Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Citroën zwycięzcą w kategorii Najlepszy Van plebiscytu Auto Lider - komunikat prasowy

25/02/2016. Kategoria: Modele

Citroën C4 Picasso zdobył tytuł Auto Lider 2015 w kategorii Van wyprzedzając konkurentów m.in. z Volkswagena oraz Mercedesa.

W czwartek, 18 lutego, odbyła się uroczysta gala podsumowująca ubiegłoroczną – 14. już edycję plebiscytu Auto Lider. Jest to największy plebiscyt motoryzacyjny w Polsce, organizowany przez media motoryzacyjne Wydawnictwa Bauer. Nagrodę, w kategorii „Najlepszy Van” dla Citroëna C4 Picasso, odebrał z rąk redaktora naczelnego Motoru i Auto Moto - Krzysztofa Burmajstera, dyrektor marki Citroën oraz DS w Polsce – Sebastian Domeracki. W plebiscycie, w którym oddano ponad 60 000 głosów Citroën C4 Picasso pokonał aż10 konkurentów zgłoszonych w tej kategorii.