SZUKAJ

Najnowsze informacje

19/11/2015. Kategoria: Marka

WEEKEND Z SAMOCHODEM KONCEPCYJNYM CACTUS M

Samochody koncepcyjne to unikatowe pojazdy, projektowane z myślą o targach samochodowych, których właściwie nigdy nie widuje się na drogach. Na jeden – wyjątkowy weekend - CITROËN powierzył kluczyki do samochodu koncepcyjnego CACTUS M dwójce zwycięzców konkursu „Beach & Breakfast”. Ten niezwykły projekt był okazją dla Marki, aby sprawdzić, czy zgodnie ze złożoną obietnicą, samochód gwarantuje pełen komfort i wyróżnia CACTUSA M na tle konkurencji. Chwile „100% feel good” można już teraz zobaczyć na filmie wideo.

czytaj więcej »

15/09/2015. Kategoria: Marka

SALON SAMOCHODOWY WE FRANKFURCIE 2015. CITROËN STAWIA NA SWOJE MOCNE STRONY

Od ponad 95 lat CITROËN zaskakuje i przełamuje obowiązujące kanony samochodowe dzięki swojej śmiałości i kreatywności, oferując samochody na czasie, o niepowtarzalnym stylu, wygodne i przyjazne w użytkowaniu. Jest to inne spojrzenie na samochód, które nie tylko obejmuje sam produkt, ale odnosi się również do serwisu i do sieci sprzedaży, aby zaoferować klientom łatwe i bezstresowe użytkowanie. Jest to unikalne podejście, w które CITROËN angażuje się dzisiaj całkowicie.
CITROËN to marka nie tylko odnosząca zwycięstwa w wyścigach WTCC, ale też dynamicznie się rozwijająca. Salon samochodowy we Frankfurcie będzie doskonałą okazją do publicznej prezentacji ambitnych celów marki:

czytaj więcej »

02/09/2015. Kategoria: Modele

NOWY KONCEPCYJNY CITROËN CACTUS M. FREE YOUR MIND!

Z okazji Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie CITROËN zaprezentuje w ramach światowej premiery swój nowy samochód koncepcyjny zainspirowany modelem Méhari: CITROËN CACTUS M. Nowy concept car CITROËNA stanowi „outdoorową” interpretację modelu C4 Cactus, pełną świeżości i optymizmu. Oprócz oryginalnego designu, auto doskonale oddaje styl życia, który w przypadku CITROËNA oznacza koncentrację na przyjemności spędzania wolnego czasu. Doskonale radzący sobie w każdym terenie i w każdej sytuacji concept car CITROËN CACTUS M przywołuje na myśl skojarzenia ze swobodą, ucieczką od codzienności i dobrym samopoczuciem.

czytaj więcej »