specjalna Citroën SpaceTourer Rip Curl, stworzona na bazie bardzo atrakcyjnej wersji wyposażenia Feel, łączy w sobie elementy stylistyczne i technologie przywodzące na myśl zamiłowanie do swobody i poszukiwanie przygód. To bardziej niż oczywiste połączenie w przypadku tego nowoczesnego vana, który nieodparcie kojarzy się z wypadami w nieznane i nieograniczoną wszechstronnością.

czytaj więcej »