SZUKAJ

Najnowsze informacje

13/01/2022. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C5 X ODKRYJ NOWE ZNACZENIE STYLU I KOMFORTU

• Wyrafinowany styl, łączący to, co najlepsze w nadwoziach typu sedan, kombi i SUV, połączony z bezkonkurencyjnym know-how Citroëna w zakresie komfortu – Citroën C5 X to propozycja dla tych, którzy chcą iść przez życie, nie oglądając się na innych.
• Od stycznia 2022 r. można już składać zamówienia na nowy samochód. Citroën C5 X jest dostępny już od 135 900 zł

czytaj więcej »

12/01/2022. Kategoria: Modele

NOWY CITROËN C5 AIRCROSS NIEZRÓWNANY KOMFORT I WYRAZISTY PRESTIŻOWY DESIGN

C5 Aircross oferuje niespotykane poczucie wygody i bezpieczeństwa w kabinie i zmienia się, by emanować większą siłą i wyróżnić się wśród innych modeli. C5 Aircross Hybrid – lider w dziedzinie komfortu i modułowości wnętrza – teraz objawia się w nowym, bardziej dojrzałym wcieleniu.
Przód C5 Aircross proponuje nowy kanon stylistyczny, w którym krągłości ustępują miejsca bardziej uporządkowanym liniom. Ma nowocześniejszy, bardziej pionowy kształt, który potęguje wrażenie przestronności i podkreśla charakter tego imponującego i bezpiecznego samochodu.
Wzbogacone wyposażenie obejmuje najdrobniejsze detale takie jak trójwymiarowe tylne światła, nowe 18-calowe diamentowane felgi i nową ofertę bardziej eleganckich i wyróżniających się elementów personalizacji samochodu. W kabinie uwagę zwraca nowy design dotykowego tabletu z ekranem 10” i środkowej konsoli, który podkreśla prestiżowy charakter wnętrza.
C5 Aircross pozostaje wzorcowym samochodem pod względem komfortu kabiny i zachowuje wyróżniające go elementy – zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, nowe fotele Citroën Advanced Comfort®, nieporównywalną przestrzeń i modułowość wnętrza oraz technologie wspomagające prowadzenie takie jak Highway Driver Assist, dzięki którym każda droga staje się przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

czytaj więcej »

20/12/2021. Kategoria: Marka

CITROËN PRZEKAZUJE GRUPIE SUEZ PIERWSZEGO Ë-JUMPY HYDROGEN

Wraz z zjechaniem z linii produkcyjnej pierwszego ë-Jumpy Hydrogen, rozwój technologii ogniw paliwowych wkroczył w firmie CITROËN w nową fazę.
Dzięki zasięgowi przekraczającemu 400 km* i czasowi tankowania wynoszącemu zaledwie 3 minuty, technologia łącząca akumulator trakcyjny z ogniwem paliwowym pozwoli zaspokoić potrzeby użytkowników pokonujących długie trasy, jak również firm, których działalność wymaga krótkiego czasu ładowania w celu maksymalnego wykorzystania pojazdu.
Pierwszy ë-Jumpy Hydrogen zostanie w najbliższych dniach dostarczony Grupie SUEZ, która przygotowuje się do przeprowadzenia testu drogowego modelu w swoim pilotażowym zakładzie w Carcassonne, w którym Grupa inwestuje w produkcję ekologicznego wodoru. To jedno z głównych wyzwań grupy na najbliższe lata.
CITROËN poszerza w ten sposób swoją ofertę zelektryfikowanych samochodów dostawczych i dostosowuje ją do różnorodnych sposobów użytkowania przez firmy. Marka proponuje najbogatszą gamę modeli na rynku, od My Ami Cargo po ë-Jumpera.

CITROËN i Grupa SUEZ, nasz wieloletni partner biznesowy, kontynuują w ten sposób swoje zaangażowanie w realizację celów opartych na wspólnych wartościach: innowacyjności wychodzącej naprzeciw potrzebom klientów i dążenia do budowania ekoodpowiedzialnego świata poprzez zmiany w zarządzaniu flotami pojazdów, z silnym naciskiem na mobilność bezemisyjną.

czytaj więcej »

16/12/2021. Kategoria: Modele

GOTOWY NA SPOTKANIE Z PRZYGODĄ KONCEPCYJNY CITROËN MY AMI BUGGY – REKREACYJNA WERSJA AMI

• Citroën My Ami Buggy Concept to rekreacyjna wersja Ami stworzona do spędzania wolnego czasu za kierownicą w 100% elektrycznego pojazdu o przebojowej stylistyce.
• My Ami Buggy Concept zdobią liczne atrybuty stylistyczne, które podkreślają jego osobowość nieustraszonego, a jednocześnie sympatycznego amatora przygód i solidną, wyrazistą sylwetkę, z wnętrzem wzbogaconym o szereg akcesoriów i elementów graficznych, a także pozbawionym drzwi.
• W tym koncepcyjnym modelu Citroën dał upust stylistycznej inwencji, czerpiąc inspirację spoza świata motoryzacji, z zabawek konstrukcyjnych, wzornictwa przemysłowego czy mody. My Ami Buggy Concept łamie wszelkie konwencje stylistyczne, ale pozostaje solidnie osadzony w prawdziwym życiu: jest jednocześnie zabawny i funkcjonalny, estetyczny i ergonomiczny, praktyczny i przyjazny dla środowiska, stworzony z myślą o rekreacyjnej mikromobilności.

czytaj więcej »