Najnowsze informacje

20/09/2021. Kategoria: Modele

NOWOCZESNY I SOLIDNY OPRACOWANY I PRODUKOWANY W INDIACH I AMERYCE POŁUDNIOWEJ NOWY CITROËN C3 WZMACNIA MIĘDZYNARODOWĄ STRATEGIĘ WZROSTU CITROËNA

Citroën rozwija ofensywę na rynkach pozaeuropejskich. Marka zaprezentowała właśnie nowego C3, uniwersalnego hatchbacka o długości niespełna 4 m, który zapewni marce rozwój na rynkach indyjskim i południowoamerykańskim.
Nowy Citroën C3 to pierwszy z linii trzech samochodów przeznaczonych na rynki całego świata, opracowanych i produkowanych w Indiach i Ameryce Południowej. Nowe modele pojawią się w sprzedaży w obu regionach w ciągu najbliższych 3 lat
Nowy C3 to nowoczesny hatchback, dostosowany do potrzeb i warunków drogowych w obu regionach. Zapewni komfort i dostęp do technologii łączności postępowym klientom, szukającym prestiżowego auta, które zagwarantuje im bezstresową eksploatację.
Nowy C3 to także samochód z charakterem. Dostosowuje się do terenu podobnie jak SUV-y. Ma wyższy prześwit, podwyższoną maskę i wysoko umieszczony fotel kierowcy. Zadbano również o wygodę podróżujących. Oprócz wysokiego poziomu komfortu, z którego słynie marka Citroën, nowy model ma jedną z największych kabin na rynku a pomysłowe rozwiązania ułatwiają korzystanie z samochodu na co dzień, np. dzięki możliwości sparowania smartfona z ekranem dotykowym w rozmiarze XXL o przekątnej 10’’.
Nowy Citroën C3 wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2022 roku i zaoferuje klientom nową jakość. W zależności od rynku pojawi się oferta innowacyjnych usług i zostanie uruchomiona sprzedaż online.

czytaj więcej »

10/05/2021. Kategoria: Modele

WYPRODUKOWANO MILION SAMOCHODÓW CITROËN C3 TRZECIEJ GENERACJI

- Trzecia generacja modelu C3 przekroczyła liczbę miliona egzemplarzy sprzedanych od momentu wprowadzenia na rynek pod koniec 2016 roku.

- Citroën C3, wyprodukowany w ponad 4,5 miliona sztuk od 2002 roku, potwierdza tym samym swoją atrakcyjność i pozycję światowego bestsellera marki.

- O sukcesie handlowym świadczy uplasowanie się wśród trzech liderów sprzedaży w tym segmencie w 2020 roku na czołowych rynkach: we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Portugalii, Danii, Słowacji czy Bułgarii.

- C3 wyróżnia się nowoczesnym i wyrazistym designem, a także wyjątkowym komfortem w kabinie. W 2020 roku samochód zyskał nowe atuty dzięki zastosowaniu foteli Advanced Comfort. Pojawił się też nowy przód o zdecydowanym charakterze, jak również rozszerzono możliwości personalizacji. Dysponując blisko 97 kombinacjami wyglądu zewnętrznego, klient może ukształtować swój C3 wedle upodobań i stworzyć model, który nie będzie podobny do 999 999 innych.

- C3 to bestseller marki Citroën w Polsce. W 2020 r. zostało sprzedanych 2 622 sztuk (1) tego modelu.

(1) Dane wg CEPIK

czytaj więcej »

13/03/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3: WYŻSZY POZIOM KOMFORTU I JESZCZE WIĘCEJ CHARAKTERU!

• Jeszcze bardziej wyrazisty, jeszcze bardziej komfortowy, jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań klienta – odświeżony Citroën C3 w czerwcu pojawi się w salonach sprzedaży. Nowe wydanie bestsellera francuskiej marki będzie dostępne już od 48 700 zł

czytaj więcej »

12/02/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3 - KOMFORTOWY SAMOCHÓD Z CHARAKTEREM

- Citroën przedstawia dziś odnowiony światowy bestseller marki – nowy Citroën C3. Od debiutu rynkowego w 2016 roku trzecia generacja tego modelu okazała się prawdziwym sukcesem i sprzedała się w 750 000 sztuk.
- Nowy Citroën C3, o nowoczesnym i dającym poczucie bezpieczeństwa wyglądzie, nie jest podobny do żadnego innego samochodu w tym segmencie. Wyróżnia się wyrazistą, barwną osobowością i niezrównanym komfortem.

czytaj więcej »