SZUKAJ

Najnowsze informacje

18/09/2019. Kategoria: Sport

PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO CITROËNA. POWRÓT DO WALKI O MISTRZOSTWO

Citroëny C3 WRC załóg Sébastien Ogier/Julien Ingrassia oraz Esapekka Lappi/Janne Ferm zachwycały poziomem swoich osiągów i niezawodności podczas Rajdu Turcji. Dwa pierwsze miejsca na mecie oznaczają, że Ogier i Ingrassia wracają w roli poważnych pretendentów do rywalizacji o tytuł rajdowego mistrza świata WRC.

czytaj więcej »

16/09/2019. Kategoria: Marka

CITROËN POSZERZA SWOJĄ KOLEKCJĘ LIFESTYLOWĄ CITROËN RACING

• Kolekcja Citroën Racing Replica 2019 nawiązuje do stulecia marki Citroën i oferuje unikatową linię sportowej odzieży.
• Nowy miniaturowy model 1:43 C3 WRC, którym jeżdżą Ogier i Ingrassia, z niezwykle wiernie odtworzonymi detalami samochodu.
• Wszystkie nowości można kupić w sklepie internetowym Citroën Lifestyle: lifestyle.citroen.com

czytaj więcej »

12/09/2019. Kategoria: Sport

WYSOKO ZAWIESZONA POPRZECZKA DLA C3 WRC

W Turcji Citroën Total World Rally Team odniósł pierwsze w swojej historii zwycięstwo w WRC w rajdzie rozgrywanym na szutrach. Było to w roku 2003, a triumfował Citroën Xsara WRC. 16 lat później obecne załogi zespołu Sébastien Ogier/Julien Ingrassia i Esapekka Lappi/Janne Ferm zamierzają pójść w ślady swoich poprzedników. To jednak wymagać będzie pokonania poważnych trudności, z jakich słyną wyjątkowo ciężkie trasy jedenastej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC 2019.

czytaj więcej »

06/09/2019. Kategoria: Marka

PRODUKTY LIFESTYLOWE CITROËNA NA DOBRY POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO!

- Lifestylowa kolekcja sklepu internetowego Citroëna na początek roku szkolnego 2019 z ubraniami, akcesoriami i grami pozwoli Ci szybko odnaleźć właściwy rytm.
- Wszystkie oryginalne i pomysłowe artykuły, które sprawią przyjemność tobie lub twoim bliskim znajdziesz na www.lifestyle.citroen.com.

czytaj więcej »