SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Sport

Jean-Marc FINOT mianowany dyrektorem Centrum Doskonalenia i Sportów Samochodowych PSA Peugeot Citroën

07/12/2015. Kategoria: Sport

Z dniem 1 stycznia 2016 r. Jean-Marc FINOT obejmie stanowisko dyrektora Centrum Doskonalenia i Sportów Samochodowych i będzie odpowiadać za ogólne prowadzenie ośrodka i wdrażanie projektu zmierzającego do skoncentrowania całej działalności sportowej w jednym miejscu, w zakładzie Versailles Satory.
Pod względem operacyjnym będzie podlegał dyrektorom marek Peugeot, Citroën i DS.

Nazwisko następcy Jeana-Marca FINOT, Dyrektora ds. Badań, Innowacyjności i Zaawansowanych Technologii zostanie ogłoszone w najbliższych dniach.