SZUKAJ

Najnowsze informacje

19/05/2020. Kategoria: Historia

HISTORIA KOMFORTU CITROËNA ODCINEK 2

- Pojęcie komfortu jest od ponad 100 lat w sercu modeli Citroëna.
- W tym okresie, w którym każdy odkrywa na nowo swoje wnętrze, Citroën wraca do programu Citroën Advanced Comfort®. Programu, którego celem jest ukierunkowanie koncepcji pojazdów marki Citroën na wyjątkowy rodzaj komfortu, będącego prawdziwym znakiem rozpoznawczym marki.

czytaj więcej »

18/05/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN Ë-JUMPY

- Citroën, wiodący gracz na rynku lekkich samochodów dostawczych od 90 lat, prezentuje dziś wszystkie szczegóły swojego w pełni elektrycznego kompaktowego vana: ë-Jumpy.
- Zgodnie z filozofią „Inspired by Pro”, Citroën opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, czy to z produktami (nowe modele Berlingo Van, Jumpy, Jumper), czy w sieci dealerskiej (np. La Manufacture itp.).
- Ta w 100% elektryczna wersja Jumpy oferuje użytkownikom biznesowym praktyczne rozwiązania problemów związanych z mobilnością w środowisku miejskim (zaostrzenie warunków dostępu do centrów miast), ale także na obszarach wiejskich dzięki zasięgowi wystarczającemu na większość podróży. ë-Jumpy umożliwia wszystkim przedsiębiorcom prowadzenie działalności w nowy sposób, uczestnicząc w transformacji energetycznej.

czytaj więcej »

12/05/2020. Kategoria: Marka

Stopniowy i bezpieczny restart zakładu produkcji silników PureTech Groupe PSA

• Wdrożenie wzmocnionych środków higieny osobistej i barier zabezpieczających, wspólnie z partnerami społecznymi, przed ponownym rozpoczęciem działalności.
• Audyt potwierdzający wdrożenie zabezpieczeń w 100% jednostek produkcyjnych, badawczo-rozwojowych i komercyjnych Grupy.
• Stopniowe i bezpieczne wznowienie działalności produkcyjnej, w powiązaniu z działalnością komercyjną.

czytaj więcej »

11/05/2020. Kategoria: Marka

Groupe PSA przedstawia nowe zasady pracy w odpowiedzialny sposób

- Podejście zgodne z niepodważalną zasadą ochrony pracowników i firmy
- Projekt, który przyczynia się do osiągnięcia przez Groupe PSA lepszych wyników w zakresie ochrony środowiska, poprzez zmniejszenie śladu węglowego firmy
- Osiągnięcie komplementarności pomiędzy pracą zdalną a pracą zespołową w biurze
- Projekt, który promuje elastyczność, wydajność i lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym, opracowany we współpracy z partnerami społecznymi i jako kontynuacja porozumienia „Motywacja i dobre samopoczucie w pracy”.

czytaj więcej »