Najnowsze informacje

01/07/2019. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO VAN – NAJLEPSZY MAŁY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Nowy Citroën Berlingo Van, zdobywca prestiżowego tytułu International Van of the Year 2019, po raz kolei dowiódł swojej konkurencyjności i zajął I miejsce w kategorii Mały samochód dostawczy w V edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium, organizowanych przez magazyn Fleet.

czytaj więcej »

20/09/2018. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO VAN ZDOBYWCĄ TYTUŁU INTERNATIONAL VAN OF THE YEAR 2019!

To wyjątkowe wyróżnienie dla Nowego Citroëna Berlingo Van, któremu dzisiaj podczas Międzynarodowego Salonu Samochodów Dostawczych w Hanowerze przyznano bardzo prestiżowy tytuł International Van Of The Year 2019 (Samochód dostawczy roku 2019). I to po raz drugi. Poprzednio nagrodzony w 1997 roku Berlingo został sprzedany do tej pory w ponad 1,5 miliona egzemplarzy. Obecna, trzecia z kolei generacja Berlingo została nagrodzona za istotne postępy w zakresie komfortu i wykorzystywanych technologii, z zachowaniem wysokiej funkcjonalności. Podtrzymuje wieloletnie tradycje Citroëna w segmencie furgonetek, w którego ofercie pojawiły się takie kultowe modele jak furgonetka 2 CV, Acadiane czy C15.
Nowy Berlingo Van jest wierny hasłu marki dla samochodów dostawczych Citroëna „Inspired by Pro” i dostosowuje się do wszelkich potrzeb klientów biznesowych oraz sposobów jego użytkowania. Samochód wyróżnia się unikatową budową, dwiema długościami nadwozia (M i XL) oraz zastosowanymi rozwiązaniami w zakresie zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa. Obejmują one 20 systemów wspomagania prowadzenia i sześć systemów multimedialnych. Nowy Berlingo Van, wielki zwycięzca tego prestiżowego konkursu, będzie wkrótce dostępny na zamówienie.

czytaj więcej »

26/06/2018. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN BERLINGO VAN - WSZECHSTRONNY I KOMFORTOWY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Kultowy dostawczy Citroën Berlingo wprowadzony na rynek w 1996 roku i wyprodukowany w ponad 1,5 miliona egzemplarzy, ustępuje dziś miejsca trzeciej generacji samochodów przeznaczonych dla użytkowników biznesowych o nazwie Berlingo Van. Podobnie jak wersja osobowa, na którą już można złożyć zamówienie, nowy Berlingo Van to prawdziwy skok pokoleniowy pod względem stylistyki i wyposażenia. Solidny i zgodny z kanonami marki, prezentuje dziś dużo więcej zalet użytkowych, które przekładają się na wyższy komfort i modularność. Zaprojektowany na miarę, aby mógł sprostać potrzebom wszelkich branży, jest dostępny w dwóch długościach nadwozia, M i XL. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prezentuje także dwie wersje o odmiennym przeznaczeniu, „Worker”* i „Driver”**, różniące się między sobą wysokością prześwitu, poziomem wyposażenia i elementami ochronnymi. Jest idealnym partnerem dla wszystkich firm dzięki dużej ładowności, wyjątkowej łatwości dostępu i różnym konfiguracjom wnętrza kabiny Extenso® lub kabiny przedłużonej. Nowy Citroën Berlingo Van został zbudowany na nowej platformie, co zapewnia mu większą zwrotność oraz wyższy komfort i bezpieczeństwo. Rewolucjonizuje swój segment ofertą 20 systemów wspomagania prowadzenia i 4 technologii łączności on-line oraz silników najnowszej generacji, takich jak nowy silnik wysokoprężny 1.5 l BlueHDi czy też silnik benzynowy 1.2 l PureTech, a także nową automatyczną skrzynią biegów EAT8. Nowy Berlingo Van trafi do sprzedaży na początku 2019 roku.

czytaj więcej »

21/04/2015. Kategoria: Modele

Następna generacja lekkich pojazdów dostawczych PSA Peugeot Citroën i General Motors będzie produkowana w hiszpańskim Vigo

PSA Peugeot Citroën (PSA) i General Motors (GM) ogłosiły rozpoczęcie produkcji następnej generacji lekkich pojazdów dostawczych segmentu B w zakładzie PSA w Vigo w Hiszpanii, w ramach współpracy strategicznej obu koncernów.

czytaj więcej »