Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Sport

TAJLANDIA - CHANG INTERNATIONAL CIRCUIT (31 października – 1 listopada 2015) – META.

02/11/2015. Kategoria: Sport

JOSÉ MARÍA LÓPEZ ZACHOWOJE SWÓJ TYTUŁ MISTRZA ŚWIATA!
Dzięki zdobyciu pole position i zwycięstwu w wyścigu nr 1, José María López zyskał pewność, że bieżący sezon w barwach zespołu Citroën Total zakończy jako Wyścigowy Mistrz Świata WTCC FIA w klasyfikacji kierowców. Na podium oprócz Argentyńczyka stanęli także jego koledzy z zespołu, Sébastien Loeb i Ma Qing Hua, którzy zajęli w wyścigu nr 2 miejsca drugie i trzecie.

Citroëny C-Elysée WTCC doskonale rozpoczęły wyścigową niedzielę w Tajlandii, plasując się w kwalifikacjach na miejscach od 1 do 5. Po zdobyciu tytułu Wyścigowego Mistrza Świata WTCC FIA w klasyfikacji producentów, Citroën nadal podtrzymuje napięcie, które rozstrzygnie się dopiero w następnej, ostatniej rundzie. Na mecie w Katarze dowiemy się, czy Wicemistrzem Świata wśród kierowców zostanie Yvan Muller, czy Sébastien Loeb. Obecnie zawodników tych dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty.