Najnowsze informacje

12/01/2022. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C5 AIRCROSS NIEZRÓWNANY KOMFORT I WYRAZISTY PRESTIŻOWY DESIGN

C5 Aircross oferuje niespotykane poczucie wygody i bezpieczeństwa w kabinie i zmienia się, by emanować większą siłą i wyróżnić się wśród innych modeli. C5 Aircross Hybrid – lider w dziedzinie komfortu i modułowości wnętrza – teraz objawia się w nowym, bardziej dojrzałym wcieleniu.
Przód C5 Aircross proponuje nowy kanon stylistyczny, w którym krągłości ustępują miejsca bardziej uporządkowanym liniom. Ma nowocześniejszy, bardziej pionowy kształt, który potęguje wrażenie przestronności i podkreśla charakter tego imponującego i bezpiecznego samochodu.
Wzbogacone wyposażenie obejmuje najdrobniejsze detale takie jak trójwymiarowe tylne światła, nowe 18-calowe diamentowane felgi i nową ofertę bardziej eleganckich i wyróżniających się elementów personalizacji samochodu. W kabinie uwagę zwraca nowy design dotykowego tabletu z ekranem 10” i środkowej konsoli, który podkreśla prestiżowy charakter wnętrza.
C5 Aircross pozostaje wzorcowym samochodem pod względem komfortu kabiny i zachowuje wyróżniające go elementy – zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, nowe fotele Citroën Advanced Comfort®, nieporównywalną przestrzeń i modułowość wnętrza oraz technologie wspomagające prowadzenie takie jak Highway Driver Assist, dzięki którym każda droga staje się przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

czytaj więcej »

13/02/2020. Kategoria: Modele

NOWY SUV C5 AIRCROSS HYBRID - 55 KM ZASIĘGU W TRYBIE W 100% ELEKTRYCZNYM I 32 G CO2KM!

- SUV Citroën C5 Aircross Hybrid przeszedł testy homologacyjne zgodne z protokołem WLTP.
- Doskonałe wyniki – zasięg 55 kmi w trybie w 100% elektrycznym, emisja CO2 od 32 g/kmii i zużycie paliwa od 1,4 l/100 kmiii – zapewniają wszechstronność i efektywność energetyczną w codziennym użytkowaniu.
- Pełen komfort i modularność SUV-a C5 Aircross z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniami Advanced Comfort, 20 systemami wspomagania prowadzenia, trzema indywidualnymi, przesuwnymi, odchylanymi i chowanymi tylnymi siedzeniami i bagażnikiem o pojemności Best in Class.
- SUV C5 Aircross Hybrid zapoczątkowuje klasę samochodów ë-Comfort z całkowicie nowym komfortem jazdy, idealnie płynnym i bezgłośnym, z napędem hybrydowym plug-in o łącznej mocy 225 KM, łączy zaawansowane technologie, elektryzujące osiągi i konkurencyjne koszty użytkowania.
- SUV C5 Aircross Hybrid, którego światowa premiera odbyła się na Salonie Samochodowym 2020 w Brukseli, jest już dostępny na zamówienie w Polsce od 145 200 PLN.

czytaj więcej »

11/02/2020. Kategoria: Modele

CITROËN C5 AIRCROSS NAJLEPSZYM KOMPAKTOWYM SUV-EM W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2020

- Citroën C5 Aircross po raz kolejny doceniony: w plebiscycie „Auto Lider 2020” otrzymał nagrodę dla najlepszego kompaktowego SUV-a.
- Już przeszło 100 tys. egzemplarzy tego samochodu zostało sprzedanych na całym świecie. Dzięki temu C5 Aircross znacząco przyczynił się do wzrostu sprzedaży całej marki.
- Od stycznia 2020 r. w sprzedaży jest dostępna także wersja z napędem hybrydowym.

czytaj więcej »

24/01/2020. Kategoria: Modele

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID – SILENT URBAN VEHICLE CENY I WYPOSAŻENIE W POLSCE

Zaprezentowany w listopadzie ubiegłego roku Citroën C5 Aircross SUV Hybrid to pierwszy krok Citroëna w nową erę elektromobilności. Z tym modelem Citroën wyznacza nową definicję SUV-ów: Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort. Nowy model będzie dostępny w Polsce już od 145 200 PLN – dealerzy już przyjmują zamówienia.

czytaj więcej »