SZUKAJ

Najnowsze informacje

27/09/2021. Kategoria: Marka

CITROËN AMI ŚWIĘTUJE PIERWSZY ROK SUKCESÓW, KTÓRY ZNACZĄCO PRZYCZYNIA SIĘ DO ROZWOJU MIKROMOBILNOŚCI ELEKTRYCZNEJ. WPROWADZENIE AMI NA RYNEK BRYTYJSKI JEST PRZEWIDZIANE W 2022 R.

• Citroën świętuje pierwszą rocznicę wprowadzenia na rynek modelu Ami (1). Był to rok aktywnego promowania rozwiązania, jakim jest 2-osobowy, prosty w użyciu, zwrotny, dostępny dla wszystkich, bezpieczny i wygodny pojazd elektryczny o niepowtarzalnej osobowości. Citroën Ami podbija nowe obszary w dziedzinie mobilności i jest nowoczesną odpowiedzią na zmiany zachodzące we współczesnym świecie.

• Elektryczny Ami, to bezemisyjne rozwiązanie, które przykuwa uwagę w miejskim krajobrazie i zyskało już ponad 9 000 nabywców w Europie. Obecnie Ami występuje również w wersji dostawczej My Ami Cargo. Na wiosnę bieżącego roku samochód trafił do sprzedaży we Włoszech, Hiszpanii i Belgii, a od lata jest także dostępny na rynku portugalskim.

• Obecnie szeroko otwiera się przed nim rynek brytyjski. Wyróżniony nagrodami „GQ Car Awards 2021” i „Auto Express New Car Awards” Ami trafi do sprzedaży na tym rynku w 2022 roku.

• Dla użytkowników indywidualnych Ami jest gwarancją niezależności, w szczególności dla rodzin dysponujących kilkoma środkami transportu i w wielu wypadkach mieszkających poza centrami dużych miast. Ami jest wykorzystywany przez wszystkich członków rodziny. Jego zakup jest czysto emocjonalny, zgodny z duchem czasu w obliczu nowych wyzwań stojących przed mikromobilnością, zakup, który 85% klientów poleciłoby komuś bliskiemu.

• Dla firm Ami stanowi uzupełnienie floty, przyczynia się do zmniejszenia ich śladu węglowego i zapewnia im korzyści wynikające z bardzo niskich kosztów posiadania. Oprócz pięciu krajów zbytu, Ami jest również wykorzystywany w kampaniach na rzecz zrównoważonej mobilności w Grecji i Turcji.


(1) Ami nie jest oferowany na rynku polskim.

czytaj więcej »

21/09/2021. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C4 i W 100% ELEKTRYCZNY Ë-C4 – UDANY DEBIUT W EUROPIE!

- Wprowadzone na rynek europejski na początku 2021 roku nowe C4 i ë-C4 zaliczyły bardzo udany debiut handlowy w pierwszej połowie 2021 roku z wynikiem 30 855 zarejestrowanych samochodów.

- Szczególnym sukcesem wśród elektrycznych kompaktowych hatchbacków na rynku europejskim może się poszczycić Ë-C4, który po 6 miesiącach sprzedaży plasuje się na 3 miejscu w segmencie.

- We Francji C4 zajmuje pierwsze miejsce w skumulowanej na koniec pierwszego półrocza sprzedaży do klientów indywidualnych w kategorii hatchbacków segmentu C.

- W Europie – C4 uplasował się w kategorii hatchbacków segmentu C na drugim miejscu w Hiszpanii i trzecim w Portugalii.

czytaj więcej »

20/09/2021. Kategoria: Modele

NOWOCZESNY I SOLIDNY OPRACOWANY I PRODUKOWANY W INDIACH I AMERYCE POŁUDNIOWEJ NOWY CITROËN C3 WZMACNIA MIĘDZYNARODOWĄ STRATEGIĘ WZROSTU CITROËNA

Citroën rozwija ofensywę na rynkach pozaeuropejskich. Marka zaprezentowała właśnie nowego C3, uniwersalnego hatchbacka o długości niespełna 4 m, który zapewni marce rozwój na rynkach indyjskim i południowoamerykańskim.
Nowy Citroën C3 to pierwszy z linii trzech samochodów przeznaczonych na rynki całego świata, opracowanych i produkowanych w Indiach i Ameryce Południowej. Nowe modele pojawią się w sprzedaży w obu regionach w ciągu najbliższych 3 lat
Nowy C3 to nowoczesny hatchback, dostosowany do potrzeb i warunków drogowych w obu regionach. Zapewni komfort i dostęp do technologii łączności postępowym klientom, szukającym prestiżowego auta, które zagwarantuje im bezstresową eksploatację.
Nowy C3 to także samochód z charakterem. Dostosowuje się do terenu podobnie jak SUV-y. Ma wyższy prześwit, podwyższoną maskę i wysoko umieszczony fotel kierowcy. Zadbano również o wygodę podróżujących. Oprócz wysokiego poziomu komfortu, z którego słynie marka Citroën, nowy model ma jedną z największych kabin na rynku a pomysłowe rozwiązania ułatwiają korzystanie z samochodu na co dzień, np. dzięki możliwości sparowania smartfona z ekranem dotykowym w rozmiarze XXL o przekątnej 10’’.
Nowy Citroën C3 wejdzie do sprzedaży w pierwszym półroczu 2022 roku i zaoferuje klientom nową jakość. W zależności od rynku pojawi się oferta innowacyjnych usług i zostanie uruchomiona sprzedaż online.

czytaj więcej »

09/09/2021. Kategoria: Marka

CITROEN C5 X: MAGICZNE POŁĄCZENIE DESIGNU SEDANA, KOMBI I SUV-a

- Citroën powraca do segmentu D z innowacyjnym modelem – połączeniem sedana, kombi i SUV-a.
- Jest to przyszłościowa koncepcja na ciągle zmieniającym się rynku, gdzie klienci oczekują wszechstronności, oryginalnej stylistyki i nowoczesności. C5 X zapewnia im to, co najlepsze w wielu segmentach, bez jakichkolwiek wyrzeczeń.
- Taką tendencję do mieszania gatunków można dziś znaleźć w wielu dziedzinach poza sektorem samochodowym.
- Hybrydyzacja nadwozi wpisuje się w nowe trendy w świecie mody i rekreacji.
- W efekcie mamy model o odważnym designie, pełen charakteru i spójny stylistycznie. Model, który zachęca do podróży i wyróżnia się na drodze. To najlepsza synteza filozofii Citroëna.

czytaj więcej »