SZUKAJ

Najnowsze informacje

28/11/2022. Kategoria: Marka

NOWY SKLEP INTERNETOWY Z KOLEKCJAMI DS AUTOMOBILES

• Kolekcje produktów lifestylowych oferowane przez DS Automobiles można kupić online w nowym sklepie internetowym marki.
• Strona sklepu lifestyle.dsautomobiles.com, dostępna w siedmiu językach (francuskim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim i niderlandzkim), oferuje miniaturowe modele samochodów, kolekcję wyrobów skórzanych, zaprojektowanych przez DS DESIGN STUDIO PARIS, oraz produkty opracowane we współpracy ze znanymi markami, takimi jak Maison Fabre, B.R.M oraz INES DE LA FRESSANGE PARIS.
• Przy zakupie produktów o wartości powyżej 100 euro sklep oferuje bezpłatną dostawę na całym świecie.

czytaj więcej »

14/11/2022. Kategoria: Marka

CITROËN B PARTS – ODPOWIEDZIALNA ALTERNATYWA, KTÓRA UMOŻLIWIA SERWISOWANIE SAMOCHODU NISKIM KOSZTEM I DBA O „PORTFEL” KLIENTA

- Citroën wprowadza do oferty używane części zamienne https://citroen.b-parts.com/, by spełnić oczekiwania klientów, którzy w trosce o zasoby finansowe chcą serwisować swoje samochody po jak najniższym koszcie.

- Inicjatywa wpisuje się w system gospodarki okrężnej i odpowiedzialnej konsumpcji, którego idea znalazła swe odzwierciedlenie w samochodzie koncepcyjnym Citroën oli [all-ë].

- Oferta Citroën B Parts, stanowiąca integralną część programu Citroën Citizen Services oferującego pełną gamę usług zrównoważonej i odpowiedzialnej mobilności, zapewnia łatwy dostęp do oryginalnych, używanych części zamiennych pochodzących z pojazdów wycofanych z użytkowania, w atrakcyjnej cenie, bez ryzyka, których jakość gwarantowana jest przez producenta i zostały dopuszczone przez Citroën do montażu samodzielnie lub w sieci marki.

czytaj więcej »

10/11/2022. Kategoria: Modele

ROZPOCZĘTO PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ NA NOWEGO CITROËNA C4 X I ELEKTRYCZNEGO Ë-C4 X

Już można składać zamówienia na nowego C4 X i elektrycznego ë-C4 X, które miały swoją oficjalną premierę w czerwcu 2022 r. Ceny zaczynają się od 106 600 PLN brutto.

Modele C4 X i elektryczny ë-C4 X to nowa, atrakcyjna i przystępna cenowo oferta w gamie Citroëna przeznaczona dla klientów, którzy szukają atrakcyjnej alternatywy dla kompaktowych sedanów i SUV-ów. Łączą elegancką sylwetkę fastbacka z nowoczesnym wyglądem SUV-a i ponadczasowym wyrafinowaniem oraz przestronnym wnętrzem sedana.

czytaj więcej »

29/10/2022. Kategoria: Marka

CITROËN PODCZAS TARGÓW RETRO MOTOR SHOW

Citroën po raz kolejny jest najliczniej reprezentowaną marką samochodów na poznańskich targach Retro Motor Show jakie odbywają się pomiędzy 28 a 30 października bieżącego roku. Świadczy to tylko o wielkich osiągnięciach marki dla rozwoju europejskiej i światowej motoryzacji oraz o licznym gronie jej fanów.

czytaj więcej »