Najnowsze informacje

11/03/2020. Kategoria: Modele

JUŻ 200 000 SPRZEDANYCH CITROËNÓW BERLINGO!

W niecałe półtora roku od rynkowego debiutu trzeciej generacji Citroëna Berlingo, światowa sprzedaż modelu przekroczyła 200 000 sztuk. W 2019 roku Berlingo osiągnął 16% udziałów w europejskim segmencie samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych, co miało znaczący wpływ na dynamikę marki Citroën, która odnotowała największą w roku tendencję wzrostową wśród 12 wiodących marek samochodowych (TOP12)*.

czytaj więcej »

14/12/2018. Kategoria: Modele

NAGRODA AUTOBEST 2019 DLA NOWEGO CITROËNA BERLINGO

• Nowy Citroën Berlingo zdobył nagrodę Autobest „Best Buy Car of Europe 2019”, pokonując pięciu pozostałych finalistów.
• Nagrodę otrzymuje samochód, który jest uznany za najlepszą ofertę dla klientów w 2019 roku. Jury przyznało ten prestiżowy tytuł trzeciej generacji kombivanów Citroëna – twórcy tej koncepcji samochodu. Kobivany to idealne samochody dla aktywnych rodzin.
• Nowy Berlingo ma nowoczesną stylistykę, zgodną z najnowszym stylem marki. Jest bardziej komfortowy, praktyczny i oferuje blisko 20 systemów wspomagania prowadzenia.

czytaj więcej »

06/12/2017. Kategoria: Modele

CITROËN BERLINGO FLOTOWYM SAMOCHODEM ROKU

Znany i ceniony przez klientów Citroën Berlingo po raz kolejny potwierdził swoją wartość. W Profesjonalnym Teście Flotowym stowarzyszenia SKFS, Berlingo został wybrany samochodem roku w kategorii Małych Aut Dostawczych. O ten tytuł rywalizowało aż pięć samochodów, a w całym teście wzięły udział 72 pojazdy.

czytaj więcej »

28/06/2016. Kategoria: Modele

Citroen Berlingo Van najlepszym małym samochodem dostawczym - informacja prasowa

22 czerwca w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród flotowych w plebiscycie Fleet Derby 2016 oraz testach samochodowych Fleet Auto Premium, Fleet Cars i Fleet Vans. W tegorocznej edycji firma Fleet Meetings, wydawca magazynu „Fleet”, wyróżniła samochód Citroën Berlingo Van, nadając mu tytuł „Najlepszego małego samochodu dostawczego”.

czytaj więcej »