SZUKAJ

Najnowsze informacje

30/06/2022. Kategoria: Marka

NOWE CITROËNY C4 X I Ë-C4 X Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM WYŁAMUJĄ SIĘ Z OBOWIĄZUJĄCYCH KANONÓW – ŁĄCZĄ ELEGANCJĘ FASTBACKA, WYFARINOWANIE PRZESTRONNEGO SEDANA Z ATRAKCYJNYM WYGLĄDEM SUV-A

- Citroën przedstawia nową, alternatywną propozycję dla klasycznych sedanów oraz kompaktowych hatchacków i SUV-ów. Nowy model jest elegancki, atrakcyjny i przystępny cenowo.

- Nowe C4 X i ë-C4 X łączą elegancję fastbacka z nowoczesną sylwetką SUV-a i ponadczasowym stylem przestronnego sedana (długość nadwozia wynosi 4,6 m).

- Nowa oferta przyczyni się do znacznego zwiększenia sprzedaży Citroëna na rynkach pozaeuropejskich, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

- Modele C4 X i ë-C4 X oferują połączone technologie najnowszej generacji z intuicyjnym systemem informacyjno-rozrywkowym My Citroën Drive Plus, wprowadzonym po raz pierwszy w nowym Citroënie C5 X.

- Wersja ë-C4 X, łącząca atrakcyjną stylistykę, komfort i dużą ilość miejsca w kabinie z całkowicie elektrycznym napędem i zerową emisją, nie mająca odpowiednika na rynku, odegra znaczącą rolę w przyspieszeniu procesu transformacji energetycznej.

- Zasięg ë-C4 X wynosi 360 km w cyklu WLTP . Samochód jest wyposażony w silnik elektryczny 100 kW / 136 KM, oraz możliwość szybkiego doładowania akumulatora i zwiększenia zasięgu o 100 km w ciągu 10 minut za pomocą ładowarki 100 kW DC.

- Samochody wyróżniają się przestronną kabiną i ogólnym komfortem dzięki bardzo dużej ilości miejsca na wysokości kolan w drugim rzędzie oraz pokaźnemu bagażnikowi o pojemności 510 litrów. Silnik elektryczny umożliwia wjazd do centrów miast przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia bez wyjątku. Pracuje cicho i bez drgań.

- Oba modele mają ponadprzeciętnie komfortowe wnętrze dzięki programowi Citroën Advanced Comfort, dostępnemu wyłącznie w samochodach tej marki, z siedzeniami i zawieszeniem Citroën Advanced Comfort®.

- W zależności od rynku oferta silników obejmuje trzy silniki benzynowe Citroën PureTech i jeden wysokoprężny w przypadku C4 X. Model ë-C4 X ma napęd całkowicie elektryczny. Na wielu rynkach europejskich będzie oferowany wyłącznie w tej wersji.

czytaj więcej »

23/06/2022. Kategoria: Marka

LIMITOWANA EDYCJA MY AMI BUGGY: 50 SZTUK SPRZEDANYCH W MNIEJ NIŻ 18 MINUT

- Tylko 50 egzemplarzy My Ami Buggy trafiło do sprzedaży o godzinie 12:00 we wtorek 21 czerwca. Wszystkie zostały wyprzedane w 17 minut i 28 sekund.

- Citroën Ami charakteryzuje się całkowicie cyfrową podróżą: od odkrycia produktu i zamówienia po planowanie płatności i dostaw, wszystko można łatwo zrobić na www.citroën.fr/ami. Najszybszemu klientowi udało się ukończyć całą podróż zakupową i zdobyć swojego My Ami Buggy w zaledwie 2 minuty i 53 sekundy. Tym samym otrzyma jedną z 50 spersonalizowanych swoim nazwiskiem jednostek numerowanych, która w drugiej połowie sierpnia zostanie dowieziona w dowolne miejsce.

- Ogromny entuzjazm, jaki ludzie mają w stosunku do tej koncepcji zaprezentowanej w grudniu 2021 r., wzbudził w Citroënie chęć stworzenia limitowanej edycji, aby odpowiedzieć na to silne zapotrzebowanie społeczne. Prawie 1800 osób wyraziło chęć zakupu tej nowej ekskluzywnej wersji Ami.

- My Ami Buggy jest stworzona z myślą o przygodach i ucieleśnia swobodę dzięki otwartemu na zewnątrz przedziałowi pasażerskiemu. Zamiast drzwi ma metalowe wrota rurowe. Podobnie zniknął dach, a na jego miejscu znajduje się płótno, które można zwinąć do tyłu, dzięki czemu można cieszyć się świeżym powietrzem.

- Trudno przeoczyć jego pełen przygód styl – z niezwykłą karoserią Khaki, nadkolami, przednimi i tylnymi zderzakami oraz złotymi felgami. Trudno też oprzeć się zestawowi żółtych akcesoriów, które nadają ciekawy wygląd.

- Ami, który dostępny jest w 9 krajach, zdobył już ponad 21 000 klientów w Europie od czasu jego komercyjnej premiery w kwietniu 2020 roku. Olśniewający sukces tej limitowanej edycji pokazuje, jak niewiarygodnie entuzjastycznie ludzie podchodzą do ekskluzywnych wersji tego mobilnego obiektu.

czytaj więcej »

20/06/2022. Kategoria: Marka

CITROËN WPROWADZA NA RYNEK ULTRALIMITOWANĄ SERIĘ INSPIROWANĄ MODELEM MY AMI BUGGY CONCEPT

- Od samochodu koncepcyjnego do rzeczywistości. W odpowiedzi na sukces modelu koncepcyjnego My Ami Buggy, który został zaprezentowany w grudniu 2021 roku, Citroën prezentuje ekskluzywną edycję inspirowaną tamtym modelem.

- Do sprzedaży trafi zaledwie 50 numerowanych egzemplarzy. Sprzedaż rozpocznie się 21 lipca na specjalnej stronie internetowej.

- My Ami Buggy – pojazd o przyjaznym i odważnym usposobieniu, który zachęca do przygód na świeżym powietrzu – ma nadwozie w kolorze khaki z akcentami w intensywnym żółtym odcieniu oraz elementy stylistyczne, uwydatniające jego wyjątkowy charakter, takie jak nakładki nadkoli, przednie i tylne zderzaki oraz specjalne złote obręcze kół.

- Wprowadzone zmiany są zgodne z duchem modelu koncepcyjnego i dają poczucie całkowitej swobody: zamiast drzwi – metalowe rury, zamiast dachu – zdejmowalne płótno.

- 50 nabywców My Ami Buggy skorzysta z opcji dostawy do domu VIP. Dostawy będą realizowane od 8 sierpnia.

czytaj więcej »

15/06/2022. Kategoria: Marka

Nadmorskie rendez-vous klasycznych Citroënów

W dniach 16-19 czerwca 2022 r. stowarzyszenie Amicale Citroën Pologne organizuje nadmorskie rendez-vous klasycznych samochodów Citroëna. W wydarzeniu tym weźmie udział kilkadziesiąt wspaniale zachowanych aut z całej Polski, w tym jedne z najstarszych egzemplarzy w Polsce.

czytaj więcej »