SZUKAJ

Najnowsze informacje

20/02/2020. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C3 W KATALOGU MINIATUR MARKI

- Niedawno zaprezentowano odświeżoną edycję światowego bestsellera marki, nowego Citroëna C3
- W e-sklepie Citroën Lifestyle jest już dostępna miniatura nowego C3 w skali 1:43 i 1:64
- Miniatura nowego C3 wiernie odwzorowuje nową stylistykę modeli marki Citroën

czytaj więcej »

20/02/2020. Kategoria: Sport

DRUGIE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO CITROËNA C3 R5 W WRC2

Citroën C3 R5 kontynuuje zwycięską passę. Po zapisaniu na swoim koncie pięciu pierwszych miejsc w klasie RC2 w Rajdzie Monte Carlo, samochód ten potwierdził swój potencjał i skuteczność także na trasach Rajdu Szwecji, w którym norweska załoga Mads Østberg i Torstein Eriksen wygrała w klasyfikacji WRC2. Ten drugi z rzędu triumf, wywalczony na wyjątkowo trudnych odcinkach specjalnych, oznacza, że Norwegowie wysuwają się na czoło klasyfikacji w swojej klasie.

czytaj więcej »

17/02/2020. Kategoria: Marka

W 2022 ROKU, STO LAT PO PIERWSZEJ WYPRAWIE PRZEZ SAHARĘ, CITROËN PODEJMIE WYZWANIE: PRZEPRAWĘ SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Zaprezentowanie na salonie Rétromobile 2020 repliki Złotego Skarabeusza jest początkiem śmiałego projektu, w stylu André Citroëna. W 2022 roku, sto lat po pierwszej wyprawie samochodowej przez Saharę, Citroën powtórzy ten wyczyn, organizując przeprawę samochodem elektrycznym przez Saharę.

czytaj więcej »

13/02/2020. Kategoria: Modele

NOWY SUV C5 AIRCROSS HYBRID - 55 KM ZASIĘGU W TRYBIE W 100% ELEKTRYCZNYM I 32 G CO2KM!

- SUV Citroën C5 Aircross Hybrid przeszedł testy homologacyjne zgodne z protokołem WLTP.
- Doskonałe wyniki – zasięg 55 kmi w trybie w 100% elektrycznym, emisja CO2 od 32 g/kmii i zużycie paliwa od 1,4 l/100 kmiii – zapewniają wszechstronność i efektywność energetyczną w codziennym użytkowaniu.
- Pełen komfort i modularność SUV-a C5 Aircross z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniami Advanced Comfort, 20 systemami wspomagania prowadzenia, trzema indywidualnymi, przesuwnymi, odchylanymi i chowanymi tylnymi siedzeniami i bagażnikiem o pojemności Best in Class.
- SUV C5 Aircross Hybrid zapoczątkowuje klasę samochodów ë-Comfort z całkowicie nowym komfortem jazdy, idealnie płynnym i bezgłośnym, z napędem hybrydowym plug-in o łącznej mocy 225 KM, łączy zaawansowane technologie, elektryzujące osiągi i konkurencyjne koszty użytkowania.
- SUV C5 Aircross Hybrid, którego światowa premiera odbyła się na Salonie Samochodowym 2020 w Brukseli, jest już dostępny na zamówienie w Polsce od 145 200 PLN.

czytaj więcej »