SZUKAJ

Najnowsze informacje

14/11/2019. Kategoria: Sport

RAJD AUSTRALII ODWOŁANY

Organizatorzy Rajdu Australii byli zmuszeni ogłosić odwołanie finałowej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Powodem są wyjątkowo gwałtowne pożary pustoszące obecnie region Nowej Południowej Walii, w którym wytyczone są odcinki specjalne tej edycji rajdu. Zespół Citroën Total WRT rozumie i podziela tę rozsądną decyzję.

czytaj więcej »

12/11/2019. Kategoria: Marka

ELEKTRYCZNA OFENSYWA W GAMIE LEKKICH SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH CITROËNA!

- Citroën to wiodący producent i pionier na rynku lekkich samochodów dostawczych. Marka zajmuje obecnie 6. miejsce w Europie z udziałem rynkowym na poziomie 9,2% za pierwsze półrocze 2019 roku.
- Citroën przyjął w 2018 roku strategię „Inspired by Pro”, aby umocnić swoją pozycję. Strategia zakłada tworzenie spersonalizowanych rozwiązań, które będą zaspokajać potrzeby klientów biznesowych pod względem produktowym (nowe gamy Berlingo Vana, Jumpy, czy Jumpera) oraz w zakresie usług świadczonych przez sieć.
- Do 2025 roku marka planuje zrealizować wielką elektryczną ofensywę, której celem jest pełne zelektryfikowanie gamy. Ofensywa dotyczy lekkich samochodów dostawczych oraz powiązanych samochodów osobowych i stanie się ważnym czynnikiem wzrostu Citroëna. Pierwszym krokiem będzie w 100% elektryczna wersja Jumpy w 2020 roku - efekt innowacyjnych rozwiązań Groupe PSA w zakresie elektryfikacji. Do 2021 roku będzie również wprowadzona w 100% elektryczna wersja Nowego Berlingo Vana.

czytaj więcej »

08/11/2019. Kategoria: Modele

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID: SUV KLASY Ë-KOMFORT

• Citroën rozpoczyna elektryczną ofensywę i prezentuje swój flagowy, zaawansowany technologicznie model: Citroën C5 Aircross SUV Hybrid – Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort.
• Nowy SUV C5 Aircross, będący już obecnie wzorcem komfortu, w szczególności dzięki zawieszeniu z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniom Advanced Comfort i 20 systemom wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap w ramach programu Citroën Advanced Comfort® i prezentuje się w nowej, hybrydowej wersji plug-in:

czytaj więcej »

07/11/2019. Kategoria: Sport

CITROËN JUŻ SKONCENTROWANY NA SEZONIE 2020!

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia mogli toczyć równą walkę z konkurentami tylko do drugiego odcinka specjalnego rajdu. Awaria układu hydraulicznego mocno spowolniła ich jazdę – to oznaczało straty czasowe, które pozbawiły ich szansy na wysokie miejsce na mecie. W kolejnych etapach rajdu zespół Citroën Total World Rally Team potwierdził postępy w zakresie osiągów C3 WRC na asfalcie, ale nie był w stanie przeszkodzić w rozstrzygnięciu, już w Hiszpanii, rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata kierowców i pilotów.

czytaj więcej »