Najnowsze informacje

06/12/2017. Kategoria: Modele

CITROËN BERLINGO FLOTOWYM SAMOCHODEM ROKU

Znany i ceniony przez klientów Citroën Berlingo po raz kolejny potwierdził swoją wartość. W Profesjonalnym Teście Flotowym stowarzyszenia SKFS, Berlingo został wybrany samochodem roku w kategorii Małych Aut Dostawczych. O ten tytuł rywalizowało aż pięć samochodów, a w całym teście wzięły udział 72 pojazdy.

czytaj więcej »

28/06/2016. Kategoria: Modele

Citroen Berlingo Van najlepszym małym samochodem dostawczym - informacja prasowa

22 czerwca w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród flotowych w plebiscycie Fleet Derby 2016 oraz testach samochodowych Fleet Auto Premium, Fleet Cars i Fleet Vans. W tegorocznej edycji firma Fleet Meetings, wydawca magazynu „Fleet”, wyróżniła samochód Citroën Berlingo Van, nadając mu tytuł „Najlepszego małego samochodu dostawczego”.

czytaj więcej »

23/03/2016. Kategoria: Historia

65-lecie modelu 2CV Fourgonnette i 20-lecie modelu Citroën Berlingo - komunikat prasowy

Z okazji 65-lecia modelu 2CV Fourgonnette i 20-lecia Berlingo Citroën proponuje nową, zaskakującą stylizację tych niezwykle popularnych modeli, zaprojektowaną specjalnie dla Colette! Colette to słynny francuski concept store mieszczący się pod numerem 213 na ulicy Saint Honoré w Paryżu. Z okazji jubileuszu ostanie wyposażony w miniflotę obejmującą po jednym samochodzie z obu modeli w kolorach sklepu o stylistyce nawiązującej do ponadczasowej furgonetki: #2CVcolette. Obie francuskie marki łączą takie wartości jak nastawienie na nowości i dążenie do wyróżnienia się. Teraz łączy je również miniflota „andré ♥ colette”!

czytaj więcej »

11/08/2015. Kategoria: Marka

SALON SAMOCHODOWY WE FRANKFURCIE 2015: KREATYWNOŚĆ, KOMFORT I TECHNOLOGIE.

CITROËN STAWIA NA SWOJE MOCNE STRONY

CITROËN to marka, która dynamicznie się rozwija, czego dowodem są m.in. zwycięstwa w wyścigach WTCC. Salon samochodowy we Frankfurcie będzie doskonałą okazją do publicznej prezentacji ambitnych celów Marki dzięki:

czytaj więcej »