SZUKAJ

Najnowsze informacje

15/03/2019. Kategoria: Marka

ROWER RIDER THE CITROËNIST BY MARTONE - NIEZWYKŁE POŁĄCZENIE STYLU Z MOBILNOŚCIĄ

• Citroën przedstawił ekskluzywny rower „Rider The Citroënist by Martone” na Salonie Samochodowym w Genewie.
• Rower jest uzupełnieniem SpaceTourer The Citroënist Concept - nowoczesnego, pełnego charakteru vana inspirowanego poczuciem wolności i wspólnoty.
• Rower został opracowany we współpracy z Martone Cycling i nawiązuje do stylistyki concept-caru. Jest dostępny na www.lifestyle.citroen.com

czytaj więcej »

13/03/2019. Kategoria: Sport

OGIER I INGRASSIA WYGRYWAJĄ DRUGI RAJD DLA CITROËNA W TYM SEZONIE

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia wygrali trzecią rundę tegorocznych mistrzostw świata WRC.To ich drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. Francuska załoga przez cały rajd imponowała spokojem i dobrym humorem, co sprawiało wrażenie, że ten sukces przyszedł jej z łatwością. Triumf w Meksyku sprawia, że Citroën C3 WRC obecny był na podium we wszystkich rundach sezonu 2019 od inauguracji w Monte Carlo. Citroën Racing ma od tej pory na swoim koncie rekordową liczbę ośmiu wygranych edycji Rajdu Meksyku.

czytaj więcej »

06/03/2019. Kategoria: Sport

C3 WRC BLIŻEJ SŁOŃCA

16. Rajd Guanajuato Mexico (7-10 marca 2019) – zapowiedź
W Rajdzie Meksyku, pierwszej szutrowej rundzie tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, zespół Citroën Total World Rally Team będzie reprezentowany przez dwie załogi: Sébastien Ogier / Julien Ingrassia i Esapekka Lappi / Janne Ferm. Czeka je rywalizacja na drogach położonych na dużych wysokościach i w gorącym klimacie, w okolicach miasta León. Obie załogi liczą na wynik na podium, który oznaczałby sukces Citroëna w każdym z trzech pierwszych rajdów tego sezonu.

czytaj więcej »

05/03/2019. Kategoria: Modele

ŚWIATOWA PREMIERA SPACETOURERA THE CITROËNIST CONCEPT

- Podczas Salonu Samochodowego Genewa 2019, Citroën zaprezentował w ramach światowej premiery model SpaceTourer The Citroënist Concept – nowoczesny van z charakterem, inspirowany pragnieniem swobody i wspólnego spędzania czasu. To prawdziwa mobilna przestrzeń do życia i pracy. Stwarza nieograniczone możliwości wypadów w nieznane z zachowaniem łączności ze światem.
- Nazwa modelu wiąże się z najważniejszymi cechami marki Citroën, które cenią jej fani - sylwetki pełnej wyrazu i swobody podróżowania w najwyższym komforcie.
- Swoboda jest tym większa, że wraz z koncepcyjnym modelem powstał unikatowy rower zgodny ze stylistyką samochodu „Rider The Citroënist by Martone”, zaprojektowany we współpracy z firmą Martone. Rower będzie można nabyć online na stronie www.lifestyle.citroen.com, podobnie jak inne produkty z serii „The Citroënist”.
- Unikatowy, koncepcyjny model kampera, stworzony na bazie SpaceTourera ma wyjątkowe wnętrze, zaprojektowane we współpracy z firmą Pössl, dostawcą Campstera. We wnętrzu jest miejsce do spania dla dwóch osób, miejsce na rower oraz pokładowe biuro z dostępem do Internetu.
- SpaceTourer The Citroënist Concept świadczy o dynamicznym rozwoju Citroëna na rynku kamperów, na którym marka odnotowała w 2018 roku wzrost na poziomie 71%, umacniając w ten sposób drugą pozycję.

czytaj więcej »