Najnowsze informacje

25/09/2018. Kategoria: Modele

CITROËN C3 - 400 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W NIECAŁE DWA LATA!

Od wprowadzenia na rynek w listopadzie 2016 roku Nowy C3 sprzedał się w liczbie 400 000 egzemplarzy. Tylko od początku tego roku sprzedano 160 000 sztuk, co czyni C3 najlepiej sprzedającym się modelem Citroëna.
W pierwszym półroczu liczba zamówień w Europie wzrosła o 12%, a to plasuje nowego C3 w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się modeli w tym segmencie.

czytaj więcej »

25/07/2018. Kategoria: Sport

W ŚWIĄTYNI PRĘDKOŚCI

Rajd Finlandii – ósma runda bieżącego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – to legendarna impreza, zaliczana do najtrudniejszych w całym sezonie. Citroënami C3 WRC po najnowszych modyfikacjach pojadą trzy załogi Citroën Total Abu Dhabi WRT: Craig Breen i Scott Martin, Mads Østberg i Torstein Eriksen oraz Khalid Al Qassimi i Chris Patterson.

czytaj więcej »

24/07/2018. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 GOTÓW DO STARTU

Po krętych, górskich drogach na Sardynii, następnym wyzwaniem dla nowego Citroëna C3 R5 będzie występ w jednej z najważniejszych imprez w sporcie motorowym – Rajdzie Finlandii. Zespół Citroën Racing ma nadzieję sięgnąć tam po podium w kategorii WRC2. Jeżeli plan się powiedzie, będzie to trzeci taki sukces w rozpoczynającej się karierze tego samochodu. Zadania realizacji ambitnego celu podejmą się ponownie kierowca Stéphane Lefebvre i jego pilot Gabin Moreau, stanowiący oficjalną załogę zespołu fabrycznego. Drugim egzemplarzem pojadą Simone Tempestini i Sergiu Itu, zawodnicy, dla których start w Finlandii będzie nagrodą za zwycięstwo w sezonie Citroën Ultimate Challenge 2017.

czytaj więcej »

11/06/2018. Kategoria: Modele

CITROËN C3 NAGRODZONY W KONKURSIE „FLEET AWARDS POLSKA 2018”

Już od przeszło 10 lat magazyn „Flota” organizuje konkurs „Fleet Awards Polska”, wybierając najlepsze samochody i produkty dla stale rosnącego rynku flotowego. W tegorocznej edycji na liście zwycięzców znalazł się także Citroën: model C3 został uznany za najlepszy wybór w klasie pojazdów dla handlowców.

czytaj więcej »