SZUKAJ

Najnowsze informacje

22/05/2019. Kategoria: Modele

CITROËN 19_19 CONCEPT - PODRÓŻ W TRYBIE Ë-COMFORT

- Po Ami One Concept, który został zaprezentowany w lutym tego roku jako symbol miejskiej mobilności wykorzystujący napęd elektryczny, Citroën przedstawia 19_19 Concept. To wizja ultrakomfortowego samochodu, którym można uciec daleko od miejskiej codzienności. Oba samochody koncepcyjne stanowią odpowiedź na potrzeby klientów, którzy pragną swobody poruszania się w świecie, gdzie wszystko wokół mówi nam „więcej, wyżej, dalej...”.
- Citroën 19_19 Concept to niekonwencjonalny wyraz tych potrzeb, zdecydowanie wyłamujący się z obowiązujących kanonów motoryzacji. To zaawansowany technologicznie, aerodynamiczny pojazd o imponujących proporcjach. Spektakularna stylistyka i kształt przezroczystej podwieszonej kapsuły wyraźnie wskazują na inspiracje aeronautyką.
- To wizja najwyższego komfortu i mobilności jutra, wyrażająca się w:
- koncepcji samochodu: kabina przypomina wyposażeniem i materiałami luksusowy salon, w którym każdy pasażer podróżuje jak w kokonie, i w którym każde siedzenie jest zapowiedzią unikatowego doświadczenia absolutnego komfortu,
- zastosowanych technologiach: samochód koncepcyjny z w pełni elektrycznym napędem i zasięgiem 800 km. Zawieszona kabina wyposażona w progresywne ograniczniki hydrauliczne® i inteligentny system aktywnego sterowania przywodzi na myśl latający dywan. Concept car jest wyposażony w technologie jazdy autonomicznej i zaawansowanego osobistego asystenta, który spontanicznie reaguje na potrzeby pasażerów i oferuje zupełnie nowe doświadczenie podróży.
- Światowa premiera Citroëna 19_19 Concept odbyła się na targach VivaTech w Paryżu 16 maja 2019 roku.

czytaj więcej »

17/05/2019. Kategoria: Marka

Groupe PSA wprowadza nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych Spoticar

Groupe PSA wprowadza Spoticar - nowy wielomarkowy program sprzedaży samochodów używanych
• Jednolity program sprzedaży samochodów używanych popularnych marek Groupe PSA zostanie uruchomiony w 11 krajach Europy w 2019 r.
• Nowa oferta będzie dostępna na specjalnej stronie internetowej oraz u wyspecjalizowanych dealerów.
• Inicjatywa pomoże w realizacji wyznaczonego w planie „Push to Pass” celu 1 miliona umów sprzedaży oraz innych transakcji w segmencie samochodów używanych rocznie do 2021 r.

czytaj więcej »

17/05/2019. Kategoria: Sport

CITROËN C3 R5 W RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI

Citroën C3 R5 to samochód, który zadebiutował na rajdowych odcinkach specjalnych w 2018 r. i od razu udowodnił swój wielki potencjał. W sezonie 2019 będzie można oglądać go także w Polsce. Łukasz Kotarba i Tomasz Kotarba wystartują nim w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

czytaj więcej »

14/05/2019. Kategoria: Sport

SZÓSTE Z RZĘDU PODIUM CITROËNA C3 WRC – OGIER I INGRASSIA NA DRUGIM MIEJSCU

Sébastien Ogier i Julien Ingrassia po raz kolejny rywalizowali o najwyższe pozycje w rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. Na mecie Rajdu Chile zajęli drugie miejsce, dzięki czemu przedłużyli swoją imponującą serię wyników na podium.

czytaj więcej »