Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Citroën C4 Picasso w specjalnej ofercie limitowanej

01/06/2017. Kategoria: Modele

Od 1 czerwca Citroën Polska będzie oferował model C4 Picasso w wersji 5- miejscowej ze zmienionymi cenami. Oferta jest limitowana.

Citroën C4 Picasso jest liderem sprzedaży w segmencie minivanów w Europie. W ubiegłym roku obie wersje nadwoziowe 5- oraz 7-miejscowa zostały poddane liftingowi zyskując zmodyfikowany wygląd, a przede wszystkim szereg rozwiązań technologicznych z zakresu autonomizacji i wygody. Model C4 Picasso zapoczątkował program Citroën Advaced Comfort ® czyli szeroko rozumianej definicji komfortu podróżowania i użytkowania samochodu, wykraczającej poza samo zawieszenie pojazdu. Legendarny styl i wygoda Citroëna dostępne będą w specjalnej cenie i ofercie limitowanej zarówno dla klientów indywidualnych jak też flotowych w modelu w krótszej –5 miejscowej wersji nadwoziowej od dziś.

 

MATERIAŁY ZDJĘCIOWE O MODELU SĄ DOSTĘPNE NA:
http://int-media.citroen.com/en/psa_dam/noterm/AC/view_gallery_page/78633/pag/1?t1=306&t2=307&t3=782&t4=0